Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

преди 9 минути, gogi6 написа:

Веднага сменяй рутера!Този е абсолютно неподходящ за това което искаш да направиш!Има си плюсове,но не и за AirPlay

Слушам! :)

Съвет за балансиран рутер за целата откъм цена / качество на пазара в момента, или поне какви характеристики да гледам?

Линксис-а за времето си беше яко животинче, а и не беше никак евтин, но явно му е дошло времето и на него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Просто гледай да е "ac" стандарт, а пък ако ще да е TP-Link!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложенията от iPastore пак крашват. Има няма през две седмици им крашват приложенията и се налага отново да им пишете за нов сертификат. Направо ми писва като знам, че пак трябва да инсталирам всичко наново и да правя настройките на Kodi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и с ipwnstore е същото, само дето чакаш 2 месеца за нов сертификат и трябва да отваряш диспут в пейпал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С IpwnStore на apple tv не съм имал никога ядове

Имах късмет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен за 3-4 месеца реално само 10-15 дни работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа!За Коди обаче има адон за бакъп.Все пак е нещо,ако ти се прецака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го във Fusion repo.Пишеш backup в търсачката 4b0d65bd13e631c98be65d3c3d471c8f.jpg
После трябва си го настроиш къде да пази архив.Има опция и за облачни услуги..dropbox примерно.
Не съм го ползвал на Kodi 17 обаче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

на 3/1/2017 at 7:00, mirror написа:

Просто гледай да е "ac" стандарт, а пък ако ще да е TP-Link!

Гледах да е с AC стандарт. Поръчах AirPort TimeCapsule, малката с 2тб, има го въпросния AC стандарт, а дано да бачка както трябва. Самата тайм - капсула може ли да се ползва и като съхранение от Win-машини?

Междувременно и един измислен тв-бокс с Андроид и инсталирано Коди поръчах, че ми писна да чакам да станат нещата с това тв. Че на всичкото отгоре и еърПлей поддържало, от тайм-капуслата четяло, пък да видим... Моделът е: http://www.banggood.com/MXQ-M10-Quad-Core-2GB8GB-Amlogic-S812-Android-4_4-Mini-Smart-Android-TV-Box-Mini-Smart-PC-p-981816.html

Поръчах от IPAstora-a приложенито за подписване за tv-то на 1-и Март - още го няма. Тръгах да им пиша тикет - искат номера на поръчката, 5-цифрено число. Да, ама нямам такова, просто защото като поръчах и платих не получих мейл за потвърждение, а на всичкото отгоре не мога да си видя и пейпал транзакцията, защото ми заключиха акаунта междувременно. Красота. Уж до 72 часа макс пращат мейл с приложението, а станаха двойно по толкова и нищо.

Което и да е приложение / плеър да сложа на тв-то, с което просто да си гледам филмите от мака или уин-машината - не ги вижда, съответно не ги плейва. Вижда мрежата, устройствата, вкарвам паролата и юзера в конфигурацията на достъпа и.. нищо. Грешка по време на свързване, или не съм бил имал права или нещо подобно, че сега не ми е пред очите. Какво ползвате вие, как го конфигурирате, просто да си пуснете един филм със субтитри от вашата папка с филми. Само Plex-a бачка, но той ме дразни доста с някои неща по него.

 

Иначе джейлбрейка хубаво е излезнал, дано повече хора се възползват от това, но ние с 10.1.1 версия нито може да я свалим на 10.1 и да джейлнем /не се подписва/, нито има джейл за 10.1.1 и дева е рекъл че ще има за тази версия "like never". КрасотЪ :)

Редактирано от tnt3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добър избор за рутер!За стрийм на филмите в домашна мрежа,може да ползваш Infuse или MrMC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този бекъп на коди не разбрах как да го подкарам. За дропбокс ми иска да видя някакъв линк са активация в log файла, ама тва без джейл не знам как ще стане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах TimeCapsule за бакъп!От файловия мениджър на Коди си добавяш някакъв storage(Capsule,Mac,Windows..)в мрежата където си правиш папка(Kodi backup)примерно!После от настройките на адона посочваш пътя до папката и правиш backup.След преинсталиране на Kodi инсталираш backup addon и посочваш същия път за връщане на настройки .Ще се опитам по-късно на Khripton

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво печелиш с джейла, че не съм запознат ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатно да инсталираш нещата!Но при положение,че имаш платен абонамент...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, имаш, ама всеки месец инсталираш наново. Джейла не решава ли това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ще го реши?Пак със 7-дневен период на LiberTV.За едногодишен лиценз пак опираме до платените сайтове.С джейл ще имаш достъп до файловата система,но на този етап от живота не виждам смисъл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

При тия пичове нещата стават веднага, не се чака нищо, за 20мин имах инсталирано и работещо Коди:

https://www.koditvbox.ca/

Струва 10 долара за 1 година. При положение, че 10.1.1 няма джейл, е чудесна алтернатива да си ползвате тв-то пълноценно.

Единственото притеснително нещо за мен е, че всеки един момент може да спре, но този риск го има при всички sign-services за малките черни машинки. :) 

Снощи си поиграх и го инсталирах и настроих, за днес останаха някои дребни доработки. Иначе къстъм версията, която пича по-долу в клипа

качва след инсталацията на Кодито и точно с този скин кърти.

Инструкции:

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах,защо не плати при другите..ipastore примерно?!За по-малко пари получаваш и други подписани приложения!

И кой скин кърти?Криптон е така още от началото!Ако имаш предвид Echo Wizard,те съветвам да стоиш на страна от подобни глупости и да си инсталираш само това от което имаш нужда!!!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, gogi6 написа:

Така и не разбрах,защо не плати при другите..ipastore примерно?!За по-малко пари получаваш и други подписани приложения!

И кой скин кърти?Криптон е така още от началото!Ако имаш предвид Echo Wizard,те съветвам да стоиш на страна от подобни глупости и да си инсталираш само това от което имаш нужда!!!

 

Поръчах и платих, описано е на предната страница какво стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...