Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


Alxx®

Recommended Posts

MediaDrug е доста интересна и полезна програмка, за онлайн търсене, слушане, създаване на плейлисти и сваляне(!!!) на музика напълно безплатно.

album.jpgdownlisten.jpgplaylist.jpgtab.jpg

Няма нищо по - лесно от сваляне на цял албум чрез MediaDrug. Често, за да намерим любима песен или дискографията на даден изпълнител, ние губим много време в търсене по интернет. Сега, вместо да ползваме търсачки, браузери и т.н., можем просто да използваме този забележителен софтуер, който ще намери за вас всичко което търсите - бързо! За да намерите и/или свалите каквото ви трябва, просто пуснете търсене и изчакайте впечатляващия списък с резултати. Оттам, нататък - всичко е на един клик разстояние!

В повечето случаи, просто слушам онлайн, но съм свалял доста неща и повечето са с много високо качество. Битрейтът обикновенно е 320.

Софтуерът е наличен за MacOSX(НЕ върви на Intel 32bit only процесори), Windows XP, Vista, 7 и 8, Linux/Unix(и всички подобни) и приложение за андроид.

post-226-0-06197400-1396896271_thumb.png

http://mediadrug.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мноооооого здраве от Spotify има тази програмка. За мен е пълен боклук, още при инсталирането ми напомни на нещо забравено отдавна - Уиндоус. Отвсякъде мирише на него. След инсталацията пробвах търсачката - просто написах един от най-нашумелите хитове в момента - "Happy". И ооооо чудо, няма такова нещо. Това ми беше достатъчно за да я махна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да ползвам "боклуци". Може би тази "Happy" имаш предвид?

post-226-0-74795100-1396907816_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм проявил прибързаност и немарливост, връщам си думите обратно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изтеглих програмата и пуснах точно същата песен която е показал Alxx. Но изненадата ми беше, че изобщо не е песента на Pharell Williams - Happy, а песента която пуска е на Daft Punk & Pharell Williams - Get Lucky. Пробвайте и Вие с песните и ги проверете със Shazam.

Иначе е добър софтуера, но ако не цели песните ... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стават и гафове :smile: При мен тегли написаната. Имах друг "бъг" с рядък албум на Мадона - изтегли ми три цели песни, а другите по някакви секунди. Инфото и песните идват от руски онлайн радиа(в повечето случаи), но има и от last.fm - смъква ги от кеш-а ;) Факт е, че току - що успя да ми намери много старо парче на Солар Туинс :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще му трябва време за доразработка и оправяне на плей листите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ново :smile:, просто скоро се появи за Мак(вярно смърди на боза от него). Като за пълна аванта е екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи ли с DJ?В смисъл, намира ли сетове с името на диджея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталацията пробвах търсачката - просто написах един от най-нашумелите хитове в момента - "Happy". И ооооо чудо, няма такова нещо. Това ми беше достатъчно за да я махна.

Ето ти аналог и има Happy xD. Работи добре и на iPhone, а за сваляне преди време с плъгин сега не знам.

http://html5.grooveshark.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPhoneman, Благодаря ти за предложения аналог, но не мисля че нещо може да замени, поне за сега "Spotify", най-вече като качество на звука!

Редактирано от Баба Гана
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи добре и на iPhone, а за сваляне преди време с плъгин сега не знам.

Това работи супер със Smart Downloader.

Зареждате линка във web browser-а и си го добавяте като фаворит. Намирате песента, тапвате за плейване и ще ви предложи опция за сваляне. От там с някоя програма (Bridge или друга) си я добавете в Music.app.

sanahe8a.jpgu5egyjyt.jpg

y4u6etud.jpgetyha5en.jpg

Песните се свалят във var/mobile/Applications/Smart Down/Documents

ytuqy3yb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви запише песента като stream.php,....долу вдясно...edit/преименувате като добавите mp3 към файла и сте готови;)Качеството е ниско обаче:(

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...