Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

|НА ЖИВО| 7 септември 2016: Представяне на iPhone 7


Veselin Minchev

Recommended Posts

Директно си заплювам един Iphone 7 Jet Black направо нямам търпение :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще го взимам, че  много ме изкефи!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето всичко го знаехме от месеци насам. Нямаше и капка изненада... лъскавото черно изглежда страхотно, но не мисля, че на живо ще е така. В крайна сметка като сложиш кейс и цвета отива по дяволите, а ако е без кейс ще се драска... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах има някакво покритие против драскане на гърба?Дано не се драска защото определено ще го ползвам без кейс :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за прекрасната презентация. Как успяваше така бързо?!:blink:



Тренирам. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тия цени за Европа, мисля че нещата леко се разминават с очакванията на хората.

Нормалните цени ще са , като на търговците( спекуланти, както някои им казват :D )  досега ,за телефоните дошли 1я ден за продажбата в БГ от Англия и Франция. 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско беше уникален, както винаги!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стори ли ми се или Миамото в началото обърка Тим със Стив?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е, каза си Тим. Прозвуча размито, но беше Тим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веско, Благодаря и от мен.

 

Телефона изглежда добре, но след като го сложа в ръка ще реша. Трябва да усетя новия хоум бутон как е. Разгеле, че най-накрая почват от 32 GB и за щастие от същата цена. Така и така ще е с калъф, та черния лъскав няма да е. На живо ще се избира цвета ако се взима :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си заплюх един лъскав +, 256

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е добре, но и 6S ще ми върши работа до догодина.

Много съм разочарован от безжичните слушалки. Надявах се да не ползват отвратителния дизайн на EarPods, а да ги направят като тези - най-добрите слушалки за тази цена, които съм ползвал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е отвратителна даже - изолират страничния шум много ефективно и звука им е кристален. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доста доволен от 7-цата и явно ще се връщам към черен, само трябва да го видя на живо за да реша лъскавия или матовия ще бъде. Малко съжалявам, че само Plus-ът ще има двойна камера, но очевидно не са намерили място да я натъпчат в 4.7"-ия вариант (или я пазят за следващия модел, както направиха със стабилизацията), но няма как да ме убедят да скоча на плюс, предвид, че 6-цата в момента ми идва досадно голяма на моменти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jet black 32ка няма нито за 7 нито за + в момента , а и не вярвам да я сложат до преордера, а 32ГБ е повече от достатъчно - от 55.8 по подразбиране имам 38.5 свободни

 

Тия решиха да избият 13те млрд. от един път май - безжичните слушалки 180 евра, слушалки с новия/стар революционен конектор 35 евра , телефоните по 1120 евра- има няма за нова година са събрали и за бонуси с тия цени.

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия джет Блек май ще се драска лесно. Тук в нета гледам почнаха журналята дето са на Хандс ОН да говорят че ще се драска, даже има една снимка с надраскан гръб. Ето я снимката:
d071be9360f0b9c40fe25bb98741af90.jpg


Едит: това дано не е така че иначе ми напомня на черния 5 като излезе така се драскаше. Лошо към него се насочих.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Историята с iPhone 5 Black се повтаря.

 

На мен много ми е интересен и новият бутон, не чувам добри отзиви за него. :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих поръчал часовника.

 

29238395610_3c1f6536c0_o.jpg

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...