Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Уау, Технополис предлага iPad 5?!?! Утре ще го разцъкам и аз!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

да отивам да го върна в Германия ? И да го върна ще ме изкарат за винен и ще ме съдят такиви закони имат а телефона е намерен вече преди година.
:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Първият ми айфон - много му се радвах но той реши внезапно да се гмурне в морето

разглобих го, изчистих го хубаво, пробих дупка на гърба и пуснах кабели за външно директно зареждане на батерията - подкарах го за малко, но при едно от затварянията му пречупих кабела на дигитайзерта. след което почна да забива. Пазих го дълго време за части, но само седи и прашасва... Дигитайзера го дадох вече на приятел да му прави дисекция под микроскоп - уви - нищо интересно не успя да види. Дисплея работише, но със следи от вода...

Искам да попитам джеилбрейкнатия iphone е този които има едно чипче където е картата ? И ако е това хубаво ли е защото моят е точно такъв и съм много доволен не е отключен и работи с всички оператори
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подпис във форум:

_________________

iPhone 2G - ex

iPhone 3G - ex

iPhone 3GS - ex

iPhone 4 - ex

iPhone 4S - ex

iPohne 5 - ex

iPhone 5S GOLD - в очакване от Mtel

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Заглавие:

5s проблеми

За сега нямам.Но ми кажете ако вие имате.Надявам се да помогна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам този… :yikes: :yikes: :yikes:

Здравеите аз сам нов в този форум на 18 яноари ми пристига МЛ-а 230 е но в много добро састояние това което сте писали е доста невероятно башта ми го е карал и каза разхода е 8.3 извунградско 13.6 градско и 10,8 смесен расход а и за ускорение е добар като се пусне климатика не се спува и така нататак....но щте ви дам повеце инфо след 18 .......а и в балгария веце има дигитал цип тунинг които вдига мощноста и намаля расхода на гориво........искам да ви попитам за някои саит за ролбари за мерцедес благодаря предварително
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ученически, от изпити:

Богатите римски граждани се наричали партийци, а бедните се наричали плейбои. Новите ми любими ученически бисери, история... Анус – бог на всяко начало и край. Паническите войни довели голям отпадък в Рим. Римляните правели акведупки. Спартак е син на българин и е тракиец. Той се е борил за правата на ромите. Християнството има своите каньони. Ирод бил побъркан и запалил цял Рим, за да може да напише статия. Хуните били много невъзпитани и с големи претенции, а варварите били просто хулигани. Атила бил обявен за Пич Божий. Султанатът на великите суджуци се оказал нетраен. Колумб тръгнал да търси Индия, но вятърът го отвял и открил Америка. След това отседнал на Бохемските острови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съобщение, свързано с една от обявите ми за продаване на фабрично отключен iPhone 5s Silver. Стойността е 1400 лева.

Колега , може ли на изплащане с първоначална вноска 200 лв + 9x100.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами инфлация ГЕНЕРАЛЕ. А и очаква се да излезе 6-цата до края на БЛИЗИНГОВИЯ период. .... Хахаха. Уби ме тази математика. Евала на "скромното" предложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко да е инфлация? Не съм чул за лизинг, който да намаля цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си му видял другите оферти ;)

При цена 800:

Аз съм сериозен и на изплащане ,ако се съгласиш да ти докарам 6 месеца доход от 100 лв с първоначална 200 - крайно да излезне 700 лв го взимам още утре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям фен. Значи аз моята 4-ка свободно мога да дам за 50 първоначална и цели още 3х50.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега получих новия, инсталирах го и отново не работи. Сега не свети в бяло, а реагира на натискането на power & home бутоните като от черен става леко по светло-черен дисплея.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бисер от Продавалник...........

...........басена е много готин много се забажлява6 ж водата кани6 моми4е та глупости нит е спукат нит никжи такижа заино с покривало но то е молко на дупки от граду6ката :Дхахахахах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудно как не е написал,че тия дупки са от непринудената му ерекция от тия "моми4е та"

Сутеньор бях малко аз :

amy3u3ez.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не точно бисер…абе, бисер си е :) От истински форум - от Рим.

Цезар, по повод заповед на Сената:

Trans penem mihi est que Senatus discit
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и друга мисъл на Цезар пред Сената, когато обсъждали състоянието на бедните ,но не я знам на лат.- ДА ГО Д*ХАТ БЕДНИТЕ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би много от потребителите, ползващи iPhone са чували термина „джейлнат”, но не знаят какво означава. Инсталирането на програмата “JailBreak” може да се инсталира чрез компютър или без (Just Boot). Тя е напълно безплатна и безопасна, като няма да навреди на смартфона Ви, а напротив – тя премахва някой ограничения на софтуера, които са инсталирани по подразбиране.

“JailBreak” е малка и полезна програма, която няма да окаже влияние на издържливостта на батерията или цялостната работа на вашият iPhone. „Джейлнатия” смартфон може да работи с програми и приложения, които по принцип не са одобрени от Apple. Това обаче не означава, че поемате излишни рискове, а просто оптимизирате работата си. Освен това ако някога решите, че нямате нужда от тази програма, можете много лесно да я премахнете, без да губите от вашите данни.

При първоначалното инсталирване на “JailBreak” е препоръчително да активирате смартфона през iTunes и да го направите със СИМ-карта. Програмата работи с Windows и MAC OS X, като е малка по размер и не особено трудна за инсталиране. Разбира се ако смятате, че няма да се справите е по-добре да не започвате изобщо.

Абсолютно препоръчително е, дори задължително, преди да правите какъвто и да било софтуерни промени по телефона си, да направите backup преди това!

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От блога на някакъв гсм сервиз. Има още красоти, ама тая ми счупи миФката :tooth:

Мнение на мод, в технологичен форум и "подписът" му:

Мда, инструмент за синтетичен тест.

Мен ако питаш, не ти трябва да се занимаваш с тези глупости, но някои хора се интересуват от числа...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Desktop: AsRock 880GXH/USB3>AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz>Ati 425>2x2 GB Kingston HyperX Blue 1600 MHz>WD Blue 500 GB + WD Green 2 TB>CM 430 Black with 500W PSU>3x120 mm + fan controller>BenQ G2222HDL>Windows 7 Ultimate x64

Laptop: HP Compaq 615>Windows 7 Ultimate x86

GSM:Sony Ericsson Arc S>Android 2.3.4

Foto:Nikon D3100 + 18-55 mm VR>Sample

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се е поровил по-надълбоко в шкафа за гръмналата техника и не се е показало още някое " > " .А пък може и идеята на тоя ред е да покаже всички стоки,минали през въпросния сервиз от основаването му :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема:

Може ли както съм в facebook с Samsung S Duos S7562 да се снимам с камерата си ?

И обяснението в самата тема:

Искам да попитам дали когато си пишеш с някой и да може да си пускаш камерата и да се видиш ??? малко тъп въпрос рових се из нета ама не можах да намеря нещо подобно

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...