Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте, проблема е следният - искам да си сваля платено приложение, но ми търси данни за кредитна/дебитна карта. Няма ли начин да го направя, така че цената на приложението да отива към месечната ми такса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Продавам iphone 5.Телефонът е чисто нов(запечатан в кутия),цена- 1450 лева.За връзка с мен GSM:08хххххх
и аз имам един за 3430лв (оранж , 156 ГБ , ФАБРИЧНО ЗАСМУКАН ). ако някой иска да звънка .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Здравейте' date=' колеги, продавам чисто нов IPHONE 3GS с 32GB памет, фабрично отключен, работи с всички оператори, неразопакован, имам бял или черен, продава се един от двата. Цена – 590лв. Телефона е в София, за страната изпращам с Еконт с опция за преглед. Стефан - XXXX XXX XXX.

http://picbg.net/img.php?file=415f233d1f6adb82.jpg

http://picbg.net/img.php?file=66cf6b0f948b4286.jpg

http://picbg.net/img.php?file=56189c25f5c58c74.jpg

Пуснато на 05 Авг 2013.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на много от постовете не виждам смешно нещо , ама си мълча , че ще се почне с русата глава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост!!! Последно предупреждение!

Това е 3GS-а на Стив Джобс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ей тая дата.бг....

d*****d, на 30.08.13 - 11:16, каза:

Че какво му е на първи клас?

На Марин баща му идваше да ме бие с лопата, защото съм се подигравал на сина му. Вярно че бях голям кенеф до към 5-6 клас, ама чак с лопата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте взех си 3гс не държи батерията. И е жейлбреикнат но фаце боок ne зарежда съобсхтнията. Опитах да ъпдейт но иска ъпгрейд наа ос въпроа ми е даа ли мога д ъпдеитна колко парие батерияра с смянаа извинява се писха от таблет
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3ГС-а на въпросния... :tooth:

http://s18.postimg.org/71jz70rt5/IMG_20 ... 171217.jpg

Тоя сайт къртииии:

http://www.govnokod.ru/objc :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oт борсата:

аз съм продажба на чисто нов Apple iPhone 5 32GB, тя е чисто нова и напълно отключен и запечатан в своята компания оригиналната кутия, на iPhone идва с 1 година международна гаранция и 56 дни завръщането политика .. свържете се с мен за повече информация за телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше такива и в data.bg. Аз им писах и казаха че са от bestbuy и че имали клон в Тексас, Калифорния :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Култово:

Въпрос за Olloclip

искам да попитам този аксесоар как се свързва с iPhone-a ? Става дума за 4ка... и ако не ми работи задната камера поради липса на някаква платка, това ще работи ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има многобройни начини да се хакне един смартфон и един от тях е по време на зареждане. Вече има многобройни начини за зареждане на един телефон на обществени места, но при който и да е от тях мобилното ни устройство остава уязвимо. Причината е в простия факт, че кабелът, с който зареждаме телефона си е същият, който ползваме и за прехвърляне на данни.

Звучи ужасяващо, нали? За щастие, на пазара вече се продава "предпазно средство", което носи доста подходящото име "USB Condom". Подобно на истинския кондом, това устройство защитава телефона ви при контакт с непознати източници на захранване, от които не знаете какво да очаквате.

USB Condom има малка платка в основата си, която позволява само на външните игли на USB конектора да пренасят заряд до телефона. Иглите по средата, които обикновено се използват при пренос на данни, следователно, не се използват по време на зареждане и по този начин са в пълна безопасност. Благодарение на USB Condom можете да зареждате телефона си на всеки чужд компютър или зарядна станция, без да се притеснявате, че някой може да краде данните ви.

Колкото и странно да звучи тази идея, когато влязохме в сайта на int3 - фирмата, която предлага този продукт - видяхме, че всички бройки вече са изкупени. Компанията ще получи следващата партида "USB кондоми" на 16 септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега само кондом,по-късно и противозачатъчни:):):)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pepo, противозачатъчните само ако се ....скъса кондома ;) Аз от известно време се дивя на глупостите които публикуват в technews.bg, там явно са хейтъри на тема епъл и бълват глупости до безобразие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нека да попитам за по сигурно:

отварям редсноу слагам 4,1 ресторе,пускам джейл и после правя бейсбанд на аипод?

:crushed:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за Бисер, направо е за Лого на сайта :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един друг форум, в раздел "Новини":

Заглавие: Новини?

Някакви новини за днес и официалното представяне на иос7?

...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Как през тела да си направа редтор и сет ус ниу? Трябва ли ми wifi и нещо по специфично?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва са много кинти за отключване , пък било то и ФО ! много по евтино е ФО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Може би си прав, че 5S и 5 са от алуминии, някъде четох, че има и пластове стъкло 5s за разлика от 5 и на подобине на 4s може и да съм се объркал.

Също може да съм се объркал за 5c, но ми изглежда ефтин и пластмасов като усещане и не ми харесва, пък и 5цата я гледах отблизо в магазина като избирах между 4те гсм-а.

Това са чисто и просто моите предпочитания, най-ми харесва 4s след това 5s и другите две 5-ци дето са на практика едно и също дърво най-не ми харесват. Въпрос на усещане.

Като цяло не съм и особенно очарован от Епъл, но трябваше да си сменя 4-5 годишния телефон който ми изгоря и ми дадоха този за 99долара 5s отделно и 20процентова отстъпка от компанията и направо почти без пари ми излезна за това го взех, ако имаше начин да го продам на някой за 2000 лв веднага го давам някой ако иска ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля Severus да не се хили много:

Здравейте, чудех се защо в ЕС, гаранцията на кой да е мак, ми е 1 година?

Дали не трябва да се свържем с нашите приятели от КЗП..

:zip:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вчера като минавах през Технополис мернах iPad 5, който се оказа и с iOS 7, та реших да го поровя малко. нямаше никакви инсталирани приложения, само стоковите, но от това което видях - върви повече от перфектно! кратки анимации, бързо отваряне на приложенията, единствения лаг е като се завърта екрана - бая си цепи :smile:) но пак не се бави, само дразни окото. освен това и новият дизайн пасва перфектно на пада. направо ми се прииска да си имам един, макар че от всякаква мобилна техника най-малко харесвам таблетите. :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...