Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Появи ли се някаква нотификация по време на разговор, екрана остава да свети. Аз си мислех че нещо не ми е наред сензора, но после разбрах причината. Не че не направих няколко рестора преди това де :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.

Благодаря на отзовалите се с мнения!

Точно затова първо попитах тук, за да знам да се втурвам ли да ресторвам и да търся причини някакви. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е 16гиги имам всичко необходимо, свободните са ми към 6 гигабайта.Филми на 5,5 инчов екран никога няма да седна да гледам, музика със слушалки не слушам, затова и музика нямам, снимки не снимам. Тежки игри не играя, мразя когато грее.

Само сърфиране и ало ало :tooth:

Мен и 16 са ми много даже.

Блазе Ти. Ако летеше насам натам по Света и ако имаше. 16 часови полети как щеше и музика да слушаш и филми да гледаш и видеоклипове за да убиваш времето иначе щеше да Ти се стори самолета тесен и да страдаш от клаустрофобия. Друго си е да имаш 32,64,128 гигабайта. Няколко по-сериозни апликейшъна и няколко игри и Твоите 16 Гигс заминават на кино даже и да не слушаш музика и да не гледаш филми. Повярвай ми.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че ни разказа историята си с дългите полети, те прави по-голям специалист от него ли, че чак "повярвай ми"?!

На него явно му стигат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viking Warrior. Нали не си останал с впечатлението, че останалите потребители сме от "Горица" и ядем доматите с колците? Когато ми се налагат дълги пътувания, си ползвам таблета (някак си 10 инча са повече от 4.7 или дори 5.5). Телефона предпочитам да си го запазя "чист" само с апликации които ми трябват и да не мисля кога и как да го зареждам. Не се заяждам, просто изказвам друго мнение на човек който също пътува доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На вкус и цвет, товарищи нет, нали знаете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viking Warrior. Нали не си останал с впечатлението, че останалите потребители сме от "Горица" и ядем доматите с колците? Когато ми се налагат дълги пътувания, си ползвам таблета (някак си 10 инча са повече от 4.7 или дори 5.5). Телефона предпочитам да си го запазя "чист" само с апликации които ми трябват и да не мисля кога и как да го зареждам. Не се заяждам, просто изказвам друго мнение на човек който също пътува доста.

Моите почитания към Вас Уважаеми Г-н Stangen! Малко въведение и уточнение към коментара Ви нали може с Ваше позволение? Благодаря предварително:

Не разбирам сарказъма за "Горица"( лично аз предпочитам архаичното мамутско "Дорково") и прочие : нямам спомен да съм споменавал такива епитети, афоризми или да съм намеквал каквото и да било от сорта , което Вие пишете директно. Споделям мнение без да обвързвам никой във форума. Не са ми присъщи "заяждания" и подобен вид неподобаващи изказвания, койото Вие дръзвате да пишете в прав текст и така обиждате неоснователно някого във Форума. Вие си пазете както искате •чист• ( btw моят го •мия• със чист спирт ) апарата не вярвам 5 ГБ музика и 10 ГБ филми да хабят толкова батерията на апарата. Други са причините за намаляване живота на батерията като например един Тапаталк "харчи" цели 53% от батерията. До колкото разбирам от •Горица• и • доматето• Таблета не се коментира във момента нито пък МакБук Про. Говори се за капацитета на Айфона апропо ако не забелязвате Г-н Stangen. Затова споделих мнение че явно Човекът ползва не особено активно Айфона си и го задоволяват 16 ГБ което според мен си е чиста кражба от страна на Apple като влиза на пазара с такъв капацитет от 16 ГБ без допълнителен слот за ъпгрейд ако се наложи. За мен 16 ГБ си е загуба на пари - пак да уточня : Мое Мнение Неангажиращо, нали позволявате Г-н Stangen да се изразя така, за което

Благодаря отново.

Искрено Ваш : Викинг. ;)

ПП.

Лек и успешен ден както и седмица изпълнена със просперитет. Успешни пътувания също така да не пропусна : т. е. Броят на излитанията Ви с конвенционалните полети, да е еквивалентен на кацанията. ;) , че нещо взеха да изчезват самолети и да бъдат управлявани от пилоти-психари/депресирани от стресът и динамиката на Живота ,което мен лично ме притеснява доста.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Това, че ни разказа историята си с дългите полети, те прави по-голям специалист от него ли, че чак "повярвай ми"?!

На него явно му стигат.

Не съм казал такова мнение независимо , че има много истина във тези дълги полети от България до САЩ както и от САЩ до Япония и Австралия няколко пъти годишно и нито се •изхвърлям• просто завиждам благородно на такива хора на които им стига капацитета от 16 ГБ при който ако искаш да инсталираш Numbers Pages Keynote iMovie and Garage Band и със въпросните 16 ГБ докато е започнал и вече е свършил айфона ще му е нужен външен хард драйв ;) . Нищо повече. Ако иска да ми вярва не насилвам никого. Лек ден и успешен ден The Shaman.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viking Warrior, не съм влагал сърказъм и не искам да влагам. Не всички се радват да гледат филми на малък екран или да слушат музика на телефона си, особено когато им е по-важно примерно да синхронизира няколко пощи през ексчейнджа едновременно. Какво значи активно ползване на телефона? При пътувания за мен активно ползване е 1-2 часа разговор на ден и постоянно следене на пощата ... както се казва, различните хора имат различни потребности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че @Stangen искаше да Ви засегне г-н Викинг. :) Той също има право да изрази мнение, както и Вие. С риск да прозвучи нескромно, но на няколко пъти споменах, че човек на телефона си трябва да има толкова памет, колкото му е нужна. За това е и тази диференциация на моделите. Един пътува с влак, друг лети, трети плава, четвърти се гмурка, но всеки си избира как да си запълва времето и с какво. Аз предпочитам да чета книги, но повечето телефони са ми с 32гб. Вие издразнихте с леко поучителния тон, който отправихте към Михов, въпреки, че ако двамата си направите една тема ще се разбирате идеално. И двамата сте любители на празните приказки за убиваме на времето, но какво да се прави - шарен свят!

Поздрави и не се сърдете.

Абсолютно съм съгласен и открито толерирам такава прекрасна дипломация. Приемам упреци особено ако са основателни. Мнението е откровено и ме радва че има такива личности във Форума. Жив и здрав.

ПП. Кой е Михов btw? Stangen ?

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Viking Warrior, не съм влагал сърказъм и не искам да влагам. Не всички се радват да гледат филми на малък екран или да слушат музика на телефона си, особено когато им е по-важно примерно да синхронизира няколко пощи през ексчейнджа едновременно. Какво значи активно ползване на телефона? При пътувания за мен активно ползване е 1-2 часа разговор на ден и постоянно следене на пощата ... както се казва, различните хора имат различни потребности.

Прав сте и аз предпочитам 50 инчов тв. ;) Надявам се мобилните устройства да не градират в такава прогресивна концепция и да си останат •мобилни• устройства. Няма сърдити и обидени стискаме ръце и продължаваме напред с оглед прекрасната дипломация и добър тон. Лек ден. ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам ти.

Музика , ако ще слушам в самолета имам айпод нано.

Филми предпочитам да гледам на телевизора.

Тежки игри не играя на айфона има Пс4 за тази работа.

А и по време на полет е по-добре да си говоря с половинката отколкото да джъткам на глупавия телефона.

Колкото дали е загуба 16 гига, по-скоро 128 гига е загуба защото догодина като ще го продаваш никой няма да ти гледа с колко гиги е , цената ще е за миналогодишен айфон.

Нали съм евреин, само за продажби мисля.

Айде стига толкова празни приказки.

Лек ден от мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сега разбрах кой е Михов. Няма проблем. Няма да го продавам догодина нито изобщо. Тук не позна във "предсказването си". Като излезе 8-та ще я взема купувам само четните модели пропускам нечетните. Старият телефон го подарявам или го ползвам докато спре. Бизнес от стари телефонни апарати не правя има достатъчно бедни хора или такива които не могат да си го позволят и е повече от Благородно да зарадваш някого с подарък отколкото да търгуваш или както искаш така го наречи взе ми е едно. . Само информативно споделяне. Мерси за лекият ден/нощ.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този спор чак аз се изморих да го чета... :tooth:

Как го докарахте до покупка-продажба,направо незнам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, дар-подарък и заплащане, не се връзват много. Да не се обърка?

Да получиш пари, срещу подарък ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, все пак е в Израел. Там нещата са различни в това отношение :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този апарат 3-D ли прави снимки/филми? ;) Странен мутант-симбиоза. Честито на собственика за придобивката. ;) макар да изглежда странно доста. Много прилича на Айфон но може Адоб Фотошопа да е играл знам ли .... ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно бях на абитуриентска и беше на почти непознат човек и нямаше как да го снимам, не е нещо което да бие на очи. Просто е като наклон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде и моя 6+ се разхлопа стъклото, но ме дразни само при агресивни игри :D. Като кликам и се чува "пук, пук" :). Другата седмица ще пътува към сервиз!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това разхлопване,чак на мен почна да ми се струва,че и моя "хлопа"....

Успех със сервиза ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...