Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Какво значи да маркираш снимки в съобщение за да ги изтриеш, че не мога да си го представя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Натиска се и се задържа върху снимката. Излиза меню copy и more. Избираш more и отляво излиза да маркираш и после долу в дясно кошчето.

Мисля , че до 4-5 броя става. Повече мисля,че не можеш да избереш


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така става, но той има друго предвид. Да влезе в info, media и там показва всичко изпратено до абоната. Иначе трябва да скролва целия чат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може от settings-general-iphone storage-messages-review large attachments
Но е само за тези които се намират на устройството, не ги трие от облака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай settings-веднага влизаш във Apple ID там където ти пише името- iCloud( пета позиция)-manage storage-Messages-Top coversations. Влизаш в съобщенията, в които искаш и триеш. Току-що пробвах и става. Разбира се ,няма как да не се мине без скролване и маркиране. Със сигурност обаче ги трие и от облака и намалява заетата памет.
Аз също имам проблем с много и големи медийни файлове пратени по iMassage и ги махам така.

П.с Общо взето не става триенето на всички наведнъж ,без да се маркират , но може пък на някой друг, да е полезно



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е друго. Трие целите съобщения с даден човек, а не отделни снимки и файлове.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одеве правих Live фото и след това като цъкнах на него не ми даваше да го прегледам, а ми показваше удивителен знак. Трябваше да затворя камерата и да мина през галерията, че да прегледам Live.

Txx6J7n.png

И нещо друго. Мисля че optimised battery charging започна да сработва последните 2-3 дни, защото сутрин като взема телефона и много бързо пада батерията до 80% и вечер преди лягане ми е на 15--20%. Малко странно щото преди беше на около 40 преди да си легна. Даже се зачудих какво става с тая батерия, че взе да се точи толко бързо :D Ще спра optimised battery charging да пробвам как ще е.

И още нещо. Часовника ми цял ден се разкача с телефона. До сега не беше се случвало.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно и адски дрзнещо.
Когато скролвам контактите ми и задържа върху някой, ми излиза попъпа с опциите да се обадя, да пратя съобщение, видео разговор и т.н.
По някаква причина, всичките ми контакти по подразбиране са на Whatsup.
Адски дразнещо и изискващо допълнителни действия е, всеки път да сменям на нормално обаждане.
Кога и как се е променило това и има ли как глобално да си върна да ми е нормален телефонен разговор, смс, FaceTime , а не Whatsup?
Опитах да изтрия Whatsup, обаче тогава смени да е по подразбиране на Viber...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@penmark, да не би снимките да са ти в облака, а не на телефона и във този момент да си имал проблеми с интернета?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало. Веднага след като снимам снимката и се опитам да я прегледам. Все едно не я записало още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно и адски дрзнещо.

Когато скролвам контактитв ми и задържа върху някой, ми излиза попъпа с опциите да се обадя, да пратя съобщение, видео разговор и т.н.

По някаква причина, всичките ми контакти по подразбиране са на Whatsup.

Адски дразнещо и изискващо допълнителни действия е, всеки път да сменям на нормално обаждане.

Кога и как се е променило това и има ли как глобално да си върна да ми е нормален телефонен разговор, смс, FaceTime , а не Whatsup?

Опитах да изтрия Whatsup, обаче тогава смени да е по подразбиране на Viber...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

И при мен се получи същото. Всички опции са за вайбър.

PS: Решението е да спреш синхронизацията на вайбър и уотсап от icloud. Рестартираш и се оправя.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Йейй 13.1.3 излезе. Пише, че фиксва дискънектването на блутут устройствата :)

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха дано


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай settings-веднага влизаш във Apple ID там където ти пише името- iCloud( пета позиция)-manage storage-Messages-Top coversations. Влизаш в съобщенията, в които искаш и триеш. Току-що пробвах и става. Разбира се ,няма как да не се мине без скролване и маркиране. Със сигурност обаче ги трие и от облака и намалява заетата памет.

Аз също имам проблем с много и големи медийни файлове пратени по iMassage и ги махам така.

 

П.с Общо взето не става триенето на всички наведнъж ,без да се маркират , но може пък на някой друг, да е полезно

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не става в Info, media etc, трие се снимка по снимка от разговора с абоната! Е**х ти нововъведения, просто нямам думи, ще ги трия само през Mac-а.....

 

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо когато имам ъпдейт на някоя програма в AppStore на иконата на телефона нямам уведомителен бадж? Може ли да е нещо сбъгано в iOS 13? При вас работи ли?
Ето и настройките ми в seatings, notification;
177677065d976ff90829beaa91801cdb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак при теб нещо се е омазало,моите настройки са същите,но баджа стои.
e45baaebf23cddcc1c97668d02962f57.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , прав си и да кажа , че има направен рестор при качване на 13.1, нямам идея защо не ме уведомява? В стора са следните настройки:

da2ffe188398b791f88852e0cdd39007.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефона нямам бадж за ъпдейт, на айпада да. И след рестор не се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто си бъгва и не е от сега, поне при мен, никога нямам нето на магазина, нето за системни ъпдейти, а всичко е включено.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма бадж, на 8-цата си има...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да доуточним, тази настройка така ли е?

239910f88737dffb368a63f60bd6b833.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на второто.

 

Между другото с последния ъпдейт часовникът ми непрекъснато се разкачва (гармин е), а уж беше точно за блутуута.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фикснаха бъговете за ейпълският часовник, но явно са развалили и друго, в стила им е!


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, жалко няма и седмица от както го имам, не че може да се сравнява с епълския, поне за мен, но това разкачване е хипер дразнещо, а като добавя и гразното им приложение, май малката ще си има нов часовник...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...