Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

от няколко дни ми из4езна сигнала за смс-сите...и то само от оператора ,от WHATSAPP,си ги има ,проверих вси4ки настроики и ни6то ..помагаите
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

То доколкото знам повечето ако не и всички реплики са не с iOs а с Андройд операционна система... Дори и да има такива с Иос(???) те ще са толкова бъгави и фалшиви, че няма начин да не се различат от истинския!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам на айпад може ли да му се добави памет(питам, защото в указанията пише, че може да се сменя батерия. И щом може все пак някакси да се стига до"органите"на устройството, питам дали може да му се добави чип с памет)(например от 32 гб да станат 64 или от 16 да станат 32)?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е че когато пиша смс и съм объркал някоя буква или искам да сменя дума не мога да се върна без да изтрия текста а с пръста не уцелвам по 2 минути точното място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е зададен в тема или секция отделена специално за Епъл! Те колко сервиза имат в България, и дали на всеки независимо къде живее, ще му е удобно(и изгодно) да пътува, за да занесе шибаната тухла на скъпа поправка(защото на купения на старо, или ще е изтекъл гаранционният срок, или ще липсват необходимите документи или каквото се сетиш друго, за да бъде гаранцията призната). Да не говорим за всички останали разходи свързани с използуването на телефона(които може и да не са проблем за американец, или който и да е друг с доходи от $4000+ на месец), дори да е напълно изправен. Няколко невнимателни клика, не където трябва, от човек който не знае какво прави, може да го направи собственик на апове и медия за стотици долари, които той нито може, нито иска да заплати, щото ги е придобил по невнимание. То на Ифъка където и да го пипнеш, ако и да си си го купил и все поне $1.99 ще ти вземе на брой пипане, даже и да е изключен

Е на това му викам аз хейтър! :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувам карта verizon uk.София 08764ххххх л.с.

Цена за правилата 10 лв.

:scratch:

Отдайте почит на един велик ум:

Това,че Ipad-а хваща по-слабо мрежите не е нито софтуерен,нито хардуерен проблем(дефект).Забелязъл съм,че 3gs хваща от ненормални разстояния(дори и от места,на които и от лаптопа не можеш да хванеш wi-fi) и с идването на Iphone 4 и Iphone 4s,стават все по-тънки и закономерно по-слабо "ловят" безжичен интернет(незнайно защо при положение,че с новата антена,би трябвало да има подобрение както при обхвата на оператора,така и за wi-fi).На Ipad-ите също това им е голям недостатък,върху който трябва да поработят и да го приложат при 4-ката.Ако пък измислят софтуерно решение,още по-добре.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай темата у фейса и ще паднеш :)

Калдата :tooth:

Мрежата продължава да се пълни със слухове относно бъдещия "Гугълфон" Nokia Lumia(???). Но това е първият опит за използване на тази технология в смартфон на LG.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е пуснато под формата на анкета(!!!), от кой оператор да си купи...

искам да попитам,ниакои зимал ли си е Iphone 4s от М-тел,на лизинг ,на тарифен палан Loop Extreme ? ?

Предлагат ми !!!

Да мина на Лооп екстреем , такаста ште ми е 19.90лв , и да изплаштам 42.90лв за Iphone 4s , обшто 62.80lv с 2 годишен договор?? СХЕМА ЛИ Е ДА СИ ГО ЗЕМА ““““??????????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгваме!

Както съм вкарал :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нема нужда, ако се беше сетил да поровиш в блоговете, щеше да видиш същото, ама на шльокавица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам един въпрос смятам да си купувам iPad Mini но трябва да си продам 4s-a за да си позволя iPad-a. Та имам въпрос. 1-во мога ли да си сложа мини картата от iPhone-a във iPad-a и мога ли да ползвам iPad-a като телефон. В смисъл ще мога ли да се обаждам и да си ползвам 3G-то както на iPhone-a. Може въпроса да е глупав но не съм имал iPad затова реших да питам тук във форума и още нещо.. Струва ли си като цяло iPhone за iPad ?

ще си взема 5, по няколко причини.

1. 5 е по лек, доста даже.

2. работи и с руската gps система, което за България (само някой части) е предимство.

3. екран екран екран. Преди 4s имах HTC HD2 и определено ми липсва по-голямото екранче. Също екрана е по-чист от 4s.

4.?? Това не е ясно дали ще е предимство още, но мрежата на мтел LTE е на 1800mhz и на теория би трябвало да работи с iPhonе, ако и когато я пуснат.?? ( изобщо не е сигурно обаче това )

Толкова от мен ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След обновяване на айтюнс ми паказа на дисрлея кабел за ю ес би и иконата на айтюнс.
И сега какво ПРАВИЛА?!?!?!?

зНАМ ПРАВИЛАТА И САМА ГИ СЪЗДАВАМ ,НО НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТОВА БЕШЕ НАЧИНА ЗА ОТГОВОР!!!!!!!

Красота :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е трагично това...

Иначе, от където и да го погледнеш, заглавието на темата също е под всякаква критика :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих... Имаме едни млади приятели, семейни... Веднъж момичето ни разказа за някаква уникална група. Казвала сe Убчо :tooth:

Тогава се чупих да търся, макар и да имам претенции, че съм напред с материала в музиката :smile:

Оказа се(жена ми предположи), че въпросните Убчо са Ю БИ ФОРТИ :tooth: т.е. UB4О!!! Загряхте ли :smile: Бати 6матката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е често срещано - има една марка - "Roca",която неизвестно защо масово хората я наричат "Роса" (интересно произволно четене на английският).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами той самия Айфон си е рекламна стратегия на марка. Самия Айфон не е нищо повече от един подобен СониЕриксон, Нокия или Самсунг, само дизайн реклама и т.н Даже аз лично бих предпочел продукт на Сони Ерискон, като компания която разработва технологии, докато Айфона е просто дизайн и поръчан на някоя китайска фирма да произведе нещо с дадения патентован дизайн и да включва определени функции. Например в Китай може човек да си купи същите телефони (Айфони, Сонита, Нокии) без разлика във външния вид софтуера и функциите, на много по ниска цена с разликата че на панела не пише нито Сони, нито Нокия или Айфон и камерата е сниско качество, защото оптиката светочувствителния елемнт на фотоапарата на телефона определят голяма част от цената. Разбира се че тука става въпрос за личен избор и въпреки това аз винаги ще си купя СЕ вместо Айфон или китайско копие, но го правя с ясното съзнание че се прецаквам защото ми харесва мараката – по причини, които няма как сега да обяснявам

by Геоорги Н on Dec 14, 2011 at 03:44

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Тоя пич, явно живее в света на цар киро.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес чукнах iPad-а си,леко.просто ми се преплъзна и се удари в дясно / някаде около копчето за звука/.

неще да се включи, излиза син екран, показва заряда на баатерията , много трудно се мести екрана, да неказвам никак.

Какво стана? Какво, трябва да направя? дано, да не е.... неща да го казвам на глас!и като цяло може ли нещо да се направиии.

от 2 месеца го имам , не го изпускам по цял ден от "ръце".

е даже сега ми е трудно да набирам текста, треперят ми тез мои "ръце" .

Моля , за съвет .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

КАКВО Е ТОВА НЕЩО БЕ ЛУМПЕНИ... КАТО ВЗЕМЕТЕ И МИ ИЗТРИЕТЕ ПУБЛИКАЦИЯТА НАПИШЕТЕ 1 СЪОБЩЕНИЕ, ДА НЕ ГО ТЪРСЯ ПОСЛЕ ПО КОШЧЕТА И Т.Н. ПРЕДСТАВЕТЕ СИ НЕ СМЕ ВСИЧКИТЕ КАТО ВАС КОМПЮТЪРНО ПЛЪХОВЕ БЕЗ СОЦИАЛЕН ЖИВОТ И НЕ МОГА ДА ВИ ЗНАМ ЦЕЛИЯТ ФОРУМ. 1 НОРМАЛЕН ВЪПРОС ИМАХ И 2 ПЪТИ МИ ТРИЯТ МНЕНИЕТО. ЕБАХ ВИ В ХАКЕРИТЕ. НАПРАВО МИ ИЗТРИЙТЕ ACC-TO. ИМА ПОНЕ 3 САЙТА В КОЙТО СЕ НАДЯВАМ ДА МИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ. БАННЕТЕ МЕ ПО ИП И ПО ВСИЧКО. ТОВА Е НАПРАВА АД. ДА НЕ ВИ ЗАНИМАВАМ С ЕЛЕМЕНТАРНИТЕ СИ ВЪПРОСИ. LOSSERS

VentziTuzaли беше, някъв такъв умник , ама замина много бързо -от другия форум

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компютърните плъхове имат социален живот и това са социалните мрежи. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...