Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Deliver quietly Viber нотификации на S6


N.Grigorov

Въпрос

Здравейте,

Вчера се сдобих с първия си Apple Watch и по-конкретно S6 44mm. Години ползвах MiBand, като последно бях с модел 5. Имам следния проблем - Настроил съм си Viber нотификациите на Deliver quietly, т.е. да ги виждам само в notification center, без да има други индикации, но с MiBand-a получавах самите нотификации и на него, което беше страхотно, обаче с Apple Watch-a това не се получава. Когато съм с тази настройка, въобще Viber не ми излиза като приложение в Watch-> Notifications, а трябва да включа всички нотификации за приложението (lock screen, banner и т.н.), за да ги получа и на часовника. 

Как мога да си го направя както беше на MiBand-a, получавам Viber известие на телефона (deliver quietly mode т.е. само в notification centre) и едновременно с това да го получа и на часовника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 1

Няма такава магия. Настройките за известия се синхронизират между телефона и часовника. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тук Xiaomi имат предимство. И на Don’t disturb на телефона, нотификациите излизат на гривните и часовниците им. Перфект;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тоест да не разчитам на такъв вариант ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не разбрах много ама когато имам нотификация и нося часовника, ме нотифицира само часовника (телефона нито светва нито дава звук, но нотификацията я има на локскрийна). Зависи от настойката на часовника или обратно ако не го искам на часовника пиука на телефона, но не ми дрънка и на двете устройства то ще искукам така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Почти. Искам когато получа съобщение във viber/whatsapp, на телефона да няма индикация, а само на часовника. Как става тази магия? Нещо пропускам, но не знам какво. 

Редактирано от N.Grigorov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...