Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Не успявам да свържа тв-то през блуутут със спийкър!Изобщо не вижда устройството

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

При мен нещо стана и се появиха 1080 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на мен след като си платих за една година, ми дава грешка :

Error# e8008015

Някой знае ли каква е тя. В нета има клипове, но нещо не ги разбрах.

Редактирано от bobiikonomov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да инсталирам файла с  IFunBox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя версия на тюнса си?На сайта пише,че iFunBox не работи с последна версия на iTunes,но аз нямам проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12.5.1.21

Май е от нея, да сваля стара версия ли на тюнса?

Редактирано от bobiikonomov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай.Както казах при мен няма проблем,но пише,че е възможен проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е същия проблем, ще пробваме със стари версии.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFunBox не работи с последна версия на iTunes!Сега проверих и фънбокса се затваря когато вържа apple tv-то към компа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, някой има ли идея защо в инсталиран на Коди 1Channel няма никакви филми? Празен е. Така беше и когато го сложих на телефона преди време, сега на ATV4 пак така. Същото е и с Addon Installer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ЮК основният домейн на 1Chanel е блокиран от интернет доставчиците . Предполагам , че нямаш и VPN?

За целта има няколко къстъм домейни , които можеш да ползваш . Ето ти линк към края е списъка с домейните .

https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-1channel-add-on-xbmc/

П.П Току-що ми изтече сертификата на кодито иначе щях да ти дам даже този , който върви при мен.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащам си годишно по $70 за HideMyAss но не знам как да го ползвам на ATV4-то. Май ще трябва да почета за тва.
Благодаря за разяснението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш флаш рутер ето ти решение https://support.hidemyass.com/hc/en-us/articles/207493567-Sharing-VPN-connection-via-Wifi-hotspot-Windows-

Мен ме дразни и не ми се занимава да шервам нет с тивито и тн. а пък и споделям къща с други хора и не е удобно, да слагам още един рутер специално за vpn. 

Ползвай къстъм домейните от по-горе. Все някой ще работи.

 

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 12/14/2015 at 1:20 PM, johnnybravo said:

Сега за феновете на Netflix има една супер промоция. PureVPN са свалили цената от $11.95 на $2.08 при положение, че си направите абонамент за две години. Големият бонус тук не е само цената, а това, че в нея е включен и двугодишен абонамент за Smart DNS. Smart DNS ви дава възможност да добавите ваши IP адреси в един whitelist, след което на избрани от вас устройства вкарвате един DNS, който ви се дава от Pure VPN и устройството има достъп до Netflix и други подобни услуги. По този начин не се налага да се правят никакви настройки на рутъра и да се закачате към VPN за да имате достъп до Netflix.

Screen Shot 2015-12-12 at 22.00.55.png

В момента аз и LUBECA® гледаме по този начин от моят акаунт. Към моят whitelist съм добавил и две негови IP-та.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това също е много полезно, но в момента я няма тази промоция. Предполагам, че за Black Friday ще има нещо подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Johnnybravo може ли малко по като за лаици специално как става номера ?

Още първият път като го постна това , си платих към Pure VPN, но го позвам само на компютрите.

Не искам да позвам нетфликс и т.н на ATV , a да не ми блокира , регионално ограничени коди добавки например.

Свързах се със съпорта на пюр и ми казаха да шервам инернет от комп който е вързан към Vpn , което не ме кефи хич.

Мрежата ми е по следния начин :

модем-вифи рутер, който ползват и други хора и капсула захранена с кабел от него в офбридж за моите само устройства.

Ако можеш да помогнеш ще съм много  благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай и това:

Сега разцъках малко повече по менютата и открих причината за ошашкването на телевизорите.
Settings -> Remotes and Devices -> Control TVs and Receivers - Off
Sent from my iPad using Tapatalk
Вчера успях да настроя рутърът си така, че само трафика от трите Apple TV да минава през VPN и така подкарах Netflix. За целта обаче ви е нужен рутър с RouterOS, моят е MikroTik RouterBOARD 951G-2HnD.
Има и други начини, но при повечето целият трафик от рутъра минава през VPN.
Видео:

[/url]Стъпка по стъпка с картинки:
https://support.hide...ik-Client-Setup
Инструкциите са за VPN от Hide My Ass!, но могат да се приложат за всеки друг VPN.
edit 2:




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че в акаунта ми в пюр , вписвам реалното си IP?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ipastore предлагат едногодишен абонамент за подписани приложения за 6.99$
https://ipastore.me/ipastore-tv/?doing_wp_cron=1475992304.7307479381561279296875

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, някой знае ли как се подкарва стара версия на ITunes, за да мога да инсталирам KODI.

Ако има значение версията на мака е  macOS  10.12.1 Public Beta 4. Сега съм с ITunes 12.5.1.21

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, аз ги намирам тези версии, но като инсталирам, и се опитам да го отворя ми казва че има нова версия и ме  праща към нея, без да го отвори. А и не знам IFun-бокса с коя последна версия работи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...