Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6 от USA


algor

Recommended Posts

Здравейте!

Реших тук да постна темата, пък ако сметнат модераторите нека я преместят да е видима.

Имам следния казус:

поръчват ми тази вечер в USA 6+, но в американския стор дават покупка на отключени само от T-mobile.

Сега отиде моята приятелка до AT&T да ги пита как стои въпроса с отключените апарати и затова през това време моля за съвет и въпроса ми е някой поръча ли вече отключен от T-Mobile, водил ли е разговори с някой от тамошните съпорти, относно работата на апаратите в Европа и т.н.?

Тези с планове са ясни, но ударете едно рамо доколкото можете, за да не си го завирам апарата в…десния джоб, зад Самсунга, ебаси...

Благодаря предварително на отзовалите се!

пп. Да не говорим, че близкия ми човек е от женски пол и хептен нищо не разбира от техника хаха. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, писахме в другата тема, но няма лошо да пишем тук за да даде някой сигурен отговор. Според всички сблъскали се до сега, тези телефони са заключени само в САЩ, по една или друга причина. Поне до 5S, беше така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, Жорка, знам, че писахме, но реших някой ако вече е говорил с някой да сподели.

Моята френдка беше говорила с една дама - шеф на фронтофис на Верайзън, която и каза че ще и даде апарат, който ще работи без грижи в Европа.

Но пък сега трима души ми казват, че точно Верайзън не стават и работата им тук е невъзможна…?!?!

И тези противоречиви мнения ми бъркат в...

Аз не искам никой да ми гарантира, защото няма как, а просто съвет или споделен опит. :smile:

Мога да си позволя да рискувам, защото и да не работи ще го върна обратно и ще го продадат там.

Но мерака ми да се кефя на новата си придобивка отива на кино… :biggrin:

пп. Ако са заключени само в САЩ, то няма какво да го мисля тогава.

И ако правилно съм те разбрал, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 6 няма как да гарантирам. Това ме интересува и мен честно казано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, приятелю, не искам да гарантираш ти или който и да е друг.

Просто си говорим.

Ще взема да рискувам тогава...

Ще изчакам сега момата да видя какво ще и кажат в AT&T и ще споделя тук.

Сигурно ще е полезно инфото на някой.

Цитирам моята приятелка, излязла току-що от AT&T:

"И тия са тапаци.

Казват "Абсолютно всички апарати без значение марката са заключени."

И само това повтарят и вдигат рамене на всеки друг въпрос.

А сина и казва (той също е там, но в друг щат) да взимаме отключен без да се притесняваме.

От Т-мобайл...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрай още малко. Утре, първите потребители ще ги изпробват. Телефоните се продават "без договор", което не е задължително да е еквивалентно на "отключен".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отключен ще си намериш, ама не всички модели покриват европейските лте мрежи. В сайта на ябълката има отделна секция "LTE", в която изреждат конкретните модели за къде стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрай още малко. Утре, първите потребители ще ги изпробват. Телефоните се продават "без договор", което не е задължително да е еквивалентно на "отключен".

Пич, въпроса не е в това дали аз ще изтрая още 20 дни, а жената в желанието си да ми помогне обикаля, пита, ходи по офиси и т.н.

Честно казано не ми е удобно вече и или трябва да и кажа "Спри и не се занимавай и ти благодаря" или да го поръчаме отнякъде и да се приключи.

Сега излезе обедна почивка и хукна до тия да ги пита и да говори с тях.

Затова разпитвам, а така или иначе ако тия дни се направи поръчката ще пристигне в седмицата от 5.10 нататък.

При нея ще пристигне, а не при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx Аз виждам само един gsm модел.

@Algor Разпитва малоумници-роботи. Утре ще им пъхнат картите на чужди оператори и ще знаем със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Окей, сега като седне момата на компа си ще и кажа да изчака до утре да видим.

Благодаря!

Направо звънкай като имаш резултат. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж е само един в цифри, ама като гледам буквите в скоби(преди нямаха значение), явно не е само един. Няма логика да поддържа различни бандове ако наистина е същият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ok :) ето тази тема следи http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1773920&page=17

Твоя въпрос си го задават много американци, но все още няма надежден отговор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера дойде апарата, за който говорихме на сбирката, оказа се iPhone 6 Plus 128GB Silver. Имах няколко възможности, защото няма начин да по ползвам толкова е голям, чееее… и аз предпочетох да го дам рушвет, че така икономисвам кинти… както и да е. Днес човека го отвори пред мен, остави го на секретарицата и след малко тя му го донесе работещ. Той беше с 5S, пак от мен, но златничък. За съжаление не мога да кажа към кой оператор е и дали изобщо е "вързан" към някого, но е от САЩ и факта е, че работи без проблем, не само този път, а и всички предишни, които са ми предпоставяли от там, т.е. от 4 -та насам.

Забележката на Alxx е много уместна, защото LTE е на различни честоти и ако дивайса е "вързан" към някоя определена - летва! Да не споменавам, че има и апарати, които не са в GSM спектъра, много ги има, и в САЩ, и в Австралия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ми дойде 6-цата на 24.09 (както писах в другата тема в Новини), ще мога да изтрая вече спокойно за другия хаха… :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 или 6+ ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Англия поръчах един брой 6.

После покрай твоите видеоклипове се запалих да пробвам 6+, та сега от САЩ такъв ще поръчам. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx Освен да е объркана страницата на Apple, защото тук вече виждам два различни gsm модела.

iPhone+6-LTE+Bands.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В недоумение съм, адаш. Преди няколко дни гледах страницата с лте-то и изброих четири модификации за различните пазари(2 за щатите, една за Европа, обща за Южна Америка и Япония), а сега има само един с различни букви в скоби. Нещо странничко ми се вижда как се променя информацията.

П.П. Страницата им падна. Не мога да я заредя вече 10 мин.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, погледни дали това ти върши работа. Отваря от линка, който си пуснал по-горе.

Обърни внимание и на забележката3.

Със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Algor - Адаш, има отговор на въпросите ти ;)

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1781868

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преправили са го, преди да падне сайтът пишеше само по един модел от размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Algor - Адаш, има отговор на въпросите ти ;)

http://forums.macrum...d.php?t=1781868

Като гледам Верайзън си е перфектен...

Не само те, но поне там имаме близък шеф и мога да го пребия винаги, ако нещо не е наред.

Преди месеци, когато излезе HTC M8 дет се вика на петия ден ми донесоха едно такова от Верайзън с преподписан договор.

Бачкаше си перфектно, само дето беше брандиран софтуера и имаше един куп апликации техни - за интернет, за сметка, за магазина да пазаруваш и какво ли още не.

Не, че има аналогия между марките, но не виждам каква е логиката да заключват 5 марки апарати, а други 7 да не ги.

Още повече и като цени се доближават, ама повечето флагмански андроиди ги подаряват при преподписване, но това е една друга тема хаха… :tooth:

Едит: моята приятелка отиде до Верайзън да го заръча или ако там не успее или е много времето за доставка, ще го поръча от Епъл стора на T-mobile с доставка при нея 7-10 работни дни.

Имало и някакви такси допълнителни и за всеки щат са различен процент от покупката, които за Айдахо били 6 процента.

Ще пиша тук каквото разбера като конкретика, защото може да е полезно за други хора.

Едит 2: 837,39 USD ми излезе 6-цата, 64гб крайна цена с всичко.

Сега го шипва жената с USPS Express на цена 55 долара и ще е тук във вторник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с "contract free" iPhone6 от Apple store. Първото нещо беше да сложа АТ&Т сим и да го пусна. Успях да го активирам успешно и сега работи с всички оператори.

Просто не прави грешка да го пуснеш със T-Mo сим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, благодаря ти.

Тя моята приятелка каза, че няма карта в кутията, тъй че направо Мтел му ръгам и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата е в апарата. Кажи и да не го пуска защото ще го заключи. Имай в предвид, че Verizon/Sprint няма да работят в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...