Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TeamViewer Pro


johnnybravo

Recommended Posts

TeamViewer Pro

2fd1946bba3fbcc7.jpg266632bd3f5f6481.jpg

0e38df6330701484.jpgda04b2300e6c060e.jpg

Нещо, което очаквах от доста време smile.gif

Можете да си изтеглите програмата, която е нужно да имате на компютъра си от сайта на производителя TeamViewer.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, разгеле, любимита ми. Има и безплатна версия в AppStore.

За инфото - Price $99.99

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах къде е разликата Free/Pro ;) Има кофти бъг, когато Мак-а е заключен, не можете да се логнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е $99.99. За Mac пише да се използва версия 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трепач е програмата, по-късно ще пробвам да се свържа от друг рутер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато сте с Free версията и имате повече добавени компютри към акаунта си, случва се да ви изхвърли по време на сесия и да ви изкара съобщение да изчакате няколко минути преди да се логнете отново, защото се предполага, че използвате продукта за комерсиални цели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах от телефона да управлявам компютъра на приятел, който е в Плевен и се получи перфектно, свалям шапката на teamviewer!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Free версията за компютър има File Transfer, не е нужно да си правиш регистрация за да използваш приложението. Когато искаш някой да се логне в твоя компютър, изпращаш му ID & Password, като паролата се генерира всеки път различна и човека се логва само като си свали приложението, без да му се налага на прави хиляди регистрации.

edit: VNC изобщо не присъства в тази класация :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има кофти бъг, когато Мак-а е заключен, не можете да се логнете.

Аз си мисля даже, че не само като е закл. а дори и скрийнсейвър-а като е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз изтеглих от "install0us" платената версия и ме изхвърля постоянно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ludiamax, свали си тази, която е в първи пост. В install0us две или три не работят.

Ето накратко какво направих (благодарение на johnnybravo) за да си добавя компютъра и да не се налага всеки път някой отсреща да ти диктува ID и Pass. Така може да добавите повече от едно PC. След като вече сте си направили акаунт Тук, са нужни само няколко стъпки.

1. Инсталирате TeamViewer 5, стартирате (тук ще видите вашето ID, което винаги е едно и също) и натискате Extras/Options

2. След като направите това, натискате Security и въвеждате вашата парола от регистрацията, като гледате под тях отметката да бъде Allowed for all users

3. След тези интервенции вече не е нужно да ангажирате някой отсреща да ви диктува контролното.

П.П. Има си и слаби места. не използвайте програмата ако не разполагате с WiFi или предплатен пакет интернет!

Ако има пропуски, някой да поправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VNC изобщо не присъства в тази класация :)

Би ли обяснил защо и с какво TeamViewer е по-добра. Предполагам си ползвал и двете за да го твърдиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Със сигурност ще пропусна нещо, но нещата са несъизмерими. За да се логнеш в компютър, на който има VNC, трябва да има реално IP. Ако е зад рутър, трябва да се прави Port Forwarding и т.н. Сега ще ти дам пример с една ситуация, в която ти ми кажи коя е по-добрата програма. Обажда ти се приятел и ти казва, че има проблем и не може да направи нещо на компютъра си. Ти какво ще направиш, ще започнеш да му обясняваш как да си инсталира VNC, да си препрати всички заявки от рутъра през порт 5900 към IP-то на компютъра си и да ти каже кое е това IP или ще ти е по-лесно да си изтегли и стартира TeamViewer, да ти каже ID & Password и ти да се логнеш и да решиш проблема.

Сега на въпросът ти дали съм използвал и двете, ще отговоря така: Използвал съм почти всичко, което касае отдалечен достъп. Remote Desktop, RAdmin, LogmeIn, RemotelyAnywhere, TeamViewer, VNC... Имам много компютри по различните ми обекти и пътувам доста. Често ми се е налагало да правя неща от телефона през LogmeIn (програма, с която няма да се разделя :) ) Смея да твърдя че имам сериозен опит с програми от този вид. В LogmeIn имам над 60 компютъра, бройка, която се променя във времето. В TeamViewer имам над 50, но това са тези, които са под мой контрол, има много други, към които се вързвам по начина който съм ти дал за пример и не ги добавям за постоянно.

edit: Във версията на TeamViewer, която е за компютър имаш и File Transfer, опция, която при LogmeIn има само в Pro версията.

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е реалния размер на ipa файла?Когато го тегля от първия пост свалям файл с големина 128кб ?!В инсталус го има с размери 10мб;3,6мб ?!-но не всички работят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да направи туториал като на Grievous само че за МАК ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От първия пост е 3MB и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мите,бре, опциите на програмата са едни и същи в двете ОС. Настрой си от таба секюрити allowed for all users.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделили програмата TeamViewer за Windows, че навсякъде я намирам платена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш free версия, по време на самата инсталация има момент, в който трябва да сложиш отметка на "free for non-commercial use" и ще си ползваш програмата без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От линка в първия пост не мога да я изтегля,или поне не цялата?!Файла,който изтеглям оттам не подлежи на инсталиране!Странно защо,но free версията от Appstore е 10,8mb ?!-защо кракнатата е 3mb?

Ако някой има линк за работеща кракната и пълна версия,ще съм благодарен ако го сподели!

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...