Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

|НА ЖИВО| 7 септември 2016: Представяне на iPhone 7


Veselin Minchev

Recommended Posts

преди 28 минути, The Shaman написа:

Днес един корпоративен на Теленор, ми обещава в края на месеца да имам 7 ако избягам при тях :)

Ми те обявиха, че скоро ще има цени и дати, така че е напълно възможно, на презентацията казаха 23 септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, The Shaman написа:

Днес един корпоративен на Теленор, ми обещава в края на месеца да имам 7 ако избягам при тях :)

пиши ме и мен, ще бягам и ще викам ура :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

256 със сигурност...ама ще почакам като си вземете да видя дали няма да изпищите от нещо... я се драска, я пропуска вода.

Ако до месец два няма оплаквания, налазвам мат :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Март месец ми изтича договора на Вива и бих могъл да се прехвърля на Теленор. Ама дотогава ако чакам за 7, то по-добре да изчакам следващия модел... 

От друга страна от 15 до 22 съм в Германия и ми се върти някаква идея да направя преордър от немския епъл стор и да ми е в ръцете още на 16-17... Но много се чудя за цвета. Че ще е черен, черен ще е. Много се надъхах за Jet Black-a, ама яко отпечатъци ще лепи и драскотини ще станат (не вярвах дори Епъл да препоръчват на сайта си да се вземе кейс за него). Също и review-ърите в ютюб (TLD, MKBHD, etc.) нещо недолюбват лъскавия и хвалят много матовия (който адски много ми прилича на айпод тъч в гърба).. Та много се чудя и както след 11 часа почват преордърите, голяма дилема ми е.. Някой друг с подобни терзания? :D 

 

 

 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвай мат - не разваляй традицията след толкова години ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам терзания и никога не съм имал: черен мат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има решение за отпечатъците...

latex-gloves.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля сутринта да поръчам мат :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да ви се похваля, направих си една работа на всяка минута да проверява табовете на слайдера на сайта на мтел и да ми праща смс като се добави нов :lol:

8902802Y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка не го поръчах. Много бързо се вдигна времето за доставка. Мислех да взема черен мат 7+ 128, но 15 мин. след старта на преордърите (до преди това сайта си стоеше на "check back later"), вече беше на 2-3 седмици доставка. Прецених и че май не си заслужава много ъпгрейда от 6с+ така че май ще чакам следващия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко инфо - от къде го поръчваш, как го поръчваш до България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, DreamcatcheR написа:

От друга страна от 15 до 22 съм в Германия и ми се върти някаква идея да направя преордър от немския епъл стор и да ми е в ръцете още на 16-17...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR
Добре си направил. И аз имам колебания, ще вземам - няма да вземам. Не са много нещата повече от 6s, за мен две са стойностни -1.Стабилизацията и 2. Водоустойчив. Той "бебешки болежки" няма да има, все пак е S на 6S ако ме разбираш. Аз имам притеснения за черния цвят. Само Джобс досега съумя да направи два(3GS и 4/4S) перфектни черни телефони, Кук с черната петица се изложи. Сега съм с спейс грея който много ми харесва. Ще изчакам средата на Октомври след като го видя и прочета критиците какво ще кажат и ще реша дали да вземам. Аз иначе имам теория защо Апъл трета година ни продават този дизайн - не знам много филми ли гледам или си въобразявам но аз си мисля че подготвят за догодина по случай 10 годишнината на IPhone тогава да изкарат модела iPhone 8 с нов дизайн. То иначе не върви на този да пуснат 7S с тоз дизайн четвърта година незнам кой ще го купи. Не знам може и да фантазирам но ми е странно как не пуснаха нов дизайн в годината с цикъл за нов дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че си прав - това е компромисен модел, за да не се губи инерцията. Догодина - 10-ка с нов стъклен дизайн и куп промени, които засега са тайна. И разбира се представяне точно в деня на представянето на първия айфон със смесена презентация на Тим Кук и Стив Джобс като архивни кадри на по половин екран. Абе американците знаят как се правят работите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то навсякъде се пише за дизайна догодина - изцяло стъклен, с AMOLED поне на един модел, вграден сензор в дисплея и прочие, ако само част от това се сбъдне, ще направят уникален юбилеен iPhone.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехехехех вика с-а на 6с-а хаха... Все едно слушам деца в детската градина! Какво повече очакваше да стане? Процесор, камера, водоустойчивост, дизайн, повече памет... Какво още трябва за едногодишен ъпдейт?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Микровълнова, течно охлаждан процесор, ей такива работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеше и бирата да изстудява...безценно


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или да я отваря ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...