Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Телефонът има общо 4 бутона, но не се е сетил да пробва 2 от тях, които вършат точно тази функция при снимане... Ако става въпрос за айфон де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Боже дай ми сили!!!! От форума на зелените. :tooth:

ГПС-а при мен не работеше и с 2.3.6

след слагането na 4.1.2 направих рестарт од рековерито,

с опхвата и аз имах проблем. или не? некак беше ми послаб од преди,направих фактори ресет и форматирах усб паметта в телефона.

опхвата е многу подобар.

A GPS не ште .аз го пробвам с тест ГПС ,там требва да показва по не един спутник,при мен ниама ни един.

Иначе сложил сам iGO,но не става,а с новиа упдеит камерата си има зум сега ,

преди ниамаше,

но засича малко повече од преди,

струва ми се че преди работеше подобре в режим камера,

а сега снимките ги снима подобре и некак побрзо.

А по повод ГПС нема начин, ште го давам в сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/news/lifestyle/view/14954/Dzhej-Leno-podkara-Volvo-P1800-ot-Krystnikyt-%28VIDEO%29

Що се смея ли? Ех, интернет "журналисти"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е някой мухльо, да речем на двадесет и… това, че не знае, за какво става въпрос в "Кръстника" и че няма начин тази кола да е "играла" във филма е наистина трагично, но е странен и факта, чене вдява и от чуждия език, на който разказват, за какво всъщност става въпрос…

Наистина има загуба на няколко поколения. :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък на мен айфона ми се намокри по време на дъждовете и сега не пали. Повече Айфон и айос никога, пфу...

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx , твоя любимец :D

Ами в абаута при настройките не се ли сещате какво пише ! Ифон има с различни предназначения,за различни страни и от различни страни ,това е изобразено със съответното лого на гърба на капака описани в абаута кое лого какво значи . Та от там идва разликата в цената не, че някой си работел на загуба
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
И до ден днешен не разбирам как изобщо се сравняват ОС, на която можеш да правиш ВСИЧКО, и такива, на които и рингтон по избор не можеш да си сетнеш...

Това е за Android -> iOS. На такива "капацитети" и много "компетентни" да отидеш да им пернеш по един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 4-5 години занимания с телефони, най-горда със себе си бях когато успях да си направя собствен рингтон на iPhone, благодарение на тема тук, тъй че наистина има голяма разлика между операционните системи, която за тепърва навлизащите в областта може да се стори направо плашеща или просто човек да се откаже още на първия ден - имам такива познати...(друг въпрос е, че съм инат и докато не успея да направя нещо не го оставям)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не попаднеш ли на човек при първия си сериозен проблем с iPhone, 90% си се отказал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не попаднеш ли на човек при първия си сериозен проблем с iPhone, 90% си се отказал!

Така е, Жоре и поради тази причина аз първото си наказание го изядох от Човека Alxx. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално пък за рингтона, като видиш как става и че е супер елементарно, после го правиш със затворени очи. Обаче всичко минава през тая гад айтюнс, дето никой не го разбира и е егати тъпата програма :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Устройството е в идеално състояние.Има леко чукнато ъгълче.

Чукнати и смачкани ъгълчета на iPad не се броят за дефекти, да знаете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Нормално" е в обява да се прочете: "Перфектен с нормални следи от употреба" или любимото ми за 3 и 3GS, "В идеално състояние с типичната пукнатина до конектора"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След това айфон5 ми се стори супер удобен, ама пустия застрелян иОС ме отказа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не "типичната ", а "Стандартната". :biggrin: Само дето още не съм се отворил по кой стандарт е....

Ами всъщност "стандартна" не е правилно, но "типична" си е доста правилно относно 3G/3GS... Едно просто търсене в Гугъл показва, че не са единици бройките, които са заменени в Apple Store заради пукнатини до кънектора. А едва ли Епъл щяха да заменят, ако беше само от неправилна употреба. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, виждал съм десетки, да не кажа стотици 3 и 3GS, но ако на десет един, два са били пукнати, пак добре.

Но да кажеш, че това е перфектен телефон и да умаловажиш пукнатината е меко казано смешно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко влизаме в офтопика, ама: http://www.macrumors.com/2008/07/30/iphone-3gs-developing-body-cracks/

То си е и до късмет де, също и до това колко човек пази вещите си, но е факт, че е "предразположен".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...