Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Iphone-а ми е джайбрейкнат и е версия 5.0.1 вчера реших малко да си поиграя с него изтрих му разни приложения и музика и му качих друга музика и му качих само FIFA 13 и Whatsapp (преди това качих някакъв соурс на iphone-a и applesync) като пробвах 4 или 5 различни версии на Whatsapp и никоя не стана или като го пусна изгасва на секундата или ми казва че версията е твърде стара и да я ъпдейтна от ейпъл стора както и да е.Махнах телефона от кабела тръгнах да си лягам и видях че нямам wifi на телефона а си имах на компютъра и на рутера и всичко нямаше и други мрежи около мен и реших да рестартирам телефона.Да ама не изключих го и при включване седеше само ябълката ето сега станах и с някакви трикове да е свързан с компютъра и да натискам home + power бутона с Itunes успях да си го ресторна и да се пусне.Сега какво трябва да направя ? Нещо бекъп нещо каквото и да е защото не съм сигурен а съм сигурен че трябва да се направи нещо и също така защо се получи този проблем къде съм сбъркал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново проучване изненадващо показа, че Марсианската падина – най-дълбокото място в Световния океан, всъщност гъмжи от живот, съобщава научнопопулярният сайт PopSci.com, цитирайки публикация на изследването в сп. “Нейчър джиосайънс“.

Екон.бг :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма пръчка си набих с това 6.1.3 всичко jail изчезна.Не може да се върне и 6.1.2.

Какво да праявя ще има ли решение на проблема или да го хвърлям. Тела е 4s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този урок ще ви покажа как да смените версията на iOS във Settings -> General -> About

Предполагаме че имаме iPhone 3G с iOS 4.2.1 телефона трябва да е джейлнат за да има достъп до файловата система!

Инструменти който ви трябват.

1.iFunBox

Нека да започнем!

МОЛЯ НЕ ТРИИТЕ ДРУГИ ФАЙЛОВЕ ОСВЕН ПОСОЧЕНИТЕ!

1.Навигирате до -> /var/System/Library/CoreServices -> Намирате файла SystemVersion.plist и го копирате на компютъра....

Освен, че ни светкат за топлата вода, създават нови папки. Дивелъпърска ра'ота, баце...

Здравейте,

С iPhone 4S и версия 6.1 съм и когато излезе джейлбрейк веднага го сложих. Джейлбрейка го направих след чист ъпдейт към 6.1. Не съм инсталирал никакви неща освен iFile,AppCake,vShare, iCleaner и Activator.

От известно време телефона започва да ме изхвърля моментално от всяко приложение още при включването. например ако пусна камерата и реша да снимам нещо ме изхвърля от камерата и така в всяко приложение.Оправя се след рестарт , но след време се появява отново.

Някой има ли идея от какво може да е и как мога да го оправя.

Моля без съвети да ресторна и да не джейлбрейквам.За тези варианти се сетих и аз,а и не съм фен на примитивните методи.

Благодаря предварително.

Advanced user, д@ го ев@ :biggrin:

iMacPro Apple

Подпис на напреднал юзър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смартфон с оперативна програма ANDROID

Братле аз съм с Ифон 4с чисто нов. 7 месеца го имам. С Мтел го ползвам . Много запазен с неговия си протектор и нт.. не съм му правил никакви упдеити . Бих го за менил само за Галакси или Нокия .

От Бургас съм . Имам проблем с wi -fi-то може би заради 1 програма батерлифе която инсталирах . Телефона ще го дам да ми сложат новата операционна с-ма в 1 специализиран сервиз в тука . Ако му няма нищо хардверно можем да направим бартер ако желаеш .

Лек ден.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Описание в обява:

Силиконов (TPU) калъф за iPad 2 / 3

Това е точно като "алуминиевата"(стоманена) рамка на айфон 4... :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, де. Какво общо имат полисилоксанът и полиуретанът? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам стъкло за Iphone 4 + инструменти за смяна.

Купих от от ebay за 40 лв., но не знаех, че не може да се смени само стъклото, а трябва и тъч-а.

Затова го продавам, ако може да свърши работа на някой.

Цена: 20 лв.

Сладур :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

It is not clear yet that weather he will use this exploits

За тези, които не разбират (ако има такива): Все още не е ясно време ще използва тези експлойти.

zdr priateli molavi pomognete,imam problem sas kompa mnogo mi zabiva iskam da go preistaliram ma nemoga da otkria prodyktov kly4 za wandols zp profesional,molavi pomognete.pisnami da davam po 20 lv za preistalirane .iskam da se nay4a da go instaliram sam...pomagaite .obadetese na 0899287948 ili mi pise4te na dimo.pavlov77@abv.bg.blagodara.......

Из data.bg

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за помоща малко се разочаровах големи измамници са Apple ей така от нищото ми взимат 3 GB от скромните 16 и както и да размишлявам и да мисля немога да си дам отговор на този въпрос.........
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

продавам аифон 4 оргинал с кутия уизби и слоу6алки и зарядно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програма, чрез която да мога да играя игрите от телефона си върху телевизора чрез Блутут. Телевизорът ми уви не е смарт и може би ако бях изчакал месец-два щях да си взема по-high-tech. За сега се примирявам, че мога да пускам музика от телефона на телевизора чрез блутут трансмитер за телевизора. Тъй като сега съм си хареал една игра, която ще изглежда уникално на HD телевизор ( а и в ревюто казват, че е за предпочитане на таблет; била спечелила някаква европейска престижна награда и т.н. ) искам да визуализирам образа от тела на телевизора. Iphone 5 е телефонът ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

0065b1b70e86538f.jpg:tooth:

"Аз я носех на ръце,а тя се изср@ в тях "

Цитат от замунда.

534097_558375820852016_1028517235_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс,това е нищо,ако знаеш какви автобиографии имам във фирмата...трябва да видя да сканирам няколко да се посмеем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кевин Руз, за блекбери 10:

BlackBerry Z10, you were a piece of crap, but you were my piece of crap. And I'll miss you. Whenever I pick up my iPhone from now on, I'll be looking at a solid, functional, well-designed piece of hardware with working apps and the ability to outlive a green banana. But I'll be thinking of you.
:tooth:

Здравейте,

Разработвам приложения за iOS (iPhone/iPad). Пишете на pomiar2 at yahoo dot com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся чист бартер за физично заключен iPhone 5

Колко ли струва това "физично" отключване? :biggrin:

Нештата са нови със гаранция!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв потребител в някакъв форум, за това какво щяло да стане ако бат Бойко го тикнат в една килия с А.Петров.

"Надявам се да го тикнат в една килия с Алексей Петров-Трактора, та да видим кой има черен колан и кой - жълти гащи."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тук ли му е мястото, но какъв проблем има с аудиото, че излезе 6.1.4 за iPhone 5? Някой ъпдейтна ли?

Едит: Грешка -1 и за рестор. Тези Apple и една актуализация ли не могат да направят вече, не го разбирам това. Сега ако не се съживи кой ше му вкарва на това iPhone 50GB отново ?

Едит2: Няма baseband, IMEI и ICCID и не знам как му се слагат :tooth: поне си извадих снимките. Браво за аудиото на Apple. SIM картата въобше не откъсва, а и без нея постоянно си търси мрежа. И по време на ъпдейта без SIM, WiFi или код на телефона. Качил е 6.1.4(10B350) и до там.

Edit3: От кога може да има по 11 дисплея ? Не бяха ли само мисля по 8. После ще пробвам до колко е макса, но все мисля, че бяха по-малко :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога, когато човек се напъне да се изкаже "по-интересно", се получава грозната картинка от горния пост!

Имам един въпрос. Днес както говорих по тая тройка, след като натиснах отбой в края на разговора, телефонът блокира , показа зелен екран и се изключи.Опитвам се да го включа и показва само тоя зелен екран. Какво да го направя? В кофата ли да го хвърля??
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и, компетентния отговор на въпроса:

Изгорял сигнален чип.

Продай ми го за 50лв. аз ще си го оправя...

Добре а даунъпгрейд
:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малииии...бисер на месеца:

Възможно ли е качване от iTunes чрез USB на iPhone??

Здравейте, рових доста из форума, понеже съм начинаещ и не са ми ясни много операциите и работата чрез айтюнс. Въпроса ми е, дали мога да си синхронизирам музика, програми, клипове от айтюнс от компютъра- Windows7 към 3-ката ми на Ейпъл , понеже уай-фай връзката ми не работи от телефона и е възможна само тая с 3G , а тя е солена..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Дадоха ми Iphone2G с 3.2.1 iOS,който е желейтнат или както се казва там.

Инсталирах си iTunes и ползвам акаунта на стария собственик.

Но Тунето ми се ъпдейтва на втория ден от 10-ка на 11-ка и от там всичко се прецака при синхронизирането.ПРи първото синхронизиране ми изтри Инсталиоса и 2 игри.За да си върна програмата прикачих телефона към Тунето и компа на стария собственик.Но при синхронизацията ми се изтриха Фейсбука и половината игри.Изтеглих Фейсбук и през моя комп се помъчих да инсталирам.При синхрон. ми даде че иска iOS 5 ,и ми изтри Скайпа с програмата за разпознаване на мелодии както и останалите игри.Сега не иска да инсталирва нищо,нито през Тунето ,нито през Сидията като ми казва че ми трябва iOS 5.Как да си ги инсталирам наново,като стана ясно че и Бейк ъп-а не връща програмите.

Днес реших да си го ресторна и да го ъпдейтна през iTunes. Чак като го рестартирах се сетих че тогава iPhone-ите бяха само със Глобул
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...