Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новите модели iPhone 15 Pro Max и Apple Watch Ultra 2


Гости Павел Василев

Recommended Posts

Гости Павел Василев

Привет колеги,

С нетърпение очаквам през септември официалната им презентация от епъл за новия им айфон и смарт часовника им Ultra 2, има ли и други сред вас които чакате също с нетърпение да купите новите модели и откъде мислите да го купувате?

Когато се появат на нашия пазар, предполагам че ще е през октомври месец, обмислям покупката им да бъде чрез Pre-order от iSTYLE за iPhone 15 Pro Max 512GB и Apple Watch Ultra 2, мисля че покупката от iSTYLE е добър избор?

Нямам търпение да се появат и да бъда от първите клиенти закупили въпросните продукти :)

От iPhone 5S когато съм бил последно на епъл системата им преди години, сега ще е голяма промяна за мен, чакам ги с голямо нетърпение :)

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне за мен, винаги ми е било най-изгодно да си купя устройството през оператор, с подновяване на договора с малко нагоре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Когато взимаш от оператор смартфон с договор, самото устройство излиза малко по-евтино, НО, минималния им план с който те обвързва договора, са на цени от 60 лв на месец без да е включена цената на самия смартфон, т.е в крайна сметка цената на смартфона излиза същото като да си го купиш от магазина, просто парите от разликата към по-евтиния смартфон отива към по-високата им абонаментна такса.

Повечето хора обикновено искат да имат неограничени мегабайти и неограничени минути и лизинговото изплащане за самия смартфон, тогава си е добра оферта за тях.

Моите смартфони вкл. и моя iPhone 5s съм ги купувал от Технополиса и си плащам цялата сума, не съм почитател на лизингови плащания. 

 

п.с. За магазина на iSTYLE чета много добри отзиви, сериозни са били, много точни ако имаш някакъв проблем, затова мисля към тях да се обърна, има ли някой от вас да е пазарувал от тях да каже дали е бил доволен от обслужването им?

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета, не дочетох поста, но това за плановете ме отказа. Първо така и така използваш план, без него и телефонът не ти трябва, ще е много скъпа рамка за снимки. И второ, не е вярно, че плановете започват от 60 лв, освен ако в момента не си на такъв от 50 и затова да трябва да минеш стъпка по-горе. Взимала съм телефон с план 20 лв, а текущият ми е с 40, защото планът ми върши работа, а пък iPhone 14 Pro беше с три вноски гратис, тоест с още 300 лв намаление. Мога да пиша още доста по въпроса за търсене на оправдания защо не се взема едно нещо, но мисля, че е безполезно - който иска си взима устройство, който не иска просто пише дивотии в оправдание.

P.S. iStyle е доста скъп избор.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така. Когато аз взимах моя 12 ПМ преди 3 год., с план от йетел, сумата която платих (ТЕЛЕФОН + МЕС. ТАКСА  * 24бр.), беше с 300-400 лв. по-малко, отколкото струваше същия модел в iStyle.

Разбира се това е условно, според условията които операторите предлагат на момента. Човек много лесно може да си направи сметката като събере сумата за тел + сумите за таксите и прецени дали ще даде повече или по-малко.

 

Подобен случай имах и със таблет, който взех преди няколко години - таблетът в техномаркет струваше 1800 лв, а Виваком предлагаше същия за (1400 лв + дейта план 24 мес. * 19 лв.) = 1865 лв. Ест. че взех таблета от виваком.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Затова хората сме различни , всеки има право на своя избор :) 

Има ли сред вас колеги които ще си купят новия айфон и какви са ви очакванията за него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще е правоъгълен.Пазете се от това слънце….


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Павел Василев написа:

Затова хората сме различни , всеки има право на своя избор :) 

Така е разбира се. Когато аз взимах последния си айфон, времената бяха други. От тогава светът се промени и опустя. Бяха годините преди голямата пандемия, преди войната в Украйна, преди историческите жеги и ужасната инфлация. Преди светът да се промени. Но сега е друго, животът е друг, всичко е различно, войната чука на вратите ни, заплашени сме да станем ядрена пустиня, и хората взимат по-емоционални решения, защото може и да няма утре.  За това аз по-скоро бих изчакал айфон 16, защото се очаква да е без никакви портове и само със безжично зареждане, и със перископна система със значителен зуум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Отзиви за тази безжична станция, изглежда ми много удобна за зареждане на часовника и смартфона без да се занимавам изобщо с кабели?

 

hpga2-av2.jpghpga2-av3.jpg

 

Редактирано от Павел Василев
Снимки
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си хванал рибата, тигана вече слагаш! 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Няма да го купувам сега, когато бъдат налични новия айфон и часовника, тогава ще купувам всичко накуп от магазина, искам предварително да съм подготвен когато дойде момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев
преди 13 часа, dessyteneva написа:


P.S. iStyle е доста скъп избор.

Мен ме интересува конкретно нивото им на обслужване и компететност, ще купувам няколко продукта и аксесоари наведнъж и затова питам за добри отзиви при тях, не съм питал къде е по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

istyle , ще те глезят в обслужването.


Sent from my iPad 9 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tова виц ли е? Та те не си вдигат телефона .... 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По мейл са доста отзивчиви. Всичко ябълково във фирмата е оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Магазина им на мола ми е на 15 мин път, така че ако само това им е проблема, че не си вдигат телефоните,  мога по всяко време да ги посещавам на място при нужда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точни са щом ти ги препоръчвам, стига си умувал. И да , любезни са. Вдигат телефона и правят справки ако те интересува нещо за някое устройство и ако са компетентни .


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Павел Василев написа:

Отзиви за тази безжична станция, изглежда ми много удобна за зареждане на часовника и смартфона без да се занимавам изобщо с кабели?

 

hpga2-av2.jpghpga2-av3.jpg

 

Имам такава от почти 2 години и съм много доволен. Перфектна е за нощното шкафче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегата си купи устройствата , после ще мисли за зарядни и д-р. аксесоари.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за впечатления от зарядната станция. Като нямаш какво да кажеш, недей да спамиш излишно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти няма продукт , ама пита за зарядно…кво ще зарежда?


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев
преди 13 часа, Павел Василев написа:

Няма да го купувам сега, когато бъдат налични новия айфон и часовника, тогава ще купувам всичко накуп от магазина, искам предварително да съм подготвен когато дойде момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми прав е Венелин, като излезнат и може да се окаже, че няма да са съвместими точно с тая станция по някаква причина. И станцията да седи като кутия от тоблерон на секцията преди 89-а.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Да се самоцитирам пак - .... тогава ще купувам всичко накуп от магазина... , мисля че няма нужда да казвам, че се подразбира че след като ще купувам всичко на едно място от един магазин и то от iStyle, където се смята че консултантите ще са наясно със съвместимостта на даден аксесоар спрямо модела iPhone.

Имам чувството че тук пишат предимно много млади хора - тинейджъри, инак не мога да си обясна част от странните Ви коментари със леки заяждания, убивате ми мерака да обсъждам с нетърпение новия iPhone и часовника им, член съм на много форуми, но такива изказвания не съм имал освен тук, нещо лошо ли съм Ви направил, единственото ми обяснение е че може би сте тинейджъри и е нормално такива коментари със саркастичен тип хумор... 

Без лоши чувства към Вас, най-добронамерено Ви го казвам...

 

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, каква официална информация си намерил за новите флагмани на Apple ? Някъде в сайта им има ли нещо написано? Какво да обсъждаме ? Да , ще са по-добри от по-старите модели(не е задължително), нито параметри знаем , нито технически харектеристики… какво да обсъждаме? И не , този пост не е заяждане.


Sent from my iPad 9 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...