Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak iOS 7.0 - 7.0.6 – Evasi0n


uomoto

Recommended Posts

Jailbreak-нах вчера 7.0.4, а днес Ъпдейтнах през iTunes до 7.0.6, вързах към Evasi0n 1.0.6. То ми изпищя, че е уж jail-нат вече, но повторих още веднъж и воала!

Всичко е наред !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че сега върви във var/mobile/stash там имаш от всички папки по два броя еднакви.Виж кои са новите и разтикай през айфайл старите. На sounds и wallpapers датата на създаване е една и съща незнам защо - махни по една от двете после респринг НЕ ГИ ТРИЙ ДА СТОЯТ В КОША ЗА ДА МОЖЕ ДА ГИ ВЪРНЕШ ПОСЛЕ АКО СИ СГРЕШИЛ. Виж pictures и дали имаш и sounds old в сетингс - тоест прослушай ги и виж снимките щото звуците се виждат ама ако си изтрил грешната папка не се чува нищо. В wallpapers не се виждат снимки - и това от менюто снимки там го гледаш т.е е сеттингс!

После един айклеанер и си готов ;)

Alxx@ чакай де бързах да напиша на човека току що редактирах :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да си ограмотиш малко поста, щото ме заболя главата само до края на първия ред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много подробно (и на много места) е даден правилният алгоритъм за Jailbreak на някакво устройство.

Може ли някой да даде и правилния алгоритъм за ъпдейт на Jailbreak-нато вече устройство.

Например iPad 2 с iOS 7.0.4 и Jailbreak, да се ъпдейтва до Jailbreak-нат iOS 7.0.6 и ако е възможно без загуба на инсталираните приложения, данни и настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се препоръчва подобен алгоритъм, но колегите по-горе, вероятно могат да ти ГАРАНТИРАТ, че няма да имаш проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук са дадени всички "алгоритми", но разделът е удобно подминаван от повечето:

Нов съм, сега на къде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който не му се качва 7.0.6.

pehenu6y.jpga2y3utyp.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

evassi0n 1.0.7

Changelog

* fix problem where bundled repository package information could not be refreshed/updated by Cydia, updated bundled Cydia package lists

Линкове - тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От AppCake пуснаха ъпдейт на AppSync за iOS7. За целта е необходимо да изтриете стария, който тотално е премахнат от репото и остава без поддръжка и да инсталирате новия.

eza2y5e3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да! Сега го сложих на една четворка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че може, защото сега като инсталираш AppCake, AppSync-а не върви с него. Инсталират се самостоятелно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта на котка и мишка продължава.

Ако искате да запазите своя джейлбрейк, не ъпдейтвайте към iOS 7.1, която вече е налична за сваляне! С това Apple хвърлят поредната шпатула с цемент върху evasi0n. Веднъж качите ли на 7.1, понижаването е почти невъзможно.

c8bd0493e08849da.png

Warning: iOS 7.1 Patches the Evasi0n7 Jailbreak!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте с iPhone 5S съм , но е с ios 7.1 има ли някаква възможност да се downgrade понеже вчера се прибрах в България и реших да си сложа глобулската карта и греда , телефона явно е заключен. Tа в тоя ред на мисли искам да си го downgrade-na за да мога да го отключа.Ако някой може да помогне по някакъв начин ще съм му сърдечно благодарен.Мерси !

Редактирано от rupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл - можеш - какъв е проблема , но после не можеш да свалиш на 7.0.x - оставаш без jail ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересуваме информацията дали е вярна! Да не стане така ,че като вдигна да се заключи!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма как отключен ще се заключи след ъпдейт, или е отключен или е заключен :D - кви ги ръсите само.......

п.п Софтуеърно отключване няма от 4.3.3 на горе ultrasn0w пусна кепенците отдавна ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тела доскоро беше заключен. Не съм давал пари за отключване! Интересува ме сайтът дали е достоверен!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих се доверил на 100%. Потърси Тео в темата му за проверка на имеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

evasi0n 1.0.8

support for 7.0_11A466 that shipped with some 5s and 5c iPhones

Линкове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязох в boot loop при опит за jail с последния evasion ще стане ли с shift и свален ipsw файл или да упдейтвам и да не се мъча ? iPhone 4s с 7.0.6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес се сдобих с 5S с 7.0.4!

Мога ли да ресторна до 7.0.6 или не се подписва вече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...