Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Интересна подборка на въпроси със сексуална насоченост: 18+

Всяко момиче, с което спя забременява. Нещо в мен ли е проблема?

***

По рано спермата ми излиташе на около метър, а сега само на 20 сантиметра. Уролога в поликлиниката ми каза, че и 20 сантиметра е добро постижение, а при някои и толкова не излита. Така ли е наистина?

***

Защо при полов акт с моето момиче нещо в нея бълбука? Тя казва, че винаги е било така. Как се лекува това?

***

След бурен полов акт отидох да се подмия и забелязах, че лявото ми мъдо го няма!! Само дясното беше останало! Пипах, пипах и след около 5 минути то се появи. Къде се беше скрило? Това опасно ли е?

***

Безпокои ме размера на моя пенис. От 4 години си стои на 14.5 сантиметра и не мърда от там. На 19 години съм. Може ли това да е свързано с това, че не слагам слипове и в най-големият студ?

***

След мастурбация спермата ми попадна на ръцете. Измих я със сапун. Може ли приятелката ми да забременее, ако я галя по интимните части? Колко живеят сперматозоидите на въздух? За колко време умират без въздух във влагалището?

***

Моят мъж е на 73 години, а аз съм на 68. Откриха му увеличение на простатата и го лекуват с ‘Простамол уно’. Проблема е , че му се повиши потенцията, а това си е голям проблем за мен! Как да му сваля потенцията и желанието за секс?

***

Откриха ми херпес на члена. А аз съм още девствен. Откъде се е взел, по дяволите?!

***

След секс без презерватив с жена ми се появи сърбеж по главичката на члена и леко почервеня. Изследванията нищо не показаха и лекаря ми предписа само лекарство против сърбеж. Да нямам алергия към собствената си жена?

***

Вчера приятелят ми каза, че не изпитва оргазъм при полов акт с мен. Все пак един път е изпитвал оргазъм с мен, но изпадна в безсъзнание за 4 минути. Защо става така? Да не би да гълта ‘Виагра’ тайно от мен?

***

Четох, че ако киснеш мъдята в гореща вода си предизвикваш временна стерилност. А ако го правиш в продължение на две седмици то ще си стерилен за половин година. Вярно ли е това?

***

Добър вечер. Безпокои ме това, че винаги ми е възбуден. И след 10 минути след секс пак ми е станал. Нормално ли е това? И моля не ми давайте адреса си, питам сериозно!

***

Има ли значение размера на члена за забременяване? Какъв е най-подходящият размер на члена за зачатие на момче, например?

***

След минет на моя пртньор имам странно усещане на устните си – безчувствени са и леко ме болят, а и също така са станали грапави. Това от минета ли е, от зъбите или от бактериите?

***

Здравейте! Проблема ми е такъв – кожата на члена ми е малко по-тъмна от кожата на тялото. Как да направя така, че да е със същият цвят? Как се изсветлява кожа на член?

***

Къде да намеря свестен лекар да ме обреже? Мъж или жена трябва да е?

***

По време на минет имам само усещане за неприятно гъделичкане. Лекарят ми каза, че има само два изхода – да се обрежа или да прекратя да ми правят минет. Има ли трети изход?

***

Появи ми се ТАМ странно удебеление. Прилагам снимки и видео (3gp) от телефона ми.

***

С моя приятел не можем да правим анален секс, защото главичката на члена му е много по-мека от самият член. Как да преодолеем този проблем? Проблема в мен ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Две колежки се срещат и едната казва на другата:

- Вчера твоето гадже какъв виц ми каза в трамвая... щях да падна от леглото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ьахахьххьхьхаььхах никак не му завиждам на младежа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аско, ето ти снимка на предишната кола на бай Гошо.

post-226-0-87151000-1365624164_thumb.jpgpost-226-0-35659100-1365624165_thumb.jpg

Ако знаеш какво правеше това чудо на пистата за драг, щеше да постнеш снимката в една друга тема. Добричлии и от района знаят кой е той. И, не само те, де ;) 12,1 сек/400м със старт от място(сигурно има и по - добри), добре ли е? Номер едно в клас А, две години подред(на толкова съм присъствал лично).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира леко почерпен водач и го пита:

- Пиян ли сте, господине?

- М-м-м... не!

- Е, искате да кажете, че сте трезвен ли?!?

- М-м-м... не!

- Е, какъв сте тогава??

- Таман съм си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от вести.бг

Американското сп. Ню Йоркър се измайтапи, че севернокорейският лидер Ким Чен Ун се готви да обяви война на корпорацията Майкрософт. Той бил бесен, защото поради проблеми в новата операционна система Уиндоус 8 се бил провалил пуск на балистична ракета, предаде РИА Новости.

Макар "информацията" да се позовава на "източници от Пхенян", всъщност става дума за пародийно произведение на известния хуморист Анди Боровиц. Той "цитира" съобщение на севернокорейската телеграфна агенция КЦТА, което гласи, че поради срив в Уиндоус 8 за неопределено време е отложено изстрелването на балистична ракета. "Според военни анализатори подобно съобщение дава рядката възможност да се запознаем с детайли от севернокорейската ракетна програма, която до миналата година все още използваше Уиндоус 95", пише Боровиц, използвайки умело терминологията на многобройни съобщения по темата.

Повод за майтапчийската публикация са поредицата от войнстващи закани, отправени от Ким Чен Ун най-вече към САЩ и техните съюзници, които Пхенян заплашва да атакува с ядрено оръжие. Северна Корея наистина е предислоцирала най-малко две балистични ракети Мусудан с обсег 3-4000 км. на източното си крайбрежие и може да осъщстви в близко време пуск на оръжие от този тип.

Някои руски медии приели на сериозно публикацията в Ню Йоркър и я разпространили с гриф "мълния", за да подчертаят спешността и важността й. /БГНЕС

/

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аско, ето ти снимка на предишната кола на бай Гошо.

post-226-0-87151000-1365624164_thumb.jpgpost-226-0-35659100-1365624165_thumb.jpg

Ако знаеш какво правеше това чудо на пистата за драг, щеше да постнеш снимката в една друга тема. Добричлии и от района знаят кой е той. И, не само те, де ;) 12,1 сек/400м със старт от място(сигурно има и по - добри), добре ли е? Номер едно в клас А, две години подред(на толкова съм присъствал лично).

Аз го познавам, виджал съм му колата, мисля че беше 2300 кб( най големия мотор за лада), 200 магарета.....

Ахперас ти къде си го гледал? Божурище??? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Божура, Дупница, Сливен, Серес...нали се пънех и аз :D

Бащата на Иванчо седи на спалнята и си слага презерватив , Иванчо влиза без да чука , вижда го, а той се навежда и започва да гледа под леглото.

- Татеее какво правиш ?

- Тарся една мишка Иванчо .

- Защо, ще я е*** ли ..........?

:))))))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полски имигрант в Щатите ще си вади шофьорска книжка. Първо трябва да мине очния преглед. Докторът му показва с показалката табло със следните букви:

"C Z W I X N O S T A C Z "

- Можете ли да прочетете?

- Да прочета ли, че аз го познавам този човек даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два съвета:

Не се смейте на изборите, които прави жена ви. Вие сте един от тях ;)

Не се гордейте твърде много със собствените - тя е един от тях :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...