Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Аз върнах един за изгорял/заседнал пиксел. Между другото един два пъти ми се случва при приключване на разговор да не мога да затворя, но не съм си правила труда да ресторвам, беше по големите студове и си го обясних с това, въпреки че сигурно е от бекъпите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали само предната камера се мести?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Доста трябва да изтормозиш телефона, за да се премести задната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така се размества камерата? Аз върнах един, защото имаше косъмче под дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес си взех iphone 6 plus 64гб и батерията беше на 56 процента в 12ч днес,като го включих за първи път и до сега в 16.40ч е на 13% а не съм го ръчкал кой знае колко много,това нормално ли е?И имам чуството че телефона много загрява това също нормално ли е?Това ми е първия телефон на apple и незнам нормално ли е така да загрява отзад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае колко е доста относително понятие :)

Направи един пълен цикъл на зареждане и тогава виж как ще се държи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3G ако е включено, ще загрява. От там и батерията.

Значи е нормално да грее в повече ако е включено 3Г това не го знаех.А ако не е включено 3G нормално ли е да загрява отзад?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално и не загрява. Ако ти е загрявал обаче докато си го настройвал първоначално, от 8.0 грее като печка при първоначалните настройки докато дърпа от облака данните. От друга страна ти казваш, че това ти е първия допир с айфон, което значи, че все още нямаш данни в облака, та... Не е нормално.

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже имам пресен случай с ментелски телефон:

Направи си една справка по имеи в сайта на Епъл относно първоначалната активация. Клиентка идва миналата седмица с току-що купена шестица и докато се ръчках из менютата да я настройвам - хоп, логнат срив от...10.2014-та. Продали са й употребяван телефон, активиран на 02.06.2014-та и запечатан в кутия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не грее, но и аз никога не съм браузвал половин час да кажеме. За тази цел ползвам компютъра си или ако не съм в нас или на работа, просто не го правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6-ца на 3g съм браузвал и гледал ютюб клипчета около 2 часа и не грее. Бих се изненадал ако 6+ загрява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя, че и при мен шестицата не грее при по-продължително браузване, но пък днес ми скрои друг номер - бях изключила повтарящата се аларма, защото съм болнични и няма да ставам в точно определен час, но въпреки това тя се включи. Това се случва вече втори път, предния си помислих, че съм забравила да я махна, но сега съм абсолютно сигурна. Не е болка за умиране, но е странно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще грее когато има недобро 3G покритие!Иначе си е ок;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже имам пресен случай с ментелски телефон:

Направи си една справка по имеи в сайта на Епъл относно първоначалната активация. Клиентка идва миналата седмица с току-що купена шестица и докато се ръчках из менютата да я настройвам - хоп, логнат срив от...10.2014-та. Продали са й употребяван телефон, активиран на 02.06.2014-та и запечатан в кутия...

Извинявай, ама как ще е активиран на 02.06.2014-та, като телефона излезна в продажба Октомври месец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.14 излезна, но това е без значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е някое китайче да си е поиграло с него в завода и после да го е пакетирало, знае ли човек!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казвам какво излезе в сайта на Епъл. Иначе китайче не оправдава ментел, защото няма как да изкара с едно зареждане до октомври, от когато е записан краш логът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С моя праскам на танкове непрекъснато и не грее постоянно го човъркам и не съм забелязал да грее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои сайтове са калпаво направени и наистина почва да загрява при повече браузване в тях. Току-що ми се случи с withings.com и затова споделям :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би това загряване беше само първоначално докато траеше активирането на телефона.За сега не е загрявал така както беше при първоначалното му пускане ,дано и да не загрява :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и при мен беше така и ми направи впечатление. На предишни модели не ми се е случвало.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от модела. От 8.0 насам е при първоначалното пускане. При мен 5S е на печка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...