Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Здравейте с apple tv 4 мога ли да стриймвам филми директно от лаптопа с windows благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Можеш просто да шернеш филмите и да ги гледаш с някй подходящ player!Infuse примерно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апле тв то само ли се изключва когато излезна от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е купувал такъв контролер http://www.apple.com/shop/product/HJ162/steelseries-nimbus-wireless-gaming-controller?fnode=a4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М- да
345e0c05b92eb23c0f02e1ac3be665aa.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, виж някой да ти го докара от Щатите, Англия или по-голяма държава в Европа.

Контролерът е супер, но още няма кой знае какви яки игри за ATV.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EBay


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте има ли вариант да стриймвам екрана на лаптопа на ейпъл тв 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Popcorn time. Като се опитам да променя енкодинга на субтитрите и ме изхвърля от приложението. Пробвах и с бетата, и с нормалната версия, все същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък ,изобщо няма опция за пускане на субтитри на Попкорн тайм на АТВ4.

Има ли някакъв начин да се покажат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се опитваш да ги пуснеш?Слайд отгоре надолу по тъч бара на дистанционното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ако бяха си направили труда да прочетат по- горе съм писал, че с последната версия имат проблем със субтитрите iPwnStore. Писах на съпорта им за този проблем поне 8 пъти и всеки път отговора беше, че не в тях проблема а в разработчиците на popcorn и реших да платя за една година на iPASTORE. При тях версията е старата на popcorn и няма никакви проблеми със субтитрите. Просто трябва да се набуташ два пъти и всичко е ок :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,знам,но той е писал,че няма опция за пускане.Не,че му крашва.Само не разбирам,защо ipwn не пуснат старата версия 1.0.3...Имат опция обаче да подписваш app по желаниеf7dcb51d28820e616d116bad29c500f6.png
Какво,ще стане ако сложиш свалената от ipastore версия 1.0.3 ?Защо не опиташ?Така можеш да я пратиш на хора в нужда да си я подпишат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам със слайд отгоре надолу , но ме изхвърля от филма. При опит да сменя енкодинг от настройките , крашва цялата програма. Сега ще инсталирам и пробвам и бетата от ipwn store , да видим как ще е, но никога не са ми излизали субтитри. Таб за тях също нямам в програмата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се опитвай и с бетата няма да стане,  трябва версия 1.0.3 и си шест. 

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези с iPwnStore и версия 1.0.5 нагоре!Изтривате Popcorn от AppleTv-то!Сваляте тази версия(1.0.3)https://www.dropbox.com/s/klkvmlypb9gamdu/991460876116_VY74LH9YT6.ipa?dl=0

на компа!Логвате се с акаунта си в IPwnStore и отивате на Custom Ipa Signing.Ъплоудвате сваления файл и след като автоматично се свали го инсталирате на Atv-to:)Със съдействието на turganay

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gogi6 Хиляди благодарности,проработи с пълна сила!

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли проблеми с нестабилност на ATV4? 

С последния софт съм и го ползвам почти само за Plex, YouTube и още 1-2 приложения (т.е. very light usage, имайки предвид възможностите). Проблеми, които наблюдавам:

1) когато е в sleep режим, не ми излиза в Airplay опциите на други устройства, а старите ATV 2 и 3 излизат

2) в допълнение към горното - понякога дори и да го събудя, пак не излиза в Airplay и се налага рестарт

3) често ми respring-ва. Не всеки ден, но 1-2 пъти седмично. На 2-ката и 3-ката ми се е случвало 2-3 пъти годишно...

4) много често се наблюдават забавяния при отваряне на Settings ап-а от хоума или мултитаскинга. Опциите излизат замръзнали, но чакам 5-10 секунди и после премигва (сякаш рефрешва ап-а).

 

Правих рестор и set as new наскоро (след като ползвах доста време бетите на сегашния пъблик (10.0/10.0.1). Просто не е обичайния Apple user experience... Понякога ми се струва, че и интернета е супер бавен (а е свързан с лан кабел към airport bridge рутер).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам забележки!При мен работи нон стоп.Може би 2-3 седмици не съм го рестартирал.
Само да вметна за Popcorn 1.0.3...ако имате проблеми с бг суб,да не тръгват,ще трябва да изключите приложението от мултитаскинга и да го стартирате отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...