Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Имам проблем с FinD My


Denytu1

Въпрос

Здравейте,Нов потребител съм ! Имам проблем ! мой приятел ми праща покана да ме следва.В същото време и друг човек получава същата покана за следване от моя приятел.Как може да се спре това или ако е проблем с програма да се отстрани !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

25 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравей, в апликацията Find my спираш или изтриваш, който искаш или не искаш да те следи!
a311e1d2cc9df4548e3c4347553842ef.jpg


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не не ме разбра значи като ми пратят покана намен и на още един айфон също отива смисъл като се прати намен и принего се праща. Но другия айфон не може да приема само му отива известие и вижда кой иска даме следва 

Редактирано от Denytu1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Двата айфона,които получават поканата, да не са с един акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Остава варианта човека, който изпраща поканата, да я изпраща поотделно и на двата телефона. Няма начин, покана изпратена на един айфон, да се вижда на друг, освен ако не са с едно ID.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре къде да проверя в другия телефон дали има свързано нещо с моя ид той намен ми праща обаче принего отива само известие той нито може да го приеме нито друго само известие 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не би човека който праща, на твоя контакт да има някаква информация свързана с третия човек /e-mail/ примерно и затова да се дублират известията.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж, дали има един и същ имейл адрес, който се използва от телефоните, получаващи една и съща покана. Може и да не е основен, а добавен за връзка с Find My Friends.Тук можеш да видиш как става https://support.apple.com/bg-bg/HT201356

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Denytu1

Следя темата вече няколко дни и все още не мога да разбера, какъв точно е проблема? Към момента само гадая...

Иван праща покана за споделяне на Петър, но в същото време и Гошо получава покана, но без възможност да следва Иван, така ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да покана получава но неможе да отговори на поканата само известие. Сега видяхме ,че като се изключи телефона и се включи тогава иска моя ид 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Denytu1

А защо е с твоето ID? По никакъв повод не си слагай ID в у-во, което не ползваш. Излез от профила си на апарата, който не ползваш, а собственика да си направи ID ако няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 18.08.2020 г. at 20:14, Denytu1 написа:

Не не са проверих 

Последно, телефоните на Петър и на Гошо с едно ID ли са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 11 часа, mirror написа:

@Denytu1

А защо е с твоето ID? По никакъв повод не си слагай ID в у-во, което не ползваш. Излез от профила си на апарата, който не ползваш, а собственика да си направи ID ако няма.

Първоначално акаунта беше мой.За целта излязох от всички акаунти и си на му направих нов.Приятеля ми се логна с друга парола,но системата продължава да иска друга парола,т.е моята .Как да решим проблема?Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Крушката си имала опашка.

Явно не си излязъл от всички акаунти. Един ресет и после вкарване само на неговия /твоя стария/ акаунт, няма да е грешка. Внимавай какво правиш, че да не затриеш информацията на другия човек.

Рестор през DFU най-добре и без това е нужен от време на време.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си запази инфото което му трябва, снимки и др.....

Settings -> General -> Reset -> Erase All Content and Settings.

Внимавайте това затрива всичко на телефона!!!

После се логва с неговия акаунт.

 

А ти на твоя телефон влез в Settings -> Твоето име/първото меню със снимката/ -> най отдолу са изредени всички устройства на които си се логвал. Избираш телефона, който вече не ползваш влизаш в него и даваш “Remove from account”.

В същото меню малко по нагоре има “Find My” провери вътре дали пише “My Location - This Device”, за да си сигурен че шерваш локацията от устройството което искаш.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 22.08.2020 г. at 7:10, ML16 написа:

Да си запази инфото което му трябва, снимки и др.....

Settings -> General -> Reset -> Erase All Content and Settings.

Внимавайте това затрива всичко на телефона!!!

После се логва с неговия акаунт.

 

А ти на твоя телефон влез в Settings -> Твоето име/първото меню със снимката/ -> най отдолу са изредени всички устройства на които си се логвал. Избираш телефона, който вече не ползваш влизаш в него и даваш “Remove from account”.

В същото меню малко по нагоре има “Find My” провери вътре дали пише “My Location - This Device”, за да си сигурен че шерваш локацията от устройството което искаш.

Всичко направихме и като се включи телефона пак иска мойта парола 

Редактирано от Denytu1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо леко ми намирисва на опит за... Я, дай скрийншотове кое, къде иска и на чий телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз си смених вече ида с друг мисля ,че няма да има проблем за това ще чакам малко и ще пиша пак  мерси на всички 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Alxx®, да му пратим полиция ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кел файда. Свикнал съм на всякакви заобикалки по темата "как да изтрия ID без паролата" и този случай не е прецедент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...