Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

"От 1 Юли 2009 г. за получаване на свидетелство за правоуправление в Москва и Санкт Петербург е необходимо да бъде издържан допълнителен тест на полигона "Задръстване". Изпитваният трябва да издържи да седи в специален метален сандък не по-малко от 2 часа, без да прави опити да мръдне от мястото си. На всеки  3 минути покрай него ще профучава под воя на сирени леген с ла*на, който имитира преминаването на правителствения кортеж. Тестът ще счита за взет предсрочно, ако изпитваният в продължение поне на първите четиридесет минути нито веднъж не произнесе думата "Пе*ераси". Представител на прес-службата на ГАИ (руското КАТ) Радар Засадов съобщи на нашите кореспонденти, че при успех инициативата може да бъде внедрена на цялата територия на РФ (Руската Федерация).":D

ПП. Важи и за София, ахахааааа:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Не е истина просто, какво събуждане мухахаха... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две мутри се разхождат из Лувъра и си говорят. - Братче стига сме се мотали бе. Нали требваше подарък за шефа да купуваме. - Сега бе, сега, чакай малко. Я виж тая картина харесва ли ти? - казва другия и посочва една картина на Ван Гог. - Ми става бе! - отговаря другия. Викат те шефа на музея и го питат за цената. - Не се продава! - отсича той. - Аре не се прай на девственица бе. Сичко се продава, казвай колко! Шефа назовал една страхотна сума, като мислел, че ще се откажат. Мутрите обаче вадят и плащат в кеш. Изрязали картината от рамката, навили я на руло, сложили и една панделка и първият казва: - А така брато, картичка купихме, давай сега да ходиме да избираме подаръка, че стана утре!

Един борец се хвали на приятелите си: - Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора? - Как бе? Не може да бъде. - Има автограф бе - пише си: "от Матей".

Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка. - Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе? - Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец. - Е хубаво де, ама тухлата за какво е? - Ами носим си мостра!

Борец се застоява пред кафе-машина. Пуска монета - пие кафе, пуска монета - пие кафе… Колегата му казва: - Свършвай, че имаме работа да вършим. - К"ва работа бе, докато печеля ще играя!

Hа един светофар спират един до друг борец с БМВ и моторист. Мотористът решава да се пошегува с бореца и му подвиква: - Хей, какво е това: четири колела и по средата едно тъпо? - Hе знам - отговаря троснато мутрата. - Ти бе, тъпак! - отвръща мотоциклетистът. Борецът се ядосал, но не могъл да му го върне, защото светофарът светнал зелено и мотористът се изгубил някъде между колите. Hа следващия светофар до БМВ-то на бореца спряло трабантче. Борецът решил да си го изкара на шофьора и го попитал: - Ей, знаеш ли какво е: четири колела и в средата едно тъпо? - Hе знам - отговорил уплашено шофьорът. - Аз бе, тъпак! - извикал борецът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е :biggrin:

Слагаш на Ферари - двигател от Жигули :smile:))))))

image9.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай, т'ва го гледах преди два часа. УжасТна гледка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой я е кръстил "ромале", ама тропат на португалски. Яка мадама :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младоженци се разбрали, че ще си казват само истината, колкото и горчива да е тя... Ето че мъжът отишъл в командировка. Пътува обратно във влака и си мисли:

 - Колко съм й верен. За 2 седмици даже не погледнах чужда жена!

В този момент девойката от отсрещната седалка в купето събула обувчици и протегнала крака, току до него.

Hе издържало момечто - докоснал едната петичка. Момичето не си дръпнало краката. Станал по-смел погалил глезена, после коляното...

В крайна сметка, на първата гара слезли от влака и си взели стая в хотел. След като се поуспокоили страстите мъжът си мисли:

 - Как сега да кажа истината в къщи! А тя ме чака, пък аз няма да се върна навреме, тревожи се...

И и решил да й изпрати телеграма:

"Пътувах за вкъщи, но стъпих накриво, лежа в кревата, прегръдки, целувки. Мъжът ти".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В богато семейство дъщерята била глупава и грозничка. С нея почнал да излиза един младеж. Веднъж майката ги заварила да се целуват и строго казала на младежа:

- Надяавам се, че правите това със сериозни намерения?

- А вие как мислите? Не е за удоволствие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...