Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iBooks?


l'Etoile

Въпрос

Въпросът ми е простичък, но не съм сигурен дали е за тук, за това ще моля темата да бъде преместена, ако съм объркал мястото. Та, исках да попитам дали може от някъде да намеря книги за айБуукс, както може да се намерят хилядите приложения за платформата- кракнати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Прехвърли ги с iFunBox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да де с iFunBox ясно, ама вчера нямах комп. Около мен, пък исках да метна 1 книжка. Иначе не стана с iCloud незнам защо :( , направих го пак с iFunBox. Благодаря.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това беше първото, което направих, проверих в читанка, но не я намерих там, след това се опитах да проверя в библиотеката на BulgarianSS, но не беше активна. Пробвах с iCloud не се получи и накрая, като се прибрах си свърших работата с iFunbox.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мога да стигна до вкъщи и заради това е неактивна-сигурно е спирал тока...

iCloud - а никога не ми е синхронизирало други книги,освен закупените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма проблем, не се притеснявай не ми е спешно, аз си свърших работата, пък и съм си изтеглил толкова много книги от библиотеката, че за 2 години ще има кво да чета :D. Иначе и аз четох някъде, че iCloud синхронизира само закупени книги от iBookstore :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всъщност, облакът не синхронизира книги от у - вото, а ги дърпа по списъка от "закупени".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

eburaded.jpg.

някой знаели как да сложа нещо като корица ...примерно името на документа да стане като корица...

Че като наредя 30-40 документа няма да се ориентирам кое кое е :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Програма за компа. С нея можеш да създаваш, конвертираш и редактираш книги в различни формати, вкл. epub, pdf, doc, txt и т.н. Безплатна е.

Calibre - Конвертиране на .PDF в .EPUB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой ако ползва ipad-a за четене да си дръпне marvin от http://www.marvinapp.com. Има много възможности за персонализация ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...