Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Уиндоус на Мак - Да или Не?


nikisan4o

Recommended Posts

Значи когато пусна XP, който е на виртуален дял си разботи на пушка. Когато пусна 7-цата, но не през VM ами след рибуут, пак си е ток. Грее само когато пусна 7-цата от VM. i7 hdd@7200 8GB ram

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни тоя VM и сложи Parallels. Обещавам, че ще се родиш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали някой е подкарвал тоя Parallels на Хаки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвам паралелс, най-удобният начин. Но си иска да имате 8 гиги рам, просто на по-малко сте ограничени..

Диаблото не успях да го подкарам добре под паралелс. Една и съща версия има проблеми под паралелс, а под бууткамп няма.. Става въпрос за видео-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Еееее, извинявам се, НО колкото и да е добра Prallels (аз също я ползвам) едва ли не тук ще излезе, че виртуалната машина е по-добра от native инсталираната ОС. Не знам за Diablo, ама си пуснете Crysis под BootCamp и под Parallels да видим къде ще крета по-добре. Ако е до Simple Tasks всяка виртуална машина върши работа. Единственото предимство е, че не се налага да се ресва компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал такова нещо. Ползвам си програмата за скенера и abbyy finereader под paralells. Имам качен и уин7 под бууткамп, но май не съм го стартирал, откакто имам паралелс. Освен за игри, за друго няма смисъл..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко хотелски програми, които ги има само за Windows и си работят чудесно през Parallels. Наистина не виждам причина да се слага Boot Camp освен за игри или ако машината е по-стара и се тормози от Parallels.

edit: За Mac OS има ABBYY FineReader Express.

screenshot20120214at114.png

screenshot20120214at114.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...