Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Следващия ми телефон няма да е iPhone, защото ... !!!


Asen_77

Recommended Posts

Уф,да!С такава цена се губи смисъла.Но пък с абонаментен план цената ще е добра.Ползвам няколко техни продукта и съм доволен засега.Затова се загледах и по телефона.Виждам,че MIUI се развива добре и има подръжка и за старите у-ва.Ще скокна до мтел да се докосна:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мтел и Вива за сега само бюджетни модели се продават, мисля.
Иначе в Технополис Mi6 е 999лв., което на фона на останалите цени е много добре.

Гогиш, ти него ли си се замислил да пробваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоги само се докосни до този в ментел но ако решиш го вземи от някое друго място.

Sent from my SM-N950F using TapatalkPro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,загледах се по Mi6.Но не съм докосвал досега.Иначе мтел изобщо не са в бъдещите ми планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На видеото иконите ми изглеждат, като от телефон 2010-2011 година. Някак си са ми странни, особено вътрешните така не запълващи екрана. А и това нещо за 1000 лева ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах цената.430-440 долара плюс 23 за доставка до вратата от DHL.Ако реша да сменя апарата,мисля това да е.Всъщност бих изчакал нов модел на марката.Iphone 7 е перфектен на този етап от живота.А и нали 2-3000 лв.не са проблем за телефон.Колкото до иконите,ние apple ползващите нямаме никакво право да говорим.Каквото ни дадат,това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с DHL ще имаш със сигурност митница, което значи 20% ДДС. Като добавиш и липсата на гаранция у нас, нещата стават доста неизгодни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за над 150 евро ще платиш и Мито, което ще се определи според тарифния номер по който се внесе телефона. Направо си отиваш на 1000 лева. Внимавай много какво ти пишат китайците, защото последно получих артикул уж от Австрия, но се оказа че са го пратили от Китай с транзит през Австрия и всъщност обмитяването си остана за моя сметка. За щастие беше евтино и платих само ДДС + допълнителни такси на столична митница за пощенски услуги ( който къщо трябваше да са без пари, защото са платени още като е изпратено - но УВИ, там казват плащаш и получаваш инече НЕ! ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мито няма на електрониката от 20 години. Само ддс. Няма no customs с dhl. Шансът е само с пощите, ако го пишат на ниска стойност, под 15 евро. Ама митниците не са тъпи от много време, и там има Интернет, че и цял отдел, който проверява цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bae9d166a45274686eaf7d349289e7f8.jpg
Това намерих.Добре е да се обменя информация.Полезно е за всички.Аз също редовно пазарувам и съм наясно донякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат склад в Испания ако не се лъжа и явно за това пишат,че няма мито с DHL

Sent from my SM-N950F using TapatalkPro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от ЕС, няма ддс. Извън ЕС ще има. Но ако го шипват от Европа, значи ддс вече е включено в цената, тъй че пак ще е по-скъпо от Китай с около 20%. В крайна сметка ако ти е мерак, пробвай. Според мен не си струва риска за 100-150 лв. разлика, особено ако няма и гаранция. Иначе като цяло го хвалят доста по ревютата, както и Huawei Mate 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, algor написа:

Аз лично цена 1000 лева + за друго устройство, освен Apple и Samsung няма да дам,

Algor, мисля че пропусна един модел - "OnePlus 5". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, за това мнение ще те харесам, аз лично няма да те хокам. Дано всички го прочетат, ако трябва и по 2-3 пъти и да го разберат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета ви тука спорите тези дни , но да ви кажа моя опит последната седмица....
На 29.09 закупих от Теленор ,iPhone 8+ ,с нищо не ме впечатли ,казах си с нищо по-различо от 6S+ -са ми, но намерих първата разлика в батерията още след първото зареждане и не можех да повярвам 12:43ч дисплей и 41ч стенд бай.... уауууу ,другото беше камерата , наистина много,много добра. Но тъй като си бях набелязал Note8 и бях изгледал стотици ревюта в нета бях решен да го взема и така след 2 седмици с 8+ го продадох и взех въпросния самсунг от колегата algor ;) ,още като се видяхме ми каза, давам ти един месец и пак ще си с iPhone, хаха не позна , още днес искам пак да съм с iPhone и си сложих картата в стария ми 4s . Извинявам се но колкото и да е хубав нота е андроид,ако ще и милиони къстъмизации да предлага не може да ми предложи удоволствието от това което имам с ios .... Не мога да свикна с андроид ( може би ако го ползвам повече време и да стане) но другото най-дразнещо нещо е батерията, сори но за този премиум телефон да не мога да се прибера от работа в 18ч с включен телефон , ебал съм ти и самсунга, и колкото и да го подобряват андроида пак не могат да го оптимизират толкова. И така  Нота е вече в olx ,ако някой има интерес може да ми пише ще се разберем за цената. Така,че ако ще тонове бъгове да има iOS ,предпочитам него пред андроид. Хаха като гледам активността на обявата ми в olx, докато пиша тук , явно по-скоро ще съм отново с 8+ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра ти вечер!
Благодарско за мнението ти и единственото нещо, за което съжалявам е, че ще изгубиш пари от тези опитиу а не, че не съм познал срока за разочарованието ти. B)
Но пък личният опит е нещо безценно, както добре знаем.

Дано повечко хора те прочетат, пък ако искат да пробват Андроид от най-висок клас, могат и да си купят Ноут 8 от теб.

063f50113287c7b392d1c4e2abfaf3d9.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съветвам всички мрънкащи в последно време да вземат малко да минат на андроид. Хем форума малко да се мирне, хем да видят какво е и да оценят какво са ползвали до този момент.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-полезните съвети в морето от спам последните седмици ... Моля опитайте, но опитайте премиум!!! Евтините пръчки няма за какво да ги опитвате ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пуснете го под наем този ноут, няма нужда всички да си купуват, хем ще се избие разликата, хем ще е полезен с нещо


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, явно съм единственият, минал на S8, който не изпитва никаква нужда да се връща на iPhone, поне към моделите от тази година. Следващата есен сигурно ще е различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я каква хубава тема!

Ами да си кажа и аз опита тогава...

Значи, когато представиха новите iPhone-и бях ядосан заради 2 неща

IPhone 8 Plus е “същия като предните”

IPhone X излиза чак ноември. 

Реших, че ще чакам X, но дотогава ще взема Galaxy s8 plus с идеята да ме зариби, да спестя много пари и повече никога да не погледна Apple. Е, взех телефона и дизайна беше изумителен, а това е много важно за мен, всъщност нямаше почти нищо, което да не ме кефи в тоя телефон. Наистина перфектен, само малко клавиатурата и прекалено яркия дисплей дразнеха, но се преживяваше. 

Издържах 2 седмици и половина с него! Това са 8 години с iOS и iPhone, не се забравя всичко ейтака. Осъзнах, че iPhone е всичко, което реално ми трябва и никакви глупави теми и инфинити дисплеи и бла бла things не могат да се сравняват с УДОВОЛСТВИЕТО от работата с iPhone. За пореден път! В миналото пак имах опити да премина към Android и пак с premium модели, но досега съм издържал максимум месец и половина и то защото бях тийнейджър тогава и още разчитах на пари от родителите ми, хаха. Та за себе си мога да кажа, че друго освен iPhone няма да имам, може да е по-стар модел ако нямам пари (дано не е писано), но да е iPhone. И ето ме сега с iPhone 8 Plus, в очакване на Х. 

Бих посъветвал и всеки, който нарича себе си фен на Apple да не прибягва до подобни стъпки защото винаги резултата е загуба на пари и време, за да разбереш, че си имал всичко, което си искал в ръцете си. 

То така е и с жените понякога. Трябва да пробваш с друга, за да разбереш, че твоята си е НАЙ. :D Шегичка! Или пък не? 

Peace! 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Victormihov написа:

Проблема на Андроида е батерията и бързината... оправят ли ги тези 2 неща и Айфона е out.

Без лоши чувства.

Абе и аз мисля като Деси, да има един оборотен Самсунг във форума и който "мрънка"- по еконт до неговият град, запушваш му устата за месец, след месец пак се връща на Айфона си, Самсунга минава на друг "мрънкач", а "оправеният" потребител се връща на четери крака по терлички послушен без спам.

Хем форума печели, хем и потребителите на форума не се бунтуват за освобождение.

Майтап-майтап ама не е лоша идея.

Все си мисля,че има много по-добри андроид у-ва от Самсунг.OnePlus,Xiaomi,Pixel...Ако има някой истински запознат да се включи,ще съм благодарен.Искам да помоля,темата да не се превръща в обичйния спор,защото ще се хабите напразно! Ще изтривам всичко което е в тази посока!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...