Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak iOS 7.0 - 7.0.6 – Evasi0n


uomoto

Recommended Posts

Моля за малко помощ.

От два месеца имам iphone5 iOS 7.0.4 с джеил

От около седмица при теглене на intelliScreen прекъснах

Процеса Сидия заби.Сега при опит да вляза забива тела.

За съжаление незнаех колко е важно да имаш ifile.

Имали начин да се сдобия с тази програма не от Сидия

Щото тя неработи.

Ако има друг начин моля кажете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и с двете нещо немога да се справя

И от двете немога да намеря папка медия

Тази ми казаха да търся

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Санг, качи си afc2add, затова не виждаш файловата с-ма. Можеш и без сидиа, само опитай с търсачката "Как да инсталираме deb файл?" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата съжалявам но не разбрах какво точно да направя.

Коя папка да търся в ifunbox и какво да правя

като я намеря.

Като цяло iphona се оказа сложно бижу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш Library/Mobile substrate/Dynamic libraries - вътре триеш све що окончава на dylib и plist, ресваш и кичиш наново. Хич не е сложен, само непознат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oт няколко дни телефонът ми прави големи мизерии, свързани със забиване на всичко. Отключва се, но нито мога да преместя страниците на спрингборда, нито да пусна приложение (пуска се, но стои на loading screen-a). След рестарт на телефона се оправя.

Друг проблем, който май няма общо с този, е че доста често не ми намира WIFi мрежи, когато съм на ново място (неизползвана досега мрежа). Седи и търси 5 мин и нищо не излиза. Оправя се като изключа WiFi, изляза и затворя settings и заключа телефона. При последващо сканиране на мрежите се появяват на секундата.

Скоро не съм инсталирал нови неща от Сидия, само съм ъпдейтвал (но то май е същото). Проблемът е, че не помня точно какво, освен Auxo2. При някой друг подобни оплаквания?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със забиването при мен се оказа че е от Auxo.

За Wi-Fi-a, да не си инсталирал Wifi booster?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки,че фикснахса неразбирателството със CCTogless и CCLoader,Auxo продължава да е недоизпипано!При включен Multi-Center не се разбира много добре с тези 2 туика!Аз ползвам FlipControlCenter на Rayan Petrich и не забива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам iPad 2 3G, който в момента е с 5.1.1 (с Jailbreak) и се опитвам да го рестовна с 7.0.4 (с идея за последващ Jailbreak), но постоянно ми показва Error 3194

Опитах и на друг компютър, но грешката и там се визуализира. С преинсталиране на компютъра ще се промени ли нещо или да опитам с всички налични (на близки, познати,служебни, и т.н.т.) компютри?

С изключение на това, проблеми с таблета нямам. Исталирам си приложения всякакви, музика, филми и какво ли още не, но не мога да ресторна :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да чете, факт е, че може да ресторне САМО и единствено актуалния фърмуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

т.е. мога единствено да ресторна с 7.1.1 Понеже единствените ми запазени SHSH файлове са за 5.0.1,5.1.1 и 6.1 няма как да направя Jailbreak на 7 и нагоре, а единствено мога да Даунгрейдна до (5.0.1,5.1.1 или 6.1) с последващ Jailbreak, ако разбирам правилно положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даунгрейдна до (5.0.1,5.1.1 или 6.1) с последващ Jailbreak, ако разбирам правилно положението.

И това не можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно! Това означава ли, че вариантите са само два: оствам с Jailbreak на 5.1.1 или ъпгрейдвам до 7.1.1 и чакам да излезе Jailbreak за него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, май има изтрит коментар. Последно друг потребител беше изразил своето мнение!

Както и да е, това е преценка на администратор. По-скоро на мен ми е интересно дали предположението, че скоро (в близките 6-7 месеца) няма да има Jailbreak за 7.1.1 е основателно. Защото има логика - миналата година, мисля за 6.1.2 или 6.1.3 чак към края на годината се почви Jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да не ти харесват отговорите,това е!Ако има някоя врачка да помага....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорите винаги са били точни. Каквото и да съм попитам във форума, винаги съм получавал адекватен и коректен отговор, за което съм и благодарен!

Задълбочих се повече в тази тема просто защото ми се искаше да ъпдейтна до някоя 7-ца, но това няма как да стане или поне не и с Jailbreak. Личното ми решение е да изчакам 8-цата за по сигурно и то разбира се, ако поддържа iPad 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За която (осмицата), също може да няма джейл, но както каза, твое решение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, май има изтрит коментар. Последно друг потребител беше изразил своето мнение!Както и да е, това е преценка на администратор.

Имаше, да.

Коментара гласеше, че джейлбрейк ще има чак за iOS8. Питам аз, от къде сте толкова сигурни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше, да.

Коментара гласеше, че джейлбрейк ще има чак за iOS8. Питам аз, от къде сте толкова сигурни?

Няма как да съм сигурен (коментарът беше мой), но следвайки логиката на хакерите, много малко вероятно е да си изгърмят евентуално намерените експлойти пред това да изчакат още само няколко месеца до iOS8 и там вече да има сигурна основа за джейл.

Ако сега изкарат такъв и Apple запушат дупките за iOS8, много вероятно е тази година джейл за 8-цата да не видим, а както обикновено в такива случай- януари 2015.

Това ми беше мисълта, както и да намекна на човека, който питаше, че ако държи да има джейл, то по- добре е да не бърза да качва на 7.1.1.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази логика хич не я разбирам!Няма какво да чакат!Има ли начин,трябва да се пуска джейл!8,9,10 ...всички знаем,че няма как да се запушат дупките;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...