Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

Свикнала съм да си нося телефоните в джобче и за щастие до момента нямам изпускания, а предишния ми апарат беше ноут 3, доста неудобен за носене. Така мога да усетя самия апарат, бих го носила и гол, но ме притеснява, че точно черния вариант се изтърква според отзивите в интернет, затова искам поне в джобовете ми да е в калъфче. Гръбчетата някак си правят телефона безформен... Търся нещо подобно на калъфчетата от естествена кожа на Sting, но от тях за съжаление няма подходящ размер, иначе са много мекички и приятни на допир и не са скъпи. Честно казано това, което си цитирал не ми харесва, въпреки че е марково.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш мека кожа, вземи SENA или Krussel. Вчера гледах Krussel в люлинския мол, не беше скъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна в Сердика, люлинския мол ми е твърде далеч, благодаря :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си да дам пари за Епълският кейс за 5S? Ако някой го има,нека сподели едно мнение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм ревюта на него и мнения и отзивите са, че кожата се изтърква бързо и става грозотия. Това ме спря да си взема именно такъв case за моя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само съм чувал, че се захабява доста бързо и не си струвал парите, но преки впечатления нямам.

П.С. Миро ме изпревари:)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И по-рано в темата се писа за този кейс. Отзивите за протърквания важат за по-светлите цветове. Черният няма такъв проблем и е супер. Недостатъкът е, че не може да се ползва с докове. Тази недомислица е коригирана в новите калъфи за 6 и 6+, като цялата долна част е "отворена".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другият ми "проблем" е това че телефонът е златен и много малко кейсове му отиват,освен прозрачните.Ползвам един прозрачен на CaseMate и съм горе-долу доволен,но в най-скоро време искам да си купя нов,но все не мога да си харесам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Кой от двата кейса ми препоръчвате да си запазя:

Speck Pixelskin HD или SGP Slim Armour?

Единият от двата заминава обратно към Амазон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запази си зеления.

п.с. ако ти сам не можеш да прецениш, кой ти харесва повече, как ние да ти кажем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чисто от практическа гледна точка, визуалната я харесвам абсолютно еднакво и при двата кейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Speck Pixelskin HD е много добър. Останах доволен, докато го ползвах преди няколко години на 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го харесвах във варианта за 4/4S, но малко го поразвалиха за 5/5S, главно откъм използван материал- сега е доста по- твърд и ръбест..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от dice.bg ето този http://dice.bg/krusell-frostcover-polikarbonatov-keis-za-iphone-6-cheren-prozrachen-item18302

на мен ми допадна много. Поръчах си пак оттам този http://dice.bg/artwizz-seejacket-silicone-silikonov-kalyf-za-iphone-6-cheren-item18599

той също е добър и е удобен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Главно ползвам сив SGP Ultra Hybrid и сив Speck PixelSkin HD

Миро, би ли ми казал, дали сивият Speck Pixelskin HD потъмнява с времето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявам цвета на външната страна на калъфа с вътрешната и по-скоро не потъмнява или ако потъмнява то е толкова малко, че не мога да го забележа.

SGP Ultra Hybrid от друга страна потъмнява. Става по-тъмно сив, но на мен това не ми е проблем. Даже нямаше да ми направи такова голямо впечатление ако не го бях сравнил с чисто нов такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моментната ми комбинация- SGP Glass tR Nano Slim стъклен протектор и Speck Pixelskin HD Graphite:

mugybugu.jpg

juqydu4u.jpg

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да правя реклама на сайт ( просто видях реклама в нета ) но в сайта (линк на лично) има промоция на калъфи и конкретно на един който ползвам аз - Spigen Tough Armor на iPhone 5s. Цената му е намалена на 19,99 лв и калъфа наистина си заслужава, дори и на нормалната цена от 40 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Як калъф, сега си го поръчах за евентуалната 6-ца, ходи намери едното куче :tooth: :tooth:

HTB1WwiVGFXXXXXMXpXXq6xXFXXXL.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Алиекспреса, пусни ключови думи CAMEO 3d iphone 6

edit - http://www.aliexpres...6353883766.html

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложих 0.15mm MIME USA Feather + Tempered glass protector, който е в пъти по добър от предишния, който ползвах - Spigen Glass tR Slim Nano 0.23mm. Много по-добри отвори, много по- добро олеофобично покритие. И макар да го сложих перфектно позициониран, няколко прашинки успяха да влезнат и искам съвет дали си заслужава риска да го слагам наново с риск да влязат още...

Ето как изглежда в момента:

d5a4ebfa19db0dfe0498944d2c5aff23.jpg

2bab2b2678fcd3960e742c002dcdab49.jpg

61cb05277b12482a5d1ef0b0c852ef62.jpg

Заслужава ли си според вас?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е, луд ли си да сваляш? Плюс това, може да цъфне. Аз, съм с 0,4 джам, грубичък ама здрав.

861416696825.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...