Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Значи едно старо правило,като се посъберат няколко по хакерски репота и се получават проблеми,примерно неможеш да добавиш репо или влизаш в дадено а в него няма нищо . Става някакво преплитане . Вероятно имате закъчени и двете големи мод май и биг бос , триете едно от двете и проблема е решен .

Без коментар. Правописът също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Въпросът ми е може ли на Iphone 4 да се замени дънната платка с тази на 4s ??

Не мога повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стойност за днес КАТО Неизползван NEVERLOCK IPhone 4 16GB

Заглавие на обява...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същият от горните цитати:

Ся кой чел чел кой пил пил кой бал бал кой спал спал, та това че вие двамата умници мамини не сте яли Суши и не сте имали проблем със стомаха ,не значи че други не са яли и са имали проблеми след това които не знаят как да оправят ! Надявам се съм бил достатъчно красноречив с това сравнение . Аз и мои приятели ползваме иос от четвърта версия до последната сегашна и това със сорсите го е имало винаги в зависимост какви добавяш, просто някой не са съвместими . Примерно зарежда ти сорс за който знаеш,че е пълен,влизаш в него а вътре никой,празно,триеш мод ми или биг бос,влизаш във въпросният сорс и всичко си е вътре,слагаш си каквото ти трябва и връщаш изтритият мод май или биг бос . Същият проблем се получава примерно при желание да добавиш определен сорс,но като тръгне да го зарежда по някое време дава грешка,че не може да го зареди,процедурата е същата триеш биг бос или мод май и проблема е решен . Надявам се това изчерпателно разяснение да ви се е набило вече в големите глави и да ви затвори големите усти ! Няма да се занимавам по вече с вас и пошлите ви опити за натделяване в тема в която не сте вещи !

"Beautiful mind"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И отново същия…:

Колега,казвам,че е възможно, никъде не описвам какъв е начина, естествено,че трябва да имаш някакви познания .

А и смятам,че на 6.0.1 сейча(???) се пази свидя сървър (???) ;) А колегата ако има желание съм насреща да помагам :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
здравейте , нов съм тук и ми интересно , за тази апле.

имам 4 ядрен компютър с 4 гигабайта рам памет амд атлон процесор.

апле при мен не иска да тръгне , правя буут диск и всичко но не иска , изтеглих някакв версия на макинтош 10.5 но не става.

къде бъркам бихте ли ми обяснили моля.

има ли някоя версия на тоя макинтош кято да стане при мен, ще ми тръгнат ли драйвери за звук и картина и за безжично да мога да си поплзвам нета?

другото което е , след като инсталирам веднъж тоя макинтош апле , после ще мога ли пак да си форматирам диска за уиндоус да ползвам или ще се прецака нещо мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В "екшън" филма проспиваме успешно топ секретната мисия на част безизвестни не толкова морски, а още по-малко пехотинци в съвсем не толкова Близкия Изток. Тези незнайни герои са от ордена на Кафявите рицари (името на ордена е напълно случайно избрано и няма връзка с действителни факти и събития). Ръководителят на мисията Наш Осран познат още като Шортите успява да избяга по време на трагикомична атака над дупка на еноти, в която атака съратниците му са успешно пленени от енотите, които през това време влезли в алианс със малоазииски сурикати и постигнали числено превъзходство.

В следващата сцена се разказва как Наш Осран, след като успешно е прибран на носилка от правителството на УС(р)А и изкъпан, се мобилизира и решава, че е крайно време да спази мотото на Кафявите рицари - никой да не остава без тоалетна хартия и памперси. За целта атакува най-близкия КаулфанГ и закупува цяла количка със съответните пособия за да помогне на приятелите си. Те през това време са жестоко измъчвани посредством .... (цензура) от безжалостните сурикати и крайно неприятната миризма в дупката на енотите.

По време на мисията на живота си - доставката на тоалетна х-я и памперси на бойните си другари г-н Осран разбира... неща които дори не би предположил, ако се беше родил бавноразвиващ се, а именно

1. Участва в безумна шега на бойните си другари

2. Енотите не са това което са и междувременно са се чифтосали със сурикатите за да създадат ново хибридно поколение суракуни, които да изтребят човечеството от тъпотия посредством подобни филми.

3. ГлаДният герой явно не е имало верно к'во да яде щом се е набил в подобна тъпня.

ТХЕ ЕНТ !

ГАМЕ ОВЕР! и т.н.

Коментар от замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема във форум за комуникационни технологии:

Здравейте. Разглеждам сайтове за продажби на инкубатори за люпене на яйца. Някой има ли впечатления от специално този сайт за инкубатори ?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и с една обява за реплика на iPhone 4 в к@нефалник, обаче не пише че е реплика и аз написах в коментарите. Коментара ми естествено беше изтрит и след малко получих съобщение

ti ako imash razvalen iphone 4 orginal za 30lv az shte kupq 10 ot tqh za 30lv nedei da znaesh mnogo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
„В никакъв случай не подкрепям Путин и неговата антифашистка политика“

Пижо плесника, пардон, Мишо шамара пред пресата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях чел в един форум, тема за iPhone 3GS.

zdraveite iskam da vi popitam kak da mahna basiband 06.15.00 za6toto toi precakval GPS?

Култов отговор.

kato mahne6 4ipa na 06.15.00
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами едно време това беше опцията, но явно си хванал iPhone след това;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което написах датира след като излезе начина за даунгрейд на 06.15.00.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във влагалището ми, леко вляво, горе-долу по средата периодически ми се появява едно такова чувство, все едно муха трепери с крилца по вереме на полов акт. Нормално ли е това?

Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект

С мъжа ми си направихме всички изследвания, добри са, но пак не може да имаме деца. Да сменя ли мъжа си?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обява от OLX.

ЦЕНАТА НА чЕРНИЯ Е 5ОО ЛВ ЗА6ТОТО МОЖЕ ДА СЕ ОТКЛУчИ СРЕщУ 40 ЛВ ЗА ВСИчКИ КАРТИБЕЗ ЗНА4ЕНИЕ ОТ ОПЕРАТОРА ,А БЕЛИЯ Е НА ЦЕНА ОТ 200ЛВ ЗАшТОТ Е ЗАКЛУ4ЕН С АИ КЛАЛД АКО НЯКОИ МОЖЕ ДАСИ ГО ОТКЛУчИ клфите безплатни(???)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апаратът е закупен и заключен към Мтел. Няма софтуерни или хардуерни дефекти, version 7.1.2, не е джейлбрейкван, с перфектна работа на touch-a.

Копчето за заключване не работи. Алуминиевият корпус е леко крив, в горния десен ъгъл в следствие на изпускане е леко набит, има лека вдлъбнатина отзад до копчето за спиране на звука (всичко може да се види на снимките). По дисплея има минимални драскотини след 2 годишното ползване, т.к. почти винаги е бил протектор на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ми счупи канчето днеска. Безочлив или безмозъчен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел,който живее в UAE,вече си е взел iphone6. Как и от къде,не знам,но това ще бъде дизайнът. И...съдейки по снимката,която качи във фейсбук...ринга на камерата е изпъкнал
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нова текстура на корпуса с имитация на искуствена кожа

Хем грамотно, хем смислено...

Карс.бг, страницата в която представят новият Volvo XC90:

post-226-0-64651100-1409852922_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къртеща обява за продажба на BMW 5-а серия се появи в сайта olx.bg. Оставаме без коментар. Вижте за какво става въпрос:

автомобила говори сам по себе си, поръчков модел, кристален стоп,спортно окачване, спортен салон, сас подгряване и охлаждане на седалките и много други екстри. Ас карам колата от полувин година и все оште несам разгадал всички екстри. Колата е в перфектно техни4еско и обти4еско састояние. напално обслужене.За връзка по телефона.!!!ВЪЗМОЖЕН БАРТЕР ЗА ДЖИП!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак онзи с телефона в "перфектно" състояние.

Явно в заплатата от мината не стига, та си тръгнал и адвокат да ми ставаш. Не бери грижа дали ще си продам телефона.

Малка добавчица пак от същата тема.

Aaaaaa хахахаха плача от смях, е тва е да си роб на вещитеси. Какво сте го нападнали момчето че си продава телефона. Горкия ви хейтарски живот! Съжелявам ви!!! Аааааа АХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАА
Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам как да направя така че камерата да ми снима с някой бутон (примерно този дето е за заключване и отключване) защото в момента мога да снимам само ако натисна виртуалния бутон на екрана и е доста неудобно когато си правя селфита

Брех тез селфита бе :tooth:

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...