Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Aveliky в Монтпелие на лов за iPhone 4!


Severus

Recommended Posts

Ето какво ми изпрати преди малко по скайпа Mr Aveliky :)

http://www.youtube.com/watch?v=i5gvuA_D8FE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е яка измама... Само 20 човека успяха да си купят и свършиха бройките. После чичо Стив ще каже, че в първия ден са продали "х ххх ххх" бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво искаш?! Медведев лично при Джобс отиде, за да се наиграе с една бройка!!!! Дефицит :mad:

russia_at_apple.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бах го и скелета-еврей. Тоя и за ядене вече не харчи. Да не говорим, че с тези дрехи ходи от 20 години :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама виж мутрите на Медведев накъде са зяпнали. Сигурно някой заплес програмист не е разбрал заповедта и е излязъл в коридора без разрешение:mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво искаш?! Медведев лично при Джобс отиде, за да се наиграе с една бройка!!!! Дефицит :mad:

Според мен бройката е за Владо Путин

Едит: Скоро темата трябва да се прекръсти на Медведев в Монтпелие на лов за iPhone 4!

Редактирано от kartichko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама виж мутрите на Медведев накъде са зяпнали. Сигурно някой заплес програмист не е разбрал заповедта и е излязъл в коридора без разрешение:mad:

На някое пъпчиво програмистче сега му правят нов интерфейс в клиника по пластична хирургия, а и нови зъбки сигурно. Като ги гледам тези злобари, нищо чудно и пръстена да са му цъфнали :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре а защо Aveliky чак до Франция, Гърция и Италия не го ли пускат още?

И искам да попитам някой знае ли във всички нормални страни от EU ли ще го пуснат на една цена ... или кой както реши?

(говоря за продажба без обвързване с оператор)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, не знам защо го водим този разговор :mad: но да Италия е по-близо от Франция ха ха!

София/Рим - около 900 км (самолет) с Wizz за 60-70 лв отиваш и се връщаш.

София/ Монпелие - около 1600 км (самолет) Wizz до колкото си спомням лети само до Париж на територията на Франция т.е. е доста и по-скъпо до там.

Та това ми беше мисълта когато попитах дали го няма по-близо.

(не се заяждам) :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех, тоя Рим до Белград, бе. По суша са 500 км. разлика между Рим и Монпелие. Малко си скаран с географията, ама нейсе. Може и от Венеция да се вземе, дотам наистина е по-близо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е измама, а просто пазят повечето бройки за хората, които са направили pre-order.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е.. Телефоните, които са направени с pre-order трябва да са отделени от тези, които не са.. Не може за един ден да са отделили 20 телефона :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма защо да не може. Гледам, че във френският app store, пращането е от 14 Юли. Дефицит голям е значи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех, тоя Рим до Белград, бе. По суша са 500 км. разлика между Рим и Монпелие. Малко си скаран с географията, ама нейсе. Може и от Венеция да се вземе, дотам наистина е по-близо.

ХА ХА ХА ХА ХА не ставай смешен или говорим за различни Рим и Монтпелие или не само аз съм скаран с географията ха ха, защотото от Рим до Монпелие по суша е 1042км

(и само да ти кажа една тайна от Рим до Милано са 600 км по суша) и тръгвайки по суша от Рим в каквато и да е посока след като изминеш 500 км все още ще си на територията на Италия.

Ще те помоля да не даваш подобни квалификации кой колко е скаран с географията!

P.S Не разбрах какво имаш предвид като казваш, че Рим е до Белград?!?!?!?!?

Редактирано от FuckDaShit
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ти май съвсем си опериран и не усещаш какво е ирония...

Пък за капак, като гледам постовете ти и в други теми – се изживяваш май и като много велик...

Ще ти споделя секрет – манията да си велик, изживяването за величие, и наистина да си велик са 3 различни неща.... а първите 2 в съчетание не водят до добро... А във форумите – това пък е най–краткия път към БАН–а..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офффффффффффффф то взе че стана много сложно... имам усещане за ирония спокойно.

Самоиронията също ми е добре позната. А последното нещо което си мисля е че съм велик просто отворих google maps... бахти зора за БАН-ове

Весели празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова спорове, а поне да бяхте видяли, че в Италия още не се продава... В момента в Европа отключени телефони се продават единствено във Франция и Великобритания.

Следващия път като решите да си мерите ... разстоянията, поне вижте първо има ли смисъл :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малка справка за великия географ - София-Рим, София-Монпелие

Разликата е точно 390 км. Разбира се, когато не ти достига мозък, започваш да измерваш разстояния от Рим до Монпелие, като пропускаш мъничкият факт, че нашия обичан Авелики тръгва от София и няма нищо общо с Рим.

Редактирано от Anthony
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко стана като задача по математика. "Тръгнал от т. А стигнал до т. B за 5 часа, после в 13 часа тръгнал до т. C и се върнал. Колко километра е изминал" Излишни спорове, VladTheImpaler е прав, в Италия не се предлага все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...