Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Android Lollipop забива по-малко от iOS 8 - дискусия


Alxx®

Recommended Posts

Хайде по-добре да е събота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да направи тема за събиране ако ще има , че пак окипазихме темата на колегата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае само Гоце прибра ли се от Америка. Иначе казвайте кога и сме там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е ред пловдивчани да са домакини на една среща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да се върнем на темата, приложения като Viber, Whatsapp и Facebook Messenger никога не са ми забивали на Андроид, докато на iOS 8 се случва доста често. Като цяло ползвам не повече от 10 приложения общо и с повечето съм имал зависвания на iOS. Не е зле да се спре с тези митове, че всичко на iPhone работи абсолютно безотказно, а на Android устройства гърми непрестанно. Проблеми има и на двете платформи, неслучайно всеки ден има ъпдейт на нещо си. Юзерите се превърнахме в една огромна маса бета-тестери, включително и на операционните системи, а ние тук продължаваме с фенбойство и да си мерим пишките, вместо да станем по-взискателни към тия, дето ни прибират парите за недоизпипани продукти. Че и за хардуера се отнася същото. Май iPhone 6 е първия, който мина без някакъв голям скандал около изработката при първите доставки,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама май самo 6+ се oгъваше :) Бях я забравил тази глупoст :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше ли среща при Гоце, не виждам такава тема ?

EDIT:

d934d7fa56851f9c90f27faa22b7b1d4.jpg

Стига с тия митове и легенди… трябва през два дни да рестартираш андроид или той сам се рестартира, иначе не работи.

Редактирано от MMJ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Facebook приложението не ми допада нито на Windows, нито iOS или Android, а съм имал смартфони и с трите (най-вече Android). То си е бавно и тегаво и на по 2 , и на по 4 ядра, изобщо тия които го пишат това нещо не си залужават грам заплатите.

Много сложно-нещо,дето показва снимки с коментари и чат, обаче винаги яде най-много RAМ, товари най-много и изобщо е виновно за забавянето на почти всички телефони , които го имат инсталирани, поне при Android. Телефона просто си диша след деинсталация на това извращение. Това е единственото бавно нещо на 3GS. Чудно как всички приложения летят, само това нещо се пъне. При това не само на iOS, то попринцип е правено от пълни некадърници, категорично. Ползвам си m.facebook.com и messenger, и нещата са по-добре.

Иначе не знам колко забива Lolipop, но съм имал досег със почти всякакви у-ва с Android, от нисък,среден и висок клас, и като изключим високия, 3GS-а ми лети повече от двуядрени и четириядрени бюджетни у-ва с Android, които са с по 512MB/768MB RAM (дори по 1GB). Работят ми на фон messenger,skype и viber, плейъра, opera, и си идват известия от всичко, и това е на 256MB RAM. При Android с 512MB RAM само фабрично той заема около 150, после плейър+messenger около 60-70 и телефона не може да диша (лични набюдения). Просто оптимизацията на iOS е в някакакви крайни предели, да се учат здраво останалите от Apple как се прави оптимизиран софтуер. На 256MB RAM и 600Mhz едно ядро телефончето свири,чати,бразува,снима,говори и то без никакви проблеми, и с почти минимални забавяния, ако изобщо ги има. Абсолютно честен съм. 3GS е абсолютно адекватен и сега, през 2015 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Това са пълни глупости. iOS винаги е била стабилна ОС. Бях тестер в една небеизвестна компания за игри и постоянно се правеха тестове на игрите като телефона се зареждаше с 100 бележки , снимки, видео, в браузера се отваряха 6 таба с тежки сайтове на последния поддържан модел...примерно за iOS 8 е iPhone 4s. Нито веднъж не е забивал. Но това беше преди 2 години. С iOS 8 нещата явно са се попроменили.

Като цяло iOS, Windows Phone и Blackberry ОС са най-добрите операционни системи, въпреки че цялата концепция на IOS не ми допада особено. Много комерсиални станаха Айфоните, защото в БГ тези устройства са смятат за премиум такива, а всъщност не са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Господин "Михтарски"(очевадно не сте), защо намирам странни прилики с друг профил във форума, можете ли да ми обясните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай бе адаш, човека е минал през всички "ОС системи". Друга си е тежката дума на експерт по системите и по ОС-ите. А му се и пише, та хлеб не му се яде. Его, трета тема едно и също си врънка! Може да го е зарезала момата и да нема с кой да си чати!

Имал съм и устройство с Palm OS. Освен това имал съм Самсунг с Bada, N8/808 със Симбиан, BlackBerry Curve 8520, една 3GS с iOS 4 и дузина Андроид телефони. С WP 7.5 и WP8 още 3 телефона.

Alxx®, мога да се пиша както си искам. Преди 1 месец си направих профил, от който не получих мейл за активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®, мога да се пиша както си искам. Преди 1 месец си направих профил, от който не получих мейл за активация.

Не, не можеш. Преди два месеца си го направил и си получил мейл за активация, а самият акаунт Е активен. А, много ти здраве и запомни, че по форумите не ги рупаме с колците.

П.П. Ако не беше наглото ти изказване, можеше тихичко да ти деактивирам предишния акаунт и всичко да е ок, но, не, ти трябва да демонстрираш его. Ами не става, брат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...