Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Малко запитване за Уиндоус 7


Lucas

Recommended Posts

Прави сте :( сега в браузъра съм на български, а на десктопа го връща по подразбиране на английски..Явно има доста промени, но с времето ще свикна :) сори за неграмотните ми и несвързани въпроси и отговори :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Lucas

    21

  • chayanne

    15

  • johnnybravo

    4

  • alessandros

    4

jonnybravo на моя MAC си е така както казва mupo, помни къде как си писал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти trader, не съм се заглеждал :shootself:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Lucas ако Word примерно те дразни, че минава на английски когато правиш нов документ просто си направи за нов документ шаблон с настройка за български :(

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с кодеците, някой дали може да помогне? да допълнително инфо, нека пише тука или на скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши по-точно какъв ти е проблема? Windows 7 има доста вградени кодеци. Какъв тип файлове не можеш да плейваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За видео файлове, но не знам какъв би бил проблема..същата работа е и при скайп. Инсталирах K-Lite и Windows 7 codec, но без абсолютно никакъв ефект...сега в момента няма нищо инсталирано..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е!!! И аз не знам какъв ти е проблема, за това те питам - какъв е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изкарва ми субтитрите на друг език.....мисля че си разбрал след като нямам кодеци, а и немога да го конфигурирам с тях.....

1

00:01:57,725 --> 00:01:58,838

Õàéäå ñêúïè.

2

00:02:14,357 --> 00:02:15,478

Èìàìå íóæäà îò ìóçèêà.

3

00:02:17,376 --> 00:02:18,268

Ïåéòúí!

4

00:02:21,253 --> 00:02:22,145

Ñúæàëÿâàì...

5

00:02:23,122 --> 00:02:24,237

Êúäå,ïî äÿâîëèòå, ñìå?

6

00:02:24,949 --> 00:02:26,736

Äàëå÷å îò íîðìàëíîòî.

7

00:02:30,480 --> 00:02:32,123

Êàêâî ïðàâè òÿ òóê?

8

00:02:33,535 --> 00:02:34,873

Òè ÿ ïîêàíè!

9

00:02:40,043 --> 00:02:40,955

Î!

10

00:02:52,398 --> 00:02:53,443

- Òðúãâàìå!

- Òðúãâàìå!

11

00:03:02,980 --> 00:03:04,240

Õóáàâî. Êàêâî å ñëåäâàùîòî?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какъв плеър гледаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа! Как да ти помага някой, като не отговаряш на въпросите. Какво точно не разбра на въпроса " с какъв плеър"? Като си пробвал няколко, изброй ги бе човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BS player-а си има вградени настройки за субтитри. Влез в настройките и намери къде се сетват субтитрите - по специално шрифта. Там трябва да има едно поле с падащо меню, в което най-вероятно по подразбиране е зададено Western, за вида на кодиране на суб. Трябва да избереш Cyrilic. Не ползвам BS Player и не мога да те насоча по-точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна затова, но няма ли някакъв качествен кодек който да инсталирам? че и да отворя някой файл на български, няма да има смисъл, ще го виждам по друг начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички кодеци за субтитри са по подразбиране на Western кодиране. Който и да качиш ще трябва да настроиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи виж сега. Повече не ми се гадае, какво се случва при теб. Ако си намерил въпросната настройка и си я променил на Cyrilic, затваряш плеъра и го пускаш наново, за да захапе настройката. Така субтитрите излизат не поради липса на кодек, а поради липса на съответната настройка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Извинявам се, че раегирах така, но просто...всичко било до регионалните настройки. Всичко е на шест в момента.

Редактирано от Lucas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

............. Инсталирах K-Lite и Windows 7 codec, но без абсолютно никакъв ефект...сега в момента няма нищо инсталирано..

Ето ти проблемите за в бъдеще. Избери само един пакет кодеци. за препоръчване е K-Lite. Windows 7 codec е шитня, и ще го разбереш за в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 codec pack работят перфектно, явно не правиш настройките нито при тях, нито в самия плеър, който ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каке, работят перфектно докато не започне Windows explorer да ти дава грешки.

Повярвай, два пъти преинстал заради шитнята Windows 7 codec pack.

А и проблема с 64 битовите кодеци си остава. Пълна боза.

Винаги съм използвал единствено и само, най добрия плеър - The KMPlayer( със собствени кодеци) .

Знаеш че съм киноманиак, и относно плеърите и тяхните настройки са ми слабост, включително и тяхните кодеци.

Редактирано от naidenoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...