Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Aveliky в Монтпелие на лов за iPhone 4!


Severus

Recommended Posts

и тръгвайки по суша от Рим в каквато и да е посока след като изминеш 500 км все още ще си на територията на Италия.

И тва ми се вижда пълен булшит ама както и да е...Ще плаваме :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

София/Рим - около 900 км (самолет) с Wizz за 60-70 лв отиваш и се връщаш.

София/ Монпелие - около 1600 км (самолет) Wizz до колкото си спомням лети само до Париж на територията на Франция т.е. е доста и по-скъпо до там.

Аз не виждам нищо грешно в това което съм написал!

По суша са 500 км. разлика между Рим и Монпелие.

И казах че това не е вярно!

А и вече се обърках за какво говорихме така че спирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, звънях ти от друг номер, но не ми вдигна. Искам малко инфо каква ще ти е цената и евентуално искам да поръчам 2 бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да ти вдигне. Сега си е купил палатка и спи в нея пред магазина, ама не са му пуснали ток още, та не може да си зареди телефона :)

Колееее, няма да ни донесе нищо бате Сандо от Франция, освен някоя венерическа болест. Всичко е разграбено отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Бате Сандо, с неговата голяма лапа, като хване Четворката я дава накъсо отвсякъде! Гърмят му в ръцете като коледни конфети. :)

500x_fragile-beauty.jpg

Редактирано от ammcfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи по Skype го попитах дали си е взел палатка. Рече не, в петзвезден хотел с full обслужване съм. Викам си да го попитам дали си е взел барем въдиците :) ако не е хванал някоя венера, поне толстолоб да донесе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не попадне на турска русалка - от кръста нагоре риба, а от кръста надолу мъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали може да се намери от някъде информацията за наличностите в Монпелие? Следващата събота ще пътувам натам и се връщам на 15-16 юли. Ще мина през apple store и на отиване и на връщане... Чудя се дали да не им пиша на мейла за информация, защото на сайта http://www.apple.com/fr/retail/odysseum/ не видях опция за поръчка и да си го взема от магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на 99 % сигурен, че няма налични. Но на 2.07 или 14.02 ако си там, може да те огрее. Ако не се лъжа така ще е зареждането. Според мен говори с тях по телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ядец :) на 5.07 ще мина на отиване, на 15.07 (ожденния ми ден) е връщането. Ще им звънна по телефона през седмицата, но като знам французите как обичат да говорят английски ще бъде забавно. Ако не стане ще порчъваме на Aveliky.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За момента на който и да поръчаме ,никав шанс.Само от Америка има надежда ,ако излезе ънлока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...