Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новите модели iPhone 15 Pro Max и Apple Watch Ultra 2


Гости Павел Василев

Recommended Posts

Колеги, май ви е скучно. Хайде да се обзаложим, че следващия iPhone и следващия Apple Watch ще бъдат съвместими с това зарядно. Вече 3 поредни айфона от 12 насам имат MagSafe, а часовниците ползват едно и също зарядно от първото поколение. 

Да не говорим, че човека просто попита за впечатления от даденото нещо. Не е попитал дали да го купува преди да си вземе телефона и часовника. Придържайте се към темата и недейте да се напъвате да давате излишни акъли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тая тема е толкова абстрактна, че каквото и да напишеш, все ще се придържаш към темата!

Чак се изумявам как има тема с основна тематика “олееее колко ли ще бъде хубав новия айфон”


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Павка, никой не се заяжда. Просто няма как да знаеш за нещо което не е излязло дали няма да спре да подържа специфичен аксесоар, защото Епъл са решили да променят нещо. Изчакай да излезе телефона , виж и часовника дали ще има меню на български (нещо което много ме съмнява) и тогава ще стане ясно какво ще си купуваш.

П.С. Това да ми виси телефона докато се зарежда, не ми харесва (защото много често ми звънят посред нощите и 100% ще го съборя от чарджъра) ... И за протокола, ще чукна 50-така другата седмица ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема много напредна като постове, а не ми се връща назад да чета всичко, та се извинявам предварително ако повтарям въпроса. Аз четох, че ултра 2 ще излезе не тази, а другата година. Това така ли е или ще е тази?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Според най-честите слухове:

 

 Apple има голяма вероятност да пусне Apple Watch Ultra 2 на събитието през септември, ако графикът на събитията на компанията съвпада с този от преди години. В публикацията Куо говори основно за възможността за интегриране на технологията за 3D печат в производствения процес на часовника...

 

През септември ще се разбере със сигурност, само един месец остана и ще мине бързо :)

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

само един месец остана и ще мине бързо


Туй "само един месец..." не е точно така. Почти винаги събитието е втората половина на септември.
Тъй де, сложи ги почти два.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

Дано да представят със сигурност през септември 15 pro max и ultra 2, два месеца все ще се изтърпи, даже 3 ще бъдат, че на нашия пазар най-рано през октомври ще има наличност :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък силно се надявам да го пуснат и по-скоро - защото ти можеш и да  издържиш още 2-3 месеца в чакане, ама аз няма да издържа тази тема толкова време. 5 дена чета как си мечтаеш да си купиш  телефон и часовник от айстайл. Явно си решил да ни докараш до самоубийство! Чудя се на тия, що ти се ловат на акъла та ти отговарят! Верно е че няма какво да се пише, ама тази тема трябваше да е в коша още докато беше в зародиш. Ако си пашитен и се чудиш с кво да се занимаваш иди у БГ Мама. Там идиоти пълно , ще ти обърнат внимание!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гонил никого! :)
Тоа пич си го апеше коньо яко! Последния му пост е единствения смислен от как е във форума!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...