Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

13.2 не се държи никак добре на iPhone X. Постоянно ми лагват и насичат анимациите, често не успява да изкара notification center и control center от първия път - неща, които си работеха нормално в 13.1.

Също, на iPad Pro 10.5" кеширането на приложения и страници в Safari е по-зле; постоянно като се върна в някоя страница или приложение тръгва да зарежда наново - също неща, които работеха нормално в предишната версия.

Кофти ъпдейт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Нещо анимацията в Сафари не е ОК. При Вас как е? Някакъв бял хоумскрийн излиза за част от секундата.

iPhone X

 

https://youtu.be/Q7xnXz5XVhQ

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друг скандален бъг който намерих днес, слушаш си музика на слушалки и решиш да си пренареждаш приложенията на екрана и ти спира песента, като я пуснеш от началото стига пак до някъде и пак я спира. Като не разбутваш иконите, проблема го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След смяната на времето, като направя снимка ми показва лятното часово време, а не реалното, т.е. във "Photos" излиза с 1 час напред?!?!?!?! Разцъках опциите в Date & Time, ама хой :( евентуално някакво друго решение, което да сработи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, venelin111111 написа:

Нещо анимацията в Сафари не е ОК. При Вас как е? Някакъв бял хоумскрийн излиза за част от секундата.

iPhone X

 

https://youtu.be/Q7xnXz5XVhQ

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

При мен положението е същото с моят X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това откога е? И какво значи? Днес го забелязах.

J3JjSdI.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си си добавял пари в акаунта. Там също излизат и бонуси получени по един или друг начин.
f248d431f7f7da4e37fc34dd7d8b5feb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е зле батерията на 13.2. Часовникът ми изкарва повече в момента.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега стоя отстрани и не ъпдейтвам. Но не виждам отзиви тук напоследък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз всеки път ъпдейтвам и единственото странно нещо дето ми се случи, беше на 13.1.3 - в джоба телефона беше загрял много и беше на екран за изключване и аварийни повиквания, ей така без нищо да е пуснато. Иначе не мога да се оплача от батерията в 13.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тя батерията от време оно си е зле. След 13.1 я скапаха. Помислих в 13.2 ще я оправят, ама ядец. Едвам правя ден през работно време. Като почивам зареждам по два пъти на ден. Такова нещо никога не е било... И рестор не помага. За иФон 7 е това. Ако не беше тъпото volte на 7, да съм се върнал на SE.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята 7-ца си стоя на 11.Х.Х даже вече забравих точната версия. Но чета лоши работи за 13.2 на Х и все още се чудя дали да ъпдейтна начисто както винаги или да чакам 13.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами снощи играх над 3 часа докато свал батерията до 10%, така че не е чак толкова зле, не съм ъпдейтвала на чисто, след една от версиите, не помня коя правих ресет на настройките, ама си върнах бекъп. Единствения номер беше това със загряването изневиделица, ама то беше преди 13.2. Принципно, ако чакаш, ще си чакаш като със седмицата, все ще има нещо, така че, ако искаш новите неща си ъпдейтни, ако не си стой на текущата, в общи линии това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е зле батерията на 13.2. Часовникът ми изкарва повече в момента.   

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 Изключих battery charging optimisation и веднага виждам подобрение от около 20%.

Edit 2: избързах със заключението. Пак главоломно почна да пада, просто този път беше след 50ия %, а преди беше след 70ия. Пак не мога да изкарам едно денонощие. 10:17 махнат от зарядното, сега 14 часа по-късно е на 10%. Часовникът ми кара без проблем 18-24 ч.

 

Друг бъг обаче ми се появи - не мога да ъпдейтна нито 1 приложение от стора без значение дали е по вифи или мобилен. Форс кил на стора не помогна. Сега ще рестартирам.

Едит: да, оправи се след рестарт.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и след рестарт се оправи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 8-ца съм и все още се чудя дали да кача на 13-ката. Заслужава ли си според Вас към този момент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си, че преди време при преминаване към по-горен iOS (от 10 на 11 или от 11 на 12) имаше не малък проблем с живота на батерията, та затова реших да попитам. Ако не се лъжа доста време им отне докато го фикснат. Постоянно имаше някакви бъгове и проблеми, но пускаха ъпдейти де, с които ги чистеха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно на което най-вероятно се дължи и бързото падане на батерията. При включен rise to wake телефона светва дори и да е в джоба. Цял ден като ми се клати в джоба и си свети....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странен бъг който ми се случва за 6ти път.
Звъни ми телефона, вдигам, телефона продължава да звъни и вибрира. Натискам power бутона, спора да звъни, но вибрацията продължава. Натискам го пак и се заключва, като не спира да вибрира през цялото време.
Трябва да го рестартирам, но след това няма и помен нито от приет или пропуснат разговор.

Тия от Apple тази година видяха сметката на iOS-a...

Някой друг изпитвал ли е подобен бъг?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, germana написа:

Странен бъг който ми се случва за 6ти път.
Звъни ми телефона, вдигам, телефона продължава да звъни и вибрира. Натискам power бутона, спора да звъни, но вибрацията продължава. Натискам го пак и се заключва, като не спира да вибрира през цялото време.
Трябва да го рестартирам, но след това няма и помен нито от приет или пропуснат разговор.

Тия от Apple тази година видяха сметката на iOS-a...

Някой друг изпитвал ли е подобен бъг?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Цялото ми семейство е с айфони, разполагаме с iPhone 6S, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X и iPhone 11 Pro. Всички са с последна версия и нито един от тях няма споменатия от теб БЪГ.

В профила ти пише, че си с и iPhone 6S Plus, версия 12.3.1? Най вероятно информацията в профила ти е непълна, но това е друга тема.

Всички преминали на версия 13 от по стара(12.х, 11.х и т.н.) е хубаво да ресетнат настройките след ъпдейта: Settings/General/Reset/Reset All Settings.

Това е коментирано и в предишните големи ъпдейти. Има остатъци от старата версия, които не съществуват в новата или са коренно променени и самия ъпдейт не ги изтрива.

Направете ресета и после търсете бъгове(ако има такива)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple нещо се объркаха пуснаха 13.2.2 след 13.2 :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...