Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IPhone GPS - свързва ли се реално със сателит или не?


kikko

Recommended Posts

Мисля, че ти предложих вариант и ако продължаваш да си вярваш, ще се съгласиш на облога :question:

Поне аз като съм сигурен в нещо и споря, така правя :)

Имам си достатъчно пари и не ми трябват вашите. Харчете си ги със здраве!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е крайно време да се позачисти темата  от спама :)

На всекиму стана ясно какво е GPS и какво е kikko :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не ти стой огънат в банкноти, че губи обхват от сателита бе кико :)

Не в найлонче го държа олепено с тиксо да не се цапа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си сигурен в твърденията си и те е страх да не загубиш. Ако имаш достатъчно пари и си сигурен в себе си, най малкото което щеше да направиш е да се съгласиш. Пък колкото и да имаш кинти, никак няма да ти навредят 1000лв повече.

Тази тема няма нужда от почистване от спам, тя цялата е спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си сигурен в твърденията си и те е страх да не загубиш. Ако имаш достатъчно пари и си сигурен в себе си, най малкото което щеше да направиш е да се съгласиш. Пък колкото и да имаш кинти, никак няма да ти навредят 1000лв повече.

Тази тема няма нужда от почистване от спам, тя цялата е спам.

Истината боли! Почистете спама! Във всеки форум е така когато има един който да е прав з анещо веднага тези които имат власт във форума чистят темата!!! Чистете!!! И си ползвайте "реалния GPS" който прави директна връзка със сателит и ви навигира да не се изгбите някъде!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кико, щом имаш достатъчно, значи няма да те заболи от загубата, а ние ще изпием твоите 500 кинта с кеф. За твое здраве. Ама явно нямаш топки за такъв бас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кико, щом имаш достатъчно, значи няма да те заболи от загубата, а ние ще изпием твоите 500 кинта с кеф. За твое здраве. Ама явно нямаш топки за такъв бас.

Когато двама се хващат на бас единия е тарикат другия балък. Аз предпочитам да съм тариката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не го схванах. Според мен си страхлив, а не тарикат. А след като не искаш да се хванеш, значи знаеш и че не си прав в спора. Което обезсмисля цялта безумна тема. Язък, че толкова хора се опитаха да те образоват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като балък бих ти взел кинтите. После балъшки ще почерпя на срещата на форума с тях :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не го схванах. Според мен си страхлив, а не тарикат. А след като не искаш да се хванеш, значи знаеш и че не си прав в спора. Което обезсмисля цялта безумна тема. Язък, че толкова хора се опитаха да те образоват.

Споровете не се решават с басове, а с аргументи и факти. Аз извадих доста факти по моята теза. Вие след като не ми извадихте достатъчно аргумнти се опитвате да ми излизате със селските номера.

По добре изтриите темата и да се приключва с тази полюция. Лесно всички срещу един. Триите и всеки да си върши работата и да си гледа вечерта. Няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето специално за кико, да си следи връзката на сателитите: http://www.tuaw.com/2009/04/23/satellite-watching-with-gosatwatch-for-iphone/

gosatwatch-5.jpggosatwatch-2.jpggosatwatch-1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Селските номера са твой патент, но това може би ти е от манталитета. Всичките ти смешни аргументи бяха оборени с факти. Това, че си сам срещу всички, означава, че най-вероятно не си прав. Ако беше мъж, щеше да си го признаеш и да благодариш за предоставената ти информация. Но ти не явно не си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ние не знаем какви аргументи повече искаш, твоето разбиране за аргументи явно не се препокрива с нашите.

По-добър аргумент от това, да се видим и да го видиш на живо и да ти приберем 1000лв.(нали имаш много няма да ти е проблем), аз не бих намерил.

П.С. Страх те е да застанеш зад думите си, а това не говори добре за един човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата отиде мнооого криво. Избихте го на заяждане. Добре че е в Говорилнята...

Съгласен съм и за това предложих да се изтрие защото наистина само се заяждаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, където бил "сам срещу всички" ми напомни точно на вица за онзи, който карал в насрещното и слушайки радио чул да съобщават, че някакъв луд кара в насрещното, а той взел да се възмущава, че не е един - а са всички :lol:

Такава упоритост при положение, че 3 дни му се обяснява с факти и доказателзтва (screenshots) ме изумява :eek:

П.П.: Ти да не си с 2G сериозно?! :surprised: :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

kikko, дали си е инсталирал iДА? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, чак сега видях темата, но съм потресен. По-заблуден човек не бях виждал. Бас, че е или тип "квартално хакерче", или "най-големият разбирач в офиса".

Kikko, колегите ти са били прави в спора, но са си загубили времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Я да видим на кой му проработил GPS-a :)

През коя програма да стигна до файла за да направя това

Трябва да сте инсталирали програмата и да сте я стартирали поне веднъж, за да си вземете временен лиценз.

- Инсталирайте iDA

- Влезте в папка iDA.app на телефона и преименувайте файла iDA в iDA_

- Създайте нов текстов файл с notepad и копирайте следния текст вътре:

#!/bin/bash

Path=$(dirname "$0")

ddd=$(exec "date" "+%Y-%m-%d %T")

x=exec "date" "-s 2009-06-03"

{ sleep 5; exec "date" "-s $ddd"; } &

exec "${Path}"/iDA_

* Датата трябва да е същата като датата, на която е инсталирана програмата

- Запазете файла с име iDA

- Сложете го в папка iDA.app и му задайте права 755.

- Стартирайте си програмата.

Направих всичко което ми казахте и най-вече chayanne но сега имам друг проблем. Не ми се отваря въобще iDA. От къде може да е проблема рдадох и рестарт и респринг.
Успях :):):):lol: Благодаря ви на всички за помощта!!!!!

Мога ли да попитам как успя след като твоя телефон няма GPS??? :lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...