Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с намокрен Iphone 5


Крисчън

Въпрос

намокрих телефдна по възможно ной глупавия начин от началот ми изчезна картината в различни цветове ..после се показваше само ябълката и на стартираше при всеки път . Пуска се само от едновременно натискане на Home бутона и Lock бутона. Намокрих го в едно заведение в тоалетната на мивката и изглежда ,като съм го оставил е влезнало вода .

Някой да има идея каква е тази грешка ,която излиза за да знам сериозна ли е повредата . Телефонът ми е в сервиз тук в П ерник и ще го изпратят в София за ремонт в оторизиран сервиз.

Някой ако е имал същия проблем да пише

10518683_10202192770490612_3916256395779513313_n.jpg?oh=a7ac3cf43bbe55ef32772897b9240d7a&oe=547BC03D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това не е "грешка", това е verbose boot screen. Има проблем с паметта. Не му давай много надежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Във I corner ще го занесе един приятел ако успее . В най лошия случай в неоторизиран сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...