Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв калъф и screen protector ползвате?


B_A_D

Recommended Posts

http://www.amazon.com/gp/product/B00QTLVGPM/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00QTLVGPM&linkCode=as2&tag=redpie-20&linkId=LXMT74ZXJKLYO6OG

Това изглежда интересно, с много помощни инструменти, като швейцарско ножче

83799115787956a886c108300cb2bc20.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Този път смених цветовата гама и за новия SE реших да пробвам новия цвят на епълския кожен калъф - "midnight blue" синьо;)

За скрийн протектор ползвам .33мм Tech Armor Ballistic glass - според мен едни от най-добрите протектори с най-дълго издържащо олеофобично покритие, които съм ползвал. При това на цена от 9 евро с доживотна гаранция.

afc65cf4f22002cee5ef371b042d609d.jpgb4917a2354316618fb4188cd99612024.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пристигнаха ми предпазителчетата за кабела, мисля че ще вършат работа:

1d871525897d4dcfd66c914d16fcde91.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А днес получих и това симпатично калъфче, което има и тапи за прах:

2b04b947865e5f2dfdd0114096a6fecb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не уцелих с читава бройка на SE, екранът беше зле и трептеше, вторият, с който ми го смениха имаше същия пробрем и мениджърът на Apple store ми направи отстъпка от 150 евро за 6S 64GB, та сега се "адаптирам" на 4.7 инча...:)

Но оригиналният калъф в кафяво страшно ми допадна в комбинация с черния телефон:

2201845f9d55c1412bbee0c721953c32.jpg

4b30d33fe41b3a1f9fd186624b33b0c5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е цвета, да и комбинацията е добра, въпреки че червено с черно би било класика.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си правя майтап, питам, понеже там, от където мисля да поръчам има два вида кафяво. Първо клонях към черно, но май няма да е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светло кафявото е - Saddle Brown се водеше мисля. Тъмното го пробвах, но не стоеше така добре на черния..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали има разлика в размера на калъфа за 6 plus и този за 6S plus. Части от милиметъра е в конструкцията на смарта, а разликата в цената на двата калъфа е 20лв.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си намеря поста, но ползвам същия на 6с+. Няма проблем с размерите на 6+ и 6с+. Това saddle brown стои още по-уникално на златния модел. Въобще кожата си има чар - несъвършенствата и промяната на цвета с времето (потъмнява). 

Наскоро Озон имаха РД и взех намален сивия силиконов калъф на Епъл. Също е много добър - матиран и мек на пипане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...


Подариха ми кабел Remax, но не намирам никъде дали е сертифициран, някой знае ли нещо, използвали ли сте такъв?


2fcd2b9950c6391965e3c1f0502f0db5.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз също смятам, че ако не изпищи телефона, че аксесоарът не е оригинален, не би трябвало да има проблем, но понеже много си пазя айфончето, мъничко ме е страх да използвам друг кабел. Не намерих почти никаква информация точно за този модел и нямам идея безопасен ли е, затова помислих, че някой може да е използвал същия и да сподели впечатления. Иначе моя оригиналния от комплекта си е здрав, просто ми подариха този. Шубето е голям страх, нали знаеш - нагледах се на постове, че телефоните спряли да се зареждат и накрая се оказва, че чипът е изгорял, а той трудно се ремонтира и т.н. и затова се притеснявам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам подобно китайче и нямам грижи. В практиката си съм ползвал всякакви, без да подбирам. Късмета явно е с мен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може би малко офтопик, но предпочитам да задам въпроса си тук вместо да отварям цяла тема. Лесно ли се драска корпуса на 6s отзад (например при носене в джоб и т.н.)? Питам, защото обичам да ползвам телефона си само със скрийн протектор, но честно казано не желая да го съсипя. Досега на 4-ката ми винаги съм я ползвал с протектор и отзад, но той не се забелязва (тъй като е същия като скрийн протектора). Самата изработка на задния корпус на 6-иците обаче е много по-различен от този на 4-ките и там няма как да се сложи такъв протектор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За драскане не знам, но се огъва много лесно. Под огъване имам предвид вдлъбване. Не, че калъв ще те предпази от това де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен много зависи и от това как се ползва. Аз винаги съм бил доста внимателен към телефоните си и съм ги пазил... в смисъл не ги подхвърлям наляво-надясно и съм много критичен в това отношение, но то и затова 4-ката ми все още е като нова на външен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През силиконов кейс го изпуснах върху дървена маса, от десет сантиметра и му се подби единия ръб! Тънка тенекия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът пита за 6S, който е с по-дебела рамка и друг клас алуминий-7000.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://smartphone.bg/smartphone_sleeves-apple-MGQL2ZMA. Някой може ли да изкаже мнение за този кеис, има ли някой който го ползва

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линкът е невалиден, а и пиши в темата за аксесоарите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • dessyteneva pinned и unpinned this topic

Ако ти харесва дизайна на кейса, всичко останало е супер. Имам силиконовия в тъмно сиво на 6с+ и е много добър. На батерийния якото е, че излизат процентите на батерията в notification center-a, така както на Apple Watch. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...