Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да конвертирам .m4p


spe1

Recommended Posts

Здравейте,

Имам плейлиста, която искам да си запиша на диск за колата. Форматът е защитеният файл .m4p, което не мога да "чета" с нищо. 

Опитах няколко програми от рутракера, но без успех, и не съветвам да си губите времето. Ще съм благодарен ако някой се е справил с това и сподели.

Разполагам с МакБук Про без ДВД, Уиндоус 10 ПЦ с ДВД и iPhone 7. В интернет има описан метод посредством iTunes и запис на DVD, но вероятно е от стара версия, защото при мен опцията липсва на Мака и на Уиндоус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърси темата "Как да направим рингтон чрез iTunes", бързо ще се светнеш как се конвертира ;) m4r не е нищо специално, ами е AAC със сменено разширение. Можеш за бозата да си свалиш стар тюнс(преди в.12) и да печеш, а можеш и Неро в режим дата и диск-ет-уанс.

Хм, сега видях, че искаш обратното - от m4r към нещо друго. Имаш опция Импорт в тюнса, с нея освен печенето на аудио(в старите версии) можеш и да конвертираш в мр3, Епъл луслес и т.н. Ако плейърът ти поддържа адвансд аудио кодек(AAC), просто смени разширенията от м4r на AAC и го изпечи с к'вот' ти дойде.

Ако печеш с Неро или Тоуст тайтаниъм - копираш m4r-ките извън лайбрърито на тюнса, сменяш на AAC и директно си заформяш аудио ЦД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

С новата версия на Тунеса не може да се конвертира файл за рингтон. Стария метод не работи. Ако някой знае как се прави да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може :)

Първо изрязваш песента до 30 сек.

След това отиваш горе на File->Convert->Create AAC version

После десен бутон и Show in finder за Мак или за Уиндоус да ти покаже файла в екслорер

Променяш разширението на .m4r и драгваш в айтюс в полето тоунс, което излиза когато телефона ти е закачен.

Синхронизирш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, arm11 написа:

File->Convert->Create AAC version

Това действие не ми позволява да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама има десетки онлайн сайтове в който си качваш мелодията, режеш си я в часта която ти трябва и времето за което ти трябва и с един бутон ти я конвертира и ти дава бутон да си я свалиш. После само драгваш файла в iTunes в полето за тонове и синхронизираш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

M4p e защитен файл от Apple music и itunes не може да го конвертира, има в нета програма затова, потърси в google!



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсих в гугъл, но не открих нищо което да върши работа. Ако имате нещо например споделете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай!

how to convert m4p to mp3 for free

http://www.any-audio-converter.com/itunes-m4p-to-mp3-converter.php

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май не си прочел. Трябва от .mp3  към .m4r

Току що направих и качих рингтон по начина, който описах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

После ще си го конвертира в m4r! Директно няма да стане, но мисля че програмата имаше и опция за директно конверитране!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С айтюнс 12.7.4.76 последния. Опицята за конвертиране не работи. Иначе, да изрязвам пачето, но до там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвай тази програма, която ти изпратих, има всякакви опции за конверитране в нея!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

M4p e защитен файл от Apple music и itunes не може да го конвертира, има в нета програма затова, потърси в google!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Странно, аз до ден днешен си кълцам и конвертирам с iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези които кълцат Явно не са с последната версия на Айтюнс. Не ми се прави клип за да покажа, че не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, намерих временно решение. Syncios се казва програмата, прави рингтон и директно го качва в телефона. Има и доста други полезни инструменти за Ios. Тествано и работи.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми се прави клип, ама като седна на мака ще ти направя един. Може и под Мак и под Боза. Припомняш ми вица за ракетата и космоса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството вече, че само с мен се заяждаш. Ето видео https://streamable.com/7db1y

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тънкообидния, видял заяждане във всяка критика...Ами, сега почвам да се заяждам. Двама души с ъпдейтнати тюнсове ти казваме, че става - минимум своите телефони правим(аз имам 4 броя - 3GS, 4S, 5S и 7 Plus), отделно на познати. Ти - не, та не. Как мислиш, в чий телевизор е грешката и какво доказваш с видеото? Неумението си?

Кой ти е казал, че можеш да редактираш/създадеш версия от съдържание в телефона? Хайде помисли малко и пробвай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ептен се обърках тук, кой какво иска


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз пробвах да "Конвертирам" през iTunes m4a to m4r и не стана! Чудно ми е , как при вас все става.

Няма ли някой специалист да се обади?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, JmeLche написа:

"Конвертирам" през iTunes m4a to m4r

Забавен казус. m4a и m4r са едно и също. "Конвертира" се с подмяна на една буква. Без да претендирам, че съм специалист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...