Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Следващия ми телефон няма да е iPhone, защото ... !!!


Asen_77

Recommended Posts

Nokia 6 работи по-бързо от Note 8!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на Андроида е батерията и бързината... оправят ли ги тези 2 неща и Айфона е out.


Жив да не бях.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • gogi6 locked и unlocked this topic

Аз също съм се замислил да пробвам Самсунг, ама нещо сърце не ми дава.От 3GS съм с iPhone и май прекалено много съм стоял в тази “екосистема”.Ако Самсунг направят телефон с iOS и разкарат този 18:9 екран, мога и да се прежаля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес зачетох темата за самсунг s8/8 plus в андроид форума, прочети преди да се хвърляш

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, KLM написа:

Аз също съм се замислил да пробвам Самсунг, ама нещо сърце не ми дава.От 3GS съм с iPhone и май прекалено много съм стоял в тази “екосистема”.Ако Самсунг направят телефон с iOS и разкарат този 18:9 екран, мога и да се прежаля.

Недей моля те , ще си спестиш не само нерви но и пари. Аз съм 450 кинта назад за 6 дни с тоя нот8. Спести си главоболията и парите за нещо друго, че аз още не се побирам в кожата си от глупостта която направих. Най ме е яд ,че с тия пари можеше нещо на децата да взема. Андроид/Самсунг ако ще и безплатни билети за совалка в космоса да раздават ,пак няма да са като iPhone/iOS .

И както казва Веско Панов , започнаха да ги раздават в самолетите тия нотове ,скоро и в зрънчо :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Note 8 от 3 седмици. Мислех да е само докато излезе Х, сега обаче по-скоро ще го задържа до следващия iPhone.

Не мога да разбера тези крайно негативни мнения за Андроидите и по-специално за Note-а. Да, различни са. Да, имат си кусури. Ама такива има и при iPhone и аз лично никога не бих си позволил да изкривявам действителността и да омаловажавам Епълските недостатъци, а да преувеличавам на другите. Имал съм устройства и от двата лагера от 2008 насам, като продуктите на Apple винаги са преобладавали. До там, че в момента имам 2 macbook, mac mini, Apple TV, iPad, рутера ми е Time capsule, всичко ми беше до скоро в iCloud.

Тази година обаче ме разочарова Apple. 8-ците  за трети път претоплена манджа, юбилейния модел нито нещо wow, нито цената адекватна, а предстоящите простотии покрай недостига му съвсем. Да не говорим как сега покрай note-а отново се замисли, кога най-после ще се сетят да се възползват от по-големия екран на plus-овете. Защото в момента с изключение на допълнителния ред икони и табовете в landscape на Safari, друго няма. Реално по-големия екран е полезен само за възрастните потребители или някой с проблеми със зрението...

Редактирано от OXYGEN
правописни грешки
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...