Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 9.x.x


Grievous

Recommended Posts

Не колега и този метод не помага... щом и рестор нестава ще пробвам ъпдейт до 9.3.5 и това е..М****** му на джейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 28/08/2016 at 0:26 PM, The Shaman said:

Преинсталирай профила.

Стана-този път без рестор,благодаря!

Да уточня,че има нова версия на Cydia Impactor-използвах нея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез с някой файл менаджер от компа и делни аплист,баси...все едно сефте пипате bsd.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с iFunbox, но иска джейл и не стана. Както и да е сложих си пак 10-ката бета и си цъкам на свежо устройство :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От седмица някъде, всеки ден се будя с "прецакан" джейл. Интересното е че сидия си зарежда, но туиковете не работят. Рестарт и джейл на ново през пангу апп и се оправя. Някакви идеи как да го оправя?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При много хора е така , няма оправия, пангу и газ !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има! Аз например го оставям цяла вечер да свети, като намалям Brightness-а нацяло. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавяш в Сидиа: https://codyqx4.github.io/cydia и от него инсталираш “iOS 9 Reboot Fix“.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой с информация за тази грешка и има ли начин за преодоляване? 

IMG_0030.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам малък проблем, наложи се да си ресна телефона и сега приложението на Pangu ми седи Not verified и като цъкна verify нищо не става. Някой може ли да каже какво да направя, мисля си да преинсталирам приложението, но ме е страх да не се бъгне целия джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж си профила в сетингс, дали изобщо го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Имам малък проблем, наложи се да си ресна телефона и сега приложението на Pangu ми седи Not verified и като цъкна verify нищо не става. Някой може ли да каже какво да направя, мисля си да преинсталирам приложението, но ме е страх да не се бъгне целия джейл.

Има нов метод за джейл!Мисля може върху стария и вече не е нужно да отваряш pangu app
Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Има нов метод за джейл!Мисля може върху стария и вече не е нужно да отваряш pangu app

Ето линк през Safari
https://goo.gl/e0kFq3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой може ли да помогне или даде акъл за тази грешка?

http://pasteboard.co/tT6yKrWjA.png

iPad Pro с 9.3.3, всички ъпдейти в Сидия са направени, вкл. appsync unified. С други приложения няма проблем при инсталация или ъпдейт. Теглих .ipa файл със същата версия от други места, но пак има проблеми (грешка Device not supported by thinning).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апсинк не може да запише  приложението в инстал базата, поради липса на права. Спирайте ги тия ментета, има си xcode за тая работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама с xcode не трябва ли dev акаунт (какъвто нямам) или на всеки 7 дни да преинсталирам през cydia impactor?

Мога ли по някакъв начин да му "дам" права и да го инсталирам ръчно през AutoInstall папката? Едно време така ставаше май..  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...