Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Opera Mini Web browser


BANNN

Recommended Posts

Много грозен браузер,всичко излиза на арабски!!!!!!

Щом до сега не си разбрал, вземи да учиш арабски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли имам проблем с Mini-то?Като го стартирам само зарежда.Нито рестарт, нито респринг помага.Свалих го от AppStore, но пак е по същия начин.Четох коментарите за приложението в AppStore и мисля, че само 1 потребител има този проблем, но никой не е дал решение на проблема... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майна ;) дръпни го от линка в началото! :mrgreen:

Ми и от там пак не става... Сигурно кам 3-4 пъти съм пробвал. :) [МаЙна ;) ]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и така да е.Аз ще се опитвам по някакъв начин да го подкарам... Дано успея, а с тебе трябва да се разберем да се "видим" в skype-a, че те забравих...

П.П. Извинявам се за оф топика

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След две седмици ползване превес взима досадата от бъга в преоразмеряването на страницата при смяна от портрет в пейзаж и обратно, когато 1/3 от нея остава незапълнена със съдържание. Това е само в настолен изглед, в "мобилен изглед" всичко изглежда наред. Така също много сайтове, включително и bgiphone.com излизат "на салата", менютата са ми събрани на куп indifferent0001.gif. Получава се така, че за удобство ползвам... три браузъра: Сафари за сигурна и почти универсална навигация, Опера Мини при слабо покритие и за бърз достъп и чат - пат, UC Browser, който е също така бърз и малко бъгав при рисайза, но засега е много по - добре от минито на Опера. В следващата версия екипът на Опера го чака да изчисти много неравности, да му пожелаем успешна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ъпдейт. Първото което се забелязва е, че са оправили проблема с езика! С това ме спечелиха поне да го разуча. Мазалото с оптимизацията на сайтовете си е все още налично!

What's New In This Version:

► Fix for "stuck at first start-up" and issues caused by certain network conditions

► Добавен унгарски език

► Начален език вече английски а не арабски

► Малки подобрения на бъгове и подобрена ефективност

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече изобщо не мога да вляза във форума и това след като я преинсталирах даже няколко пъти. Или се прекратява неочаквано приложението, или просто не ми приема име на потребител. Да не говорим, че ако почна от името и няма начин да премина на паролата, защото с пипването на каквото и да било по екрана направо започва да зарежда. А пък като изскочи съобщението "Този форум е iPhone - native..." и избера "Cancel" по никакъв начин не ще да зареди даже и след няколко опита. Или дава грешка, или напуска програмата. confused0036.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък успях :D. Първо минах на Mobile view и там дадох да ми запомни паролата след което върнах Normal view. Вярно че в началото докато експериментирах ми даде няколко пъти грешка.

Според мен обаче този браузър не е удобен за форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Opera Mini Web browser 5.0.1

Свали

Свали

Ново

Коригирани грешки във "stuck at first start-up"

добавен унгарски език

Езика при статриране което беше на Арабски, вече е коригирано и е на Англиски

Поправени различни малки бъгове

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има скръндзи без Wi-Fi и с изключен интернет от оператора :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахаха, добър въпрос :D

Честно казано, очаквах доста повече от този ъпдейт. Оставам си на Сафари все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...