Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българският AppStore вече е факт!


Kaloyan

Recommended Posts

;) брат, аз нямам намерение да се местя!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чаках да видя колко хора ще продължават да скачат от щастие и да се радват за нищо. ;) Факт е че почти никой от тук няма да купува от appstore. Типична балканска черта. А да не говорим, че понякога ще има случаи когато излезе някоя доста популярна игра и в този момент няма да я има в българския appstore. Успех на всички желаещи да "купуват".

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че фонетичната подредба също е утвърдена като стандарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В списъка на новите попълнения влизат и Ботсвана, Йордания, Кения, Македония, Мадагаскар, Мали, Нигерия, Сенегал, Тунис, Мавриций и Уганда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... Факт е че почти никой от тук няма да купува от appstore. Типична балканска черта. .....

Лично аз си купувам всичко, което ми хареса, а заключението за "балканска черта" го запази за себе си - недей да говориш "почти НИКОЙ от тук няма да купува от appstore" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще прозвучи като виц, но и аз си купувам доста неща (200$ до момента) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Типично балканската черта е това, че до сега пищяхте под път и над път защо нямало AppStore, не ни броели за живи и тн., което до някъде е вярно. Но сега, когато го пуснаха стана "е за какво сега ни го пуснаха, на мене не ми трябва.....бля бля бля". Е няма угодия. "Хората - с добро, вие - с г*зо" е казал "поетът" ;)

Аз например също ще си пазарувам приложенията, които ми харесват и разбира се, тези които мога да си позволя, защото има и някои доста скъпички, а и като цяло ми харесва идеята да се регистрираме безпроблемно и без гимнастики, като търсене на реални пощенски кодове, адреси и тн...

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Типично балканска черта е да се казва кой, какво е казал... Малко шавнахме от темата май?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига спорихте за глупости и тн..... Важното е че я има официално България в стора. Ето това е важното според мен! Всеки да тълкува както си пожелае този факт, но това е вече факт! ;) И лично мен ме радва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега не знам дали няма да е по-лесно да попаднем под ударите на закона, след като вече официално има AppStore в България ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Сега имаме избор... Това е важното.

johnny, и ти си прав май ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От края на март месец, ще има, най-вероятно Iphone и от Мтел. Днес говорих с един приятел от Мтел и той така ми каза. Дали е вярно....не мога да потвърдя, но ще видим

Те май се гласят да станат официалният представител за България, но няма нищо официално все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, засега няма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползата май е само лесната регистрация за новите собственици на iPhone и информацията на БГ за тези, които не се оправят с други езици. А в AppStore, освен платени има и много безплатни приложения. Относно платените, всичко опира до съвест без оглед на това, към кой AppStore е регистрацията.

edit: Оп, грешка!. Информацията за приложенията не е на БГ, а и сега като се замисля е логично - едва ли някой ще тръгне да превежда стотици хиляди от тях.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Време беше. Сега съжалявам, че накарах 1 позната да ми прати gift certificate за UK магазина преди 1-2 седмици. Остават ми още няколко паунда, но като ги изхарча ще се присъединя към Българския AppStore. :D

Edit:

b8wohs.png

По-късно ще опитам пак.. :)

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък друго 20 - "Your payment method was declined. Please enter valid payment method information.".. Вярно, че ми е дебитна картата, ама при положение, че е регистрирана в PayPal, не смятам, че е от нея проблема, а и всичко друго ми е като хората въведено.. Хамава работа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да попитам значи, в момента съм с Германска регистрация, и не мога да разбера как да сменя страната, езика, адреса, и всичко.А когато в самия телефон вляза в app store, не мога да си изляза от акаунта.Идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едитни си акаунта от компютъра, а на телефона - ами има таб Sign Out в settings/store, как не можеш???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е при вас, ама примен неще дами регестрира нито една карта. Помогнета ако някои има сащия проблем :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да си запазя регистрацията в немския App Store . Там само промених user name с друг , а със старият си създадох акаунт в българския App Store , като тръгнах разбира се от сваляне на безплатно приложение и след това създаване на нов акаунт . Даде ми възможност да избера без карта(none) и след това без проблем ми създаде акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В списъка на новите попълнения влизат и Ботсвана, Йордания, Кения, Македония, Мадагаскар, Мали, Нигерия, Сенегал, Тунис, Мавриций и Уганда.

Как можа да забравиш.:smokingjoint:

Конечно, мы намеренно не назвали Армению вместе с остальными, оставив её на сладкое, чтобы отдельно и со всей ответственностью поздравить солнечных братьев с официальным вступлением в клуб любителей приложений родом из App Store.

Превод

Разбира се, ние съзнателно не сме споменали името на Армения заедно с останалите, като се остави за десерт, така че аз от свое име и с цялата си отговорност поздравявам светло братята с официалното им влизане в клуба на AppStore.

Източник iPhones.ru

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да мина от българския апсторе отново на американския, тъй като в българския незнайно защо липсват много от приложенията .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си в iTunes в AppStore - долу отдясно някъде има един флаг - ако си в българския - флагът е на България. Цъкаш върху него и ти дава да сменяш държавата и съответно AppStore-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...