Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

https://gyazo.com/cc8c295347cd31d6ed922cd26b096da5

Някой подкара ли вече Коди и Попкорн на Apple TV 4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Мен не ме засегна на на Atv-то.За ios още чакам нов лиценз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си чакам още въпреки , че попълни формата и я изпратих . Няма ни мейл , ни нищо .
Много бавно действат...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

We recommend all users change their iPwnStore account passwords as a security precaution. Thank you for your cooperation.
Препоръчват всички да сменят паролите си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да пратят автоматично емайл когато са готови или трябва задължително да се попълни бланката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеха , че ще е автоматично , но на мен ми се изчака чакалото и за всеки случай пуснах една форма


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPASTORE са явно по- бързи, като им писах за проблема и до няколко часа ми го оправиха.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, turganay написа:

iPASTORE са явно по- бързи, като им писах за проблема и до няколко часа ми го оправиха.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Само Коди ли предлагат или имат и Попкорн?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте братя по оръжие B)

Може ли някой да ми даде съвет накъде да насоча усилията си с плейване на булсат каналите през Коди на ап тв 4. Направил съм всичко както трябва (спрямо всички инструкции дадени до момента - репо, актуален булсат аддон и т.н.). Стигам до момента, в който трябва да натисна върху самия канал и да гледам ТВ. Обаче тука е гредата - за части от секундата започва да мисли и .... нищо. (fyi - с Криптон версията съм). Каналите се визуализират колкото трябва да са, ЕПГ-то и то е точно.

Прави ми впечатление, че за разлика от предишните версии на Коди, тука като стартирам Криптона първо ми зарежда ПВР клиента и после фюжън добавката. Може ли това да е проблема ? 

Пробвах какви ли не врътки (с външно ЕПГ, с булсатско....ако това има значение някакво за стрийм-а, но се съмнявам), писах парола и юзър с дистанционното, а не с епълската клавиатура (както съветват по-горе) ...все същия шит. Стигам все то тоя сюблимен момент, когато току да се усмихна и ..... 

Дайте някакви съвети какво забравям или къде може да е проблема?

 

п.с. Пускам това питане, понеже ако успея да го подкарам да си платя на ипасторе-а и да не се занимавам със седмични неволи.

Благодаря! 

 

Редактирано от sila_bg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официалния фюжън адон до колкото знам го преработиха и вече работи на друг принцип, най вероятно е от там проблема. Сваляше се друг преправен фюжън адон, но не си заслужава понеже им смачкаха резолюцията на каналите и е ужасно за гледане. Ако ти се занимава все пак, може да попрочетеш във бг форума за коди кое как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@superson1c,

тъкмо тая преработената добавка мъча. Общо взето чета и в бг коди форума, за да съм в час, ама реших да пусна тука, понеже става дума за tvOS и мисля, че тука по имам шанс някой колега да сподели подобен проблем как го е решил. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти по-стара версия на добавката!Имаше я по-назад в темата.И да изключиш автоматичното обновяване на добавките в Коди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно с тази версия работеше,но и аз се отказах,картината е отврат!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6

@Veselin Panov

Господа, благодаря !

Само да внеса малко историческо пояснение. Аддон-а, за който gogi6 казва (че я имаше по-назад в темата), е именно представената от Veselin Panov. А именно *-0.0.2о. Това е аддон-а, който работеше (и беше последната по ред версия) преди тея от булсат да променят юзер агента и да резнат кранчето - някъде 11/2016 беше. След това коди дев тийм, ако не греша, направиха доработка и резултата беше аддон - *.master. 

Дори и с предоставените от вас аддони телевизията тръгва, но само на ОС: РС, а там няма Диемите. А те на мен са ми най-дерт :wacko:

с аддон:  *-0.0.2о при ОС: РС - има 200 канала (без диеми, ххх канали и т.н.), а с ОС: самсунг - само 64 канала, от които 55 радиа (9 бозави канала)

с аддон: *.master при ОС: самсунг има 213 канала (вкл. диемите), но драмата е, че не плейват на атв. А странното е, че на макбоок-а и на иМак-а вървят на пушка. 

Отдавам го единствено на конфигурацията в юзър агента, нямам обяснение кво друго да е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз окончателно скъсах с Ipwnstore и не ги препоръчвам на никой. Нямат грам съпорт и е невъзможно да контактуваш с тях. След близо 2 месеца чакане да ми пратят нов сертификат, ми писна на уя и отворих диспут в пейпал. Оказа се, че тогава изведнъж почват да отговарят светкавично на съобщенията там и ми предложиха незабавно да ми пратят сертификат. Аз обаче им казах, че не искам да ги чуя, че когато взимаш пари за услуга, то си длъжен да имаш къстъмър съпорт и най-малкото начин на комуникация с клиента, а не само жалкия туитър, където никога не отговарят. Казах им, че искам да ми върнат парите и в крайна сметка ми възстановиха 8.50 долара, с които си платих за IPAstore, от които съм много доволен. Обаче сега не мога да си кача в Коди адона за subunacs. Непрестанно ми дава instalation failed. Някой има ли подобен проблем? От SuperRepo се мъча да го инсталирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц!SuperRepo не става!От Fusion/Kodi-repos/international/bulgarian и нямаш грижи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антъни имам същия проблем с тия идиоти вече цял месец ги чакам да ми подновят сертификата, но ни вопъл ни стон , отварям веднага диспут в пейпал , че ми омръзна от дребни тарикати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слави,прави сте и двамата,но мислите ли,че е лесно Apple да "работи" срещу теб? :) Тия явно са си измекяри,но все пак това е нелегална услуга и Apple винаги ще се опитва да ги спре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антъни имам същия проблем с тия идиоти вече цял месец ги чакам да ми подновят сертификата, но ни вопъл ни стон , отварям веднага диспут в пейпал , че ми омръзна от дребни тарикати.

И аз ги чакам месец,баси
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на транзакцията в paypal и най-долу в ляво има report a problem ,от там в resolution center и описваш всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слави,прави сте и двамата,но мислите ли,че е лесно Apple да "работи" срещу теб? Тия явно са си измекяри,но все пак това е нелегална услуга и Apple винаги ще се опитва да ги спре!

Аз бях много доволен от тях!Понеже предлагат услугата доста години и имат много продадени сертификати,сега им е трудно да ги подновят.Но това мен изобщо не ме интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахах педали 1 час след като отворих диспут в paypal и вече имам нов сертификат да видиш ти как не отговарят ,като ще им бъркаш в джоба !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...