Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Здравейте преди няколко часа разбрах за тази програма която се сваля на компа и в нея има всички приложения в Appstor-a.. аз качих 1 приложение Whatapp и работи.. някои може ли да каже дали е хубава тази програма и най вече безопасна ?
iPhone ми е смотан :Д

имам iPhone 3G iOS 4.2.1 и почнаха малко по-малко да му спират всички програмки ще ми обясни ли някой малко по-подробно как да го актуализирам с iOS 5 ( ако въобще може , защото тая смотана версия не се актуализира по никакъв начин )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Карс.бг, от една статия:

Отвътре колата предлага така наречената философия i-cockpit, с волан с хендсъп дисплей, както в 208. В предното табло е монтиран огромен 9,7-инчов сензорен дисплей, който замества досегашните многобройни конвенционални бутони.

Като държите волана и гледате дисплея, не забравяйте да си вдигнете ръцете. Какво ли чудо има в "задното табло"? :tooth:

Според инженерите на Peugeot, 308 е с 140 кг по-лек от предшественика си и в същото време най-икономичният вариант изразходва само 85 г/км CO2.

От Пежо са революционери! Моята кочинка харчи гориво и отделя CO2, а тяхната - обратното!!!

Ето, още:

Така най-бързият дизелов Cayman става още по-бърз и вече е способен да ускори от място до 100 км/ч за 5,2 сек и да постигне макс. скорост от 256 км/ч.

Статия за Cayenne :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdravei te az imam iphon 5 vzeh si karta s internet no nz ot kade da q vklu4a ot nastroikite nqkoi 6te mi kaje li blagodarq predvaritelno
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

продавам ipad 2-ка 16ГВ на части (в разглобено състояние). Всичко без: дигитайзер(тъч), дисплей, wi-fi антена и заден панел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам заден скрийн протектор за iPhone 4/4s - гланц - 2 лева.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

носи го, като гледам си пробвал всичко. Мен ми прилича на батери фейл. Някой телефони влизат в такъв режим когато при стандартната проверка не отчитат батерията или някоя друга част.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем от вчера на 4с и ми направи впечатление че версията на софта ми е паднала на 6.1.1 а беше 6.1.2. Ако го ъпдеитна до 6.1.3 дали ще се оправи?

Някой май е с :fever:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,някой може ли да ми каже как да снимам на тъмно без да размазва снимката? Пример в банята...Всяка снимка в банята е размазана....снимайки на тъмно.Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирише :tooth:

Продавам iPhone 4S 64gb 599 лв.

Телефона е бял в идеално състояние не е jaibreak-ван , ios 6.1.4 и фабрично отключен.

:liar:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този е голям образ:

Да задам въпрос. Ipad3 с инсталиран flash player неиска да пусне камерата......в кой сайт.... в Гепи (в каналите лайв видео). Малко странно въпросче, но една мацка иска да се излъчва. Дайте да помагаме, че говорим за топ момиче. После ще ме питате за ник и скайп, но да пуснем камерата първо за да се уверите. В скайпа камерата работи, а в Гепи изписва "Купете си камера".

:D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години го цитираха с iPad2, сега с три...нещата търпят развитие, явно.

Защо не опиташ да почистиш конектора на самия телефон? С клечка за уши и маалко спирт става. Внимателската и спри телефона преди това.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
РедСноуа ми дава че телефона е в WTF mod или нещо подобно и не иска да влезне в ДФУ мода
:tooth:
Продавам: iPod touch 4G 32GB малко позлван!
Какво означава малко ползван, сякаш да кажеш давам жена малко е еб.на.
Здравейте, дадоха ми iphone 3gs 16gb и се опитах да си го jailbreak-на, след 1-2 седмици мъки най-накрая успях беше на IOS 6.1.3 BB 5.16.08 , но не ми отчиташе сим карта на Globul и продължих да се мъча и в един сайт пишеше, че на BB 5.16 няма как да стане и трябва първо да му downgrade IOS на 4.1 и BB 6.15 и след това да го upgrade на ios 6.1.3 BB 5.13 , но след downgrade-a опитах да го upgrade и като ми покаже черен екран с белите букви всичко беше ок, но след като спамеше please wait изписа transfering control to jailbreak забива и след 5-10 минути се оправя , и след като процесът свърши все едно не съм го пипал продължава да си седи IOS 4.1 BB 6.15 :/ мъчих някакви начини да го оправя и какво ли не докато него прецаках тотално сега само понякога иска да се включи и забива на Apple иконката преди да го допрецакам изтрих всичко от Settings>General>Reset>Erase All Content and Settings уж го направи, но след като опита да се стартира заби на Apple иконката мола помогнете мерси предварително

Култово...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това последното доказва,че на някои хора и четенето не помага-като насметат две-три теми в главата си и направят кашата пълна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из сурат тефтеря:

Деградиращите са тези, чиито родители са олигофрени или ходят да бачкат по цял ден и нямат време да си възпитават децата.
kvi gi govorire ? kvi degradacii kvi 5 levaa? tva prosto e chovek koito strada ot sindropa na vnezapno spirane na misalta

Без коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ползваш Интернет Експлорър и Уиндоус на мак е като педераст със спирала.

Чук без дръжка:

Имам странното усещане че преди време като си слагах cydia там кво беше съм направил непоправима грешка и сега никога няма да сменя на 7-ма версия... И за какво е слагах, не съм свалил едно приложение нищо до момента от няколко месеца само си седи за кво го кракнах ipad-чето сега ще съжелявам ли или има надежда да се махне тоя гаден пиратски вирус.. Искам да сложа нова версия, новата версия възможно ли ще е, моляви дайте някакво успокоение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[21.06.13, 19:46:01] Az misleh da si smenia iphona za samsung galaxy s 4,

[21.06.13, 19:46:01]: :biggrin:

[21.06.13, 19:46:24]  AppleCube: ами най-добре

[21.06.13, 19:46:26]  AppleCube: :smile:

[21.06.13, 19:47:03] Na teb ti haresva iphona,nali?

[21.06.13, 19:47:30]  AppleCube: разбира се щом го ползвам толкова години :smile:

[21.06.13, 19:47:43] Dano na Iphone 6 mu slojat infracherven port

[21.06.13, 19:48:06]  AppleCube: инфра кво??

[21.06.13, 19:48:13]  AppleCube: :x

[21.06.13, 19:48:21] Ami da stava kato distancionno

[21.06.13, 19:48:29] Universalno

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А мизерниците от Сухата река, Левски Г и Хаджи Димитър, които имат пари само да си купят семки от базарчето до стадиона кабриолет и представата им за море се изчерпва с Перловската река да има с какво да миксират ръкоблудството icon_e_smile.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона работи перфектно,но има проблем с антената,не намира оператор и няма-wi fi и bluetooth
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Случая е следния телефона е в перфектно техническо състояние (естествено има следи от употреба) джейл брейкнал съм го с whitesn00w 6-та версия но бейсбенда не поддържа бг симкарти трябва да се ъпгрейдне или да се даунгрейдне и ще се оправи

Нек'ъф як комп:

Аз имам i5 4 ядра по 2,8 интел 8gb рам 1gh видео клокарски
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте,

Ако трябва да съм честен, нищо не разбирам, затова ще се допитам до вас за помощ, спешно е. Качих си iOS 7 beta 1 на моя iPhone 4, като преди това бях на 6.1.3 и си направих бекъп. Качих седмата версия не за друго, а за да я видя как изглежда на живо. След това дадох от iTunes на Restore Backup, почна си процедурата, телефонът ми се рестартира и когато тръгна, отново бях с iOS 7. Моля ви, помогнете!

:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... че започна да обновява софтуеъра на телефона и телефона се заключи. Не иска да ми прочете турбо сим-а. И изписва Activation Error. Activation request could not be completed. If the problem presists, please contact customer care.

Един познат, който е минал почти през всички модели на айфон ми каза , че съм му инсталирал софтуеър за 5-ца (а този софтуеър не поддържал TURBOSIM и телефона не ставал за нищо вече. Връщане назад нямало

След това ми кааза , че ако не е в БЛЕКЛИСТАТА можело да се оправи (джейлбрейкне) , но не бил сигурен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иран ще доставя газ за милиарди на Иран

Договор за износ на от Иран в Ирак на газ на сума около 3,7 милиарда щатски долара бе подписан днес в Багдад.

"...на...на...от...на..."

Заглавие във вести.бг :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...