Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

На попкорн тайм 3.0 не ми излизат субтитрите .

Дава постоянно , че не са намерени.

Пробвах да се впиша в opensuntitles , но ми изписва , че трябва да имам вип акаунт .

С нормалния не става .

При всички ли е така и как сте подкарали субтитрите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

От къде си свалил попкорна, да знам дали да ти изпратя моя файл да си го подпишеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо давайте линкове, нека който иска да тегли :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ipwn store. Ще е супер ,да дадеш файл , ако е удобно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте, https://www.dropbox.com/s/5gx6t8zypl82d1i/991460876116_5Y4CUL84AD.ipa?dl=0

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен субтитри тръгват само на старата версия!На телефона 3.0 си работи,на Атв не!А тази версия от предния пост не мога да инсталирам.Подписвам я,но ми дава грешка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, грешката е моя. Линка, който съм дал е версия 3.1.0, възможно е да не може да се подписва от iPwn. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето отговора от IPAStore:

"Hello There,

There is no way to sign custom app, if you have some app, you can send it to us and we will host it for you in apple tv section."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Закупих си и аз едно атв4, но се оказа доста пресен софт /версия 10.2 или 10.2.1 беше/.

Преди съм имал атв2, но го купих джейлнато и с XBMC и т.н. - беше супер!

Сега рових из нета, джейл за настоящата версия няма.

Възможно ли е без джейл да му накача благинкитте /Коди, Попдкорн и т.н./?

Разполагам и с Мак, и с Win машини, купих специално за целта и USB Type C кабел.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може!Като прочетеш по-назад в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има значение дали е за iOS или tvOS, но това се отнася за конвертирането от deb към ipa.
[mention=17854]gosta[/mention], ако искаш сподели и твоята версия за ATV, да може да я теглят и потребители, които нямат Xcode.
 
edit: сега видях, че и размерите на deb файловете са различни за iOS и tvOS, съответно 45 MB срещу 93 MB.

Незнам дали сме писали някъде,но има начин за конвертиране от .deb към .ipa за уиндоус с помощта на 7zip.

Не съм го тествал,но не виждам причина да не сработи
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
на 2/14/2017 at 16:06, gogi6 написа:

Всичко може!Като прочетеш по-назад в темата.

Да, така е. Инсталирах коди-то с кабел, 17-та версия, всичко тръгна, добри ад-они субтитрите автоматично се свалят и т.н. и т.н.

Само дето тази вечер при опит за старт на приложението примигва за секунда и... нищо. Не стартира. Не съм ъпдейтвал /поне не ръчно/ нито тв-то, нито коди-то.

Идеи какво може да се е случило? Вече 4-ти час борбата продължава... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.02.2017 г. at 7:30, gogi6 написа:

Изтекъл ти е 7-дневния сертификат

Версията на тв-то всъщност е 10.1.1.

Джейл ще помогне ли / ако е възможен /?

Или единствения начин да се ползва нормално /поне за около година, до колкото разбирам/ е с подписването, което предлага например IPwn store?

Благодаря! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, The Shaman написа:

Да, предстои джейл за 10.1, но първо ще трябва да опитам да го върна от 10.1.1 на 10.1 и тогава. Дано не го "убия" по някакъв начин.

на 2/27/2017 at 12:58, gogi6 написа:

Или iPastore...там е 7$ за година!Джейл няма

Цената е добра, заслужава си, ако няма друг вариант. Просто им пращаш файла, плащаш, а те ти го връщат подписан готов за инсталация ли? Ако е така, как да го деплойна с Xcodе-а от мак-а на тв-то, след като то иска да се подпише от моя дев-акаунт? Самата логика и последователност ми убягват.

 

Като шерна екрана на мак-а на тв-то през АТВ 4-та /Air-play mirroring/ - пълна скръб - забива, сече, изпуска редица кадри от фил нампример, като дадеш на пауза ги "наваксва", след което работи две-три секунди и пак лагва.

Рутер 10/100 Линксис, достатъчно проускливост, хардуера е як, какво друго може да е?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто прочети малко по-назад След като платиш,можеш да сваляш подписани приложения и да ги инсталираш с iFunBox!Толкова е писано.За всеки който си купи apple tv ли трябва всичко да се обяснява отначало,баси

Иначе,проблема ти е в рутера най-вероятно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, gogi6 написа:

Просто прочети малко по-назад emoji4.pngСлед като платиш,можеш да сваляш подписани приложения и да ги инсталираш с iFunBox!Толкова е писано.За всеки който си купи apple tv ли трябва всичко да се обяснява отначало,баси

Иначе,проблема ти е в рутера най-вероятно

Рутера ще да е. И аз така мисля, макар един специалист в "известна хардуерна компания" да ми обяснява, че съм имал бавен нет и за това.

Нета ми около 1,5 мегаБАЙТА на сек., което ще да е около 12 мегабита, което е достатъчна пропускливост за всяко едно ординарно видео.

 Аз не съм мрежар, ама все си мисля, че Wi-Fi сигнала, който излъчва мак-а се поема от рутера и се предава нататък към ТВ-то /тв-то и рутера са на "твърда връзка", демек с лан-кабелче съм ги вързал/ и не минава през интернета, няма какво да прави там. Всъщност интернета ми идва от друго мрежово устройство, а безжичния ми рутер просто го ползвам да разпръсква сигнала. На теория, ако самия рутер като устройство ако просто транслира сигнала от мак-а към тв-то, а последното предава траслирането към самия телевизор, самия нет като сигнал не би трябвало да има отношение към тая среда и участие в уравнението.. Разбира се, може и да бъркам в това.

 

п.с.

Темата е доста обемна и като страници и като материал. Изчел съм я и не само нея. В резултат както писах по-рано инсталирах с Xcode коди 17, адд-они и т.н. Тук е мястото да да благодаря на всички които са описали методи и помогнали на останалите, особено на най-активните като Gogi6 и др. Ако човек проследи тази тема и я започне от началото като съвестен читател, който иска да научи как и сам да оправи вместо да пита, ще види, че в 2/3 от нея се говори за неща, които към настоящия момент не са актуални или са актуални други техни версии като на софтуер и т.н. Доста често и самата информация е откъслечна и реферираща към друга информация, която също не е пълна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ,да знае подписва ли се още TVOS 10.1 ?

Смятам да ресторна ако се подписва .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, gogi6 написа:

Кой модел е рутера?

Моделът е този: http://www.linksys.com/us/p/P-WRT54GL

Има няколко режима самия mirror:

1. Mirror buil-in Retina display;

2. Use as separate display;

3. Mirror Apple TV;

Кой от трите е най-подходящ и съответно най-лек като цяло за възпроизвеждане на видео без да забива на ТВ-то?

Редактирано от tnt3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднага сменяй рутера!Този е абсолютно неподходящ за това което искаш да направиш!Има си плюсове,но не и за AirPlay

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...