Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Opera Mini Web browser


BANNN

Recommended Posts

Изобщо не си го представях такъв. Веднага ми хареса, обаче. happy0034.gif Нетърпелив съм да го видя подобрен все пак.

Добре ляга в ръката, ама има трески, дето боцкат. Не разбира кога искам да плъзгам хоризонтално/вертикално, малко ме обърква. Пипването на лентата с часовника горе не връща страницата в началото. При попълване на форма не виждам бутон "следващо поле". Някои страници (АБВ например) не се показват коректно, текстът "прелива" от полетата.

Сигурен съм, че има още кусури да се изтъкват, но като цяло Опера Мини радва както с пъргавината си, така и с това, че извиква представата за Стив Джобс с вкисната физиономия happy0062.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със скоростта с която се развива мобилния нет опера докато настигне сафарито ще бъде анахронизъм. Все пак за определени случаи ще е от полза, като браузване когато си за риба и нета се точи като от времето на BBS. Настройте си картинките да са с най-лошо качество това много ускорява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва и си върви доста бързичко.

Но най много ми харесва това че вече можем да

си пишем писма в ABV-то,докато при останалите

браузари в това отношение си бяхме прецакани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен за сега, но в бъдеще ще се изчистят проблемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Опера-та е доста по-бърза от Сафари-то. Да се надяваме, че ще оправят зуум-а понеже е много зле... НО като за начало става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте мрънкали, бре. Първо мрънкахте, че няма Опера, сега че има. Безплатна е, в крайна сметка и е едва първи релийз. На мен лично ми допада доста повече от Сафари. Някой знае ли как мога да си прехвърля bookmarks в Опера?

Ако имаш Opera за компютъра инсталирана тя има Opera Link, чрез който можеш да синхронизираш Start Page-a ти да бъде същия като на Opera Mini. Мисля, че синхронизира Bookmarks, History & Start Page "on-the-fly" директно от интернет. Колкото до браузъра на мен страшно много ме изкефи. А до отварянето на сайтове като Arena или Замунда засега не знам да има решение, но пък според мен скоро ще има опция трафика ви да не минава през сървърите на опера и тогава ще може да разглеждате сайтовете както си му е реда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С opera link не става или поне при нем не се получи. Става само с бързия набор на страниците с Favorites не се получи при мен, ако някой знае как да се оправи това нека сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с настройките на Опера (на телефона) не става ли?

rwkykm.png34zy2z4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно още не са ги въвели всичките тези неща в Opera Mini. Иначе Opera-та си има всичките тея неща :tooth:). Btw Opera 10.51 е страхотна откъм производителност и бързина. Много ме радва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от фенбойщина ли, от интерфейс ли, от гладкост ли, но аз си оставам на Safari.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо много интерестно, за което може малко от вас да са се досетили, но мо же и да не са.

Това за мен е един доста голям недостатък на Опера мини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично Операта ми харесва доста - ползвал съм я и на други мобилни ОС, но при iPhone е най-добра. Имайте предвид и че това е първа версия, а аз бъгове досега не открих. Има и настройка fullscreen, а четох коментари, че нямало.. Наистина е доста по-бърза от Сафарито, но най-много ми харесва това, че е като Опера на компютър като дадеш Back на някоя страница, не чакаш да ти зареди, а мигновено ти отваря къде си натиснал последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите впечатления от Операта са само добри. Особено при по-бавен нет се вижда предимството и в скороста. Относно зуума, от моя гледна точко ми е все едно, дали ще щипя по дисплея или ще цъкам един път. В случая и двата начина са ми удобни. Единственото, което ме притеснява е сигурността, поради това, че всичко минава през техен сървър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли не усещате саркастичния начин, по който Антъни иска да ви каже, че никой не може да знае кога излиза даден ъпдейт, освен ако не е оповестен официално, а ако това е така тук щеше да пише примерно : "Очаквайте ъпдейт на хх.хх.2010" ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...