Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Една от основните видими разлики за потребителите ще е видимо по-бързата работа на платформата. Това е постигнато чрез значително ускоряване на ефектите и анимациите, като намалява времето за изчакване. В хардуерно отношение обаче производителността на софтуера е една и съща.

Калдата, калдата...

А възможно ли е от iOS 7.1 да се върна на iOS 6.x (iPhone 5s от Мобилтел) , понеже опитвам много варианти и винаги стигам до тук : "the iphone could not be restored because the firmware file is not compatible" - излиза ми ето тази грешка...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за тъпия вапрос но от къде мога да го намеря това джейлбрейк...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е ако Jailbreak-на iPhone-а си, понеже е фабрично заключен (iPhone 4 iOS 7.0.6) и опитам да го отключа с ultraSn0w, има ли някакъв шанс Apple да видят това и да го заключат към iCloud, тъй като този проблем вече се е случвал и не искам на мен да ми стане така. Или въобще има ли смисъл да се занимавам с Jailbreak за фабричното му отключване, или не ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Значи почнах да правя джейлбрейка ..

Първо back up от itunes и всичко добре .. после влизам от айпада в www.хххjailbreak.com и нали следвам стъпките ,за да стане готово ..

Обаче ми излиза , че трябва да изтегля Clash of clans и малко да играя , за да продължа ... Тегля , играя и пак влизам и това само зарежда .. после изключвах всички приложения и пак наново и пак се стига до там и нищо .. Какво да правя ?

:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
как мога да рестирам iPhone 3GS ФО, с натискането на двата бутона не иска :( и има ли някакъв начин да се изчисти от вируси
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какво се продава в обявата?

Продавам навигацията. Тя има няколко липси: липсва част от стойката за закрепването, кутията и книжките към нея както и зарядното за кола в запалката на 12волта.

Навигацията е китайска, но тъч скриина и работи.

Единственият и най-сериозен проблем е това че не може да открие ГПС а в комплекта нямам външна антена за нея а и не мога да открия буксата и за такава.Предпочитам човекът който се интересува от нея да бъде от София за да може да си я огледа и провери на място но за другите градове с Екон с тест и преглед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Здравеите.

От няколко дни ми подариха иПад от Англия.

И все още го разучавам.

Спешно ми Трябва линк за програмата Word която да успея да инсталирам (тоест да не е мн Слойно),защото Нямам търпение да прочета Една книга.

Блабодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, та така вчепа си изпуснах ифона на един път е целия дисплей се надраска аз го оправих с паста за зъби и лак и специално олиид така но тогава като говорих микрофона ми се чуваше слабо и нямаше звук пробих горния микрофон за да го използвам и така и звука го оправих от зарядното леко дигнах с нож порта

та работише така и пак вдигнах порта и сега не се зарежда какво да правя?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие:

Истински или оригинал е този iPhone 5

Тоя изкърти плочките:

Здравейте продавам или заменям

Ipod Touch 5 32gb червен вариянт

както се вижда по снимките малкия таблет е кат нов без никакви забележки, работи идеално

Приемам и бартер за Icloud 5s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнение с "обосновка":

Ех поиграх си малко с ябълката, какво да ви кажа доста неудобен е този размер 4", една дума е пишеш по няколко пъти заради грешки, доста неудобно меню, за всяко нещо ти се иска пари, слаба камера , за другото върви добре макар, че е с двуядрен процесор, за парите да не говорим /че още ме боли главата/ но човек какво ли не прави за децата си. Голямо неудобство е и липсата на БГ език но това си е мой проблем. Прекалено е усложнено със създаването на различните пароли , там просто ме е страх да пипам. Общо взето става за някой тинейджър. В крайна сметка никога не бих си сменил SGS4 за това "чудо на техниката".
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувам я! Имам 1500 идейни лева.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Част от текста с описанието на iPhone 5S, в сайта на ментел.

Нова 8MP iSight камера

Най-популярната камера в света вече разполага с повече пиксели(спрямо 2010 ли? :)) и по-голяма f/2.2 апертура. Можеш да снимаш в движение, да записваш 1080 HD видео и да добавяш ефекта „забавен каданс“.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Актуална" обява, нарочно ще спестя линка:

Уважаеми клиенти,

Добре дошли на нашата интернет страница, на която ви предлагаме да купите един изключителен смартфон – IPhone 3GS, 16GB

image001.jpg

Възможно най-доброто съотношение между качество и цена.

Дори повече – най-доброто качество, на най-добрата цена!

image002.jpg

Когато избирате смартфон, започнете с въпросите: за какво ми трябва и какво точно искам да мога да правя с него?

Искате да качвате и да слушате музика. Да снимате с добра камера и да обменяте снимки. Искате да имате избор от социални апликации, като: Twitter, Facebook, Skype, Viber, VoIP... Да ползвате email приложения и да ползвате апликации като PayPal, EBay, Amazon…

Ако до сега сте ползвали нещо различно от iPhone, то по всяка вероятност апарата ви е работил с най-често срещаната операционна система Android. Имам новина за вас – тя няма нищо общо с iOS на Apple и сте ползвали телефонен апарат, който няма нищо общо с iPhone. И със сигурност не сте имали най-доброто!

image003.jpg

Определенията за този модел на Apple e:

"The fastest, most powerful iPhone yet." (2009-2010)

"More to love. Less to pay." (2010-2012)

image004.jpgПредлагам ви точно този модел на Apple защото само той може да ви струва сега само 249 лева! Но за тези пари да имате най-добрата марка!

Стандартната цена, на която го продавам е 300 лева!!

Но сега, можете да си го купите с намаление – за 249 лева!

И ще ви издадем една тайна – следващите модели на iPhone – 4 и 4S се различават от 3GS най-вече с ... двойната си цена. Същата операционна система, същата версия на iOS – 6.3.6, дори същите технически показатели! И единствената разлика – следващите модели имат предна камера. Наличието на която обаче ще ви струва 200 лева! Толкова е разликата в цената между iPhone 3GS и по-новите модели 4 и 4GS.

image006.gif

Защо да платите 460 лева

вместо 249 лева

за същата марка и за същото качество?!

Няма да намерите този модел, чисто нов, фабрично отключен, на по-добра цена!

Особено с това намаление!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич е от маркетинг отдела на Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключен към Глобул и Мтел. Работи без проблеми с турбо СИМ карта. Към него давам и приставка за тази тази турбо СИМ карта. С нормални забележки от използване.
:thinking: Бая заключен тоз ама поне приставка за турбото дава челяка :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Значи иска си оригинална сим за да се активира . Аз нямам такава на Софт банк Япония ! И го жалбрейквам с редснола на тедър и после от Сидия p0sixspwn за да не се скрива . Обаче така не създава СХСХ в сидия сървър,защото тая сидия всъщност си е Тедър направена да не се скрива .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таск меринджея ми казва следното ..
Значи греда на всичко,мога всички иоси да му кача под 6.1.3 но след редут влиза в дфу мод и иска ботване. Имам запазен схсх на 6.1.3 обаче тела понеже е заключен към софт банк Япония немога да го джална директно с p0sixspwn 1.0.8 понеже не е активиран. А като го активирам с редснола става тедър и после от сидия добавям p0sixspwn и става семи тедеър , Сидия е орязана ! Някакви идеи как да го активирам без джал с редснол ?
Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тоя съм му таен фен :smile: Ръси ги като за световно.

Наградата "Бисер на месеца" отива за Mobile Bulgaria:

Китайски разработчици успяха да пуснат първото решение за безжично отключване (untethered jailbreak) на iOS 7.1.1, което използва пробив в сигурността, открит от известния хакер i0n1c. В допълнение на Cydia, приложението инсталира и китайски магазин с пиратски приложения, но според информацията сред тях няма зловреден софтуер.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...