Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българският AppStore вече е факт!


Kaloyan

Recommended Posts

Аз се чудя само - как всички изпаднахте в зомбиран екстаз "Апстор България"...?

1. 95% от екстазираните няма никога да купите нищо.

Въпреки че съм един от първите с iphone в БГ и също така един от първите регнати във форума, пиша много рядко. Ама не се стърпях този път! Какво значи 95% от екстазираните няма никога да купите нищо? Това нещо като всички черни са с големи пишки ли е? Дай да си имаме уважението, аз примерно досега бях регнат с румънски акаунт и ми е писнало да ми предлага да си купя iMapsPro Bucharesht. Признавам си че поне половината от приложенията на телефона са ми хакнати, НО имам поне 30 купени приложения - мога да си позволя да дам пари за нещо, което наистина заслужава да бъде възнаградено.

iPhone не е евтин и всеки, който си е купил телефона, теоритично може да си позволи и да си купува от iStore, така че, недей да подценяваш толкова аудиторията

Айде, със здраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, ама виж само темите за спиране на интернета и си направи извода. Манталитетът на хората е такъв, а и ти си в 5-те % явно. След една година, като сверим статистиката потребители с айфон/купени приложения - ще видиш дали го твърдя ей така. Знам че истината е обидна, ама ...

П.П. Извън темата - оправи си профила, да не се караме.

П.П.2 Купил си 30, а колко кракнати имаш???

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво сте за-спорили кой какво е купил и кой какво ще купува след като имаме Stor. Аз имам два акаунта от както имам айфон. Единия в USA, другия в Румъния и двата с дебитни карти. Купил съм си доста приложения и ще продължавам да си купувам тези които ми харесват. Който е купувал ще продължава да купува, който не е, няма. Сега поне няма да се извиняват, че нямаме Stor и за това не искате да си купувате а ползвате само кракнати приложения. Останалите 95% ги мързи даже да прочетат как да си качват кракнатите приложения и само мрънкат. Малко са хората които ще ме убедят, че са дали 1200лв. за айфон но нямат възможност да похарчат 50-100 евра за любимите си приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми действа кофти откакто има БГ апстор :) Преди от време на време се спирах да не си купувам приложения, понеже ме беше страх да не ми отиде акаунта, защото е с фалшив адрес, ама сега ми е готинко и съм си пазарил десетина приложения от както е БГ магазина :) По 1 по 5 евро вървят си :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с това, че едва ли не, който е дал 1200 лева за телефон може да си позволи да си купува постоянно приложения. iPhone 2G струва 300-350, а 3G вече има и за под 500 лева... Аз лично и за 1200 да си взема телефон, едва ли бих давал пари за приложения, които след ден-два или седмица ще ги изтрия или просто няма да ги ползвам, понеже ми омръзват адски бързо...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз силно се надявах на iTunes, 100% бих си купувал музика. Надявам се скоро да имаме тази възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, дайте малко помощ.

Защо не ми дава да регистрирам карти, 2 ги имам и нито едната не ми дава да регистрирам.

Дайте мако помощ, в мен ли е някъде грешката :)

pe6o666: Ако си писал така и там, може да е от теб!

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна новина, че имаме и наш стор най-накрая! :D

Мога да си позволя да си купувам приложения и се кефя, че вече всичко си е официално :)

Наистина ако скоро имаме и iTunes ще е още по добре, защото за оригинална музика мило и драго давам, а най-удобно се пазарува такава от iTunes :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се че някой беше писал, че точно Мтел водели преговори за българската версия на апсторе и ако това е тяхна заслуга вече наистина можем да очакваме и 3ГС от тях :)

Мтел няма да продава iPhone. Това, което се пише като слухове не е вярно. Разговарял съм с регионални представители на Мтел по тези въпроси, като няма нищо вярно в това.

Колкото до въпроса за AppStore в България, абсолютно нормално бе да се случи. Все пак не е нормално да се предлагат продуктите на apple у нас без да има потдръжка за тях, а именно software. Колкото до въпроса, "кой ще си купува?" ще отговоря, "много хора". Не винаги ще бъде 'лабаво' за тея неща дори и да има хора, които да кракват всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак почваме с големите връзки и познати. М-тел на 100% преговарят да продават айфони но как ще приключат преговорите е друга тема и никой не знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де какъв е смисълът да спорите след като вече имате устройството и няма да си го купите от М-Тел така или иначе :D излишно е който и да е . Важното е че има Български AppStore и това е без значение кой го държи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел няма да продава iPhone. Това, което се пише като слухове не е вярно. Разговарял съм с регионални представители на Мтел по тези въпроси, като няма нищо вярно в това.

Колкото до въпроса за AppStore в България, абсолютно нормално бе да се случи. Все пак не е нормално да се предлагат продуктите на apple у нас без да има потдръжка за тях, а именно software. Колкото до въпроса, "кой ще си купува?" ще отговоря, "много хора". Не винаги ще бъде 'лабаво' за тея неща дори и да има хора, които да кракват всичко.

Те регионалните не са в час по този въпрос ;) А и по доста други въпроси също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха. Как само се спори за глупости. Няма форум, в който да липсва това явление. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то форумите са за това, да се "спори", да се дискутира (има разлика). Който намира нещо смешно в това да чете весници :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хора, имам нужда от помощ и реших да питам тук, за да не създавам цяла тема.

До преди няколко дни си купувах приложения с международна дебитна карта Visa electron на Първа инвестиционна банка без никакъв проблем. Но вчера исках да си изтегля безплатно приложение и се появи проблем.

Като кликна Get App и излиза следното съобщение:

capturegg.th.png

След това пиша паролата си и следва това:

capture1hy.th.png

Отивам на Billing info, попълвам всичко както е било кликам Done и изписва това:

capture2v.th.png

Странното, е че не ми дава и безплатно приложение да изтегля. Някой, ако знае каква може да е причината, ще съм благодарна, ако сподели.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две са възможните причини:

1. Нямаш наличност по картата;

2.ПИБ по някаква причина не разрешава транзакцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор!

Наличност със сигурност имам, защото внесох 50 лева, а съм похарчила само 3,16 евро, но за всеки случай ще проверя на някой банкомат.

Ама защо не мога и безплатно приложение да изтегля, и те ли се броят за транзакции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото вече им дължиш 3.16 евро, които не са могли да си ги изтеглят. И няма да ти разрешат да теглиш каквото и да е преди да си ги получат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да питам при ЦЦБ, трябва ли да се свържа с екипа за да регистрирам картата в AppStore, защото Security Number си го пиша, но показва че не е верен..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не ти е такава картата! И аз имам на "ЦКБ" виза електрон, но и на мен ми показва същото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя, картата е "Централна Коперативна Банка", регистрирах я в epay без никакви проблеми. При регистрация на картата в AppStore взима ли някакви пари от нея? и ако да, колко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не взема никакви пари от нея освен ако не направиш покупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...