Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HOWTO: Интернет на iPhone през USB кабела (Windows only)


Severus

Recommended Posts

моля ви кавжете ми на iphone 2g как се работи с интернета, със нещата който се сваалят,с блутута защото нищо неразбирам :smile: също така как да свалям снимки и музика :smile: и винаги ли горе до оператора има едно

"Е"

Редактирано от Diana Genova
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    8

  • bombastyk

    8

  • Severus

    4

  • bokoto

    2

Топ автори в тази тема

Дианче, почети майка из форума - няма как да ти сбия ръководството на телефона в два-три реда. Инфото за 2G го търси в архив 2.x.x и 3.х.х.

Попълни си профила за разнообразие - иначе помощ не чакай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос, та при мен всичко си тръгна тип топ, но след като откача кабела и съм пуснал дата интернета, като дам рефреш на някоя страница наистина не отваря страницата, а дава грешка както трябва да бъде, но ако съм се логнал във фейсбука продължавам да получавам съобщения от къде идва този интернет?

Как мога напълно да спра интернета от оператора?

Във .плист файла само съм добавил червения текст, не съм трил нищо да не би да трябва да се изтрие част от настройките?

Съжелявам за правописните грешки ;)

Редактирано от Djnicora
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нет-ът си има копче за спиране ;)

Ако спазиш ръководството дословно - ще имаш само през кабела, но никога повече през оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри да цитираш последно мнение!!!

Така е, логично погледнато при 100% изпълнение на инструкциите не би трябвало да имам нет при изваден кабел но както казах наистина нямам когато отварям страници или зареждам файсбука но фейсбука получава съобщения което е факт :nosepick: . Много странен проблем ще се разбере когато си платя сметката на края на седмицата :tooth:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...