Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Ето така с каките, дето не могат да карат :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Едно време ме беше страх да не ми откажат!

Сега ме е страх да не се съгласят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пепеляшка:

- Обувчицата ми стана, кога е сватбата?

Принца:

- Това беше полуфинала. Сега ще мерим сутиена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ся съ върнах ут зубулекар ... еспих неколко рикий за дъ забрая за оралнуто пруниквани и кут ги еспих

мъ напъна ина мислъ ... да ви я спуделъ

Глеайти ся как са получаат нештата ... сас циганкити пукрай автугарата ...

Начи ебалият циганка е изкарал десет лева незнайно как. Даа ги на циганката срещу свирката

- ся доколко е качествена услугата ... сао той си знай ... штот са самняам циганката да е сертифицирана по ISO колкут там.

:naughty3: Циганката влага в услугата сао и единствено личен труд и тъй като едва ли издаа документ за услугата ...

значи сичку утиа у нейния жоб. Кует ше рече, че тя вечи е десет лева напред.

Посли вапросната циганка утиа да кажем на пазара да си купи жапанки ... штот неа боса да прай свирки.

Дава тес десет леа за два чифта китайски жапанки ... куит верно понамирисват изначално ...

ма нека не сме и теснугръди естети, гледаме чисто икономически на нещата.

Чехължията е закупил тес два чифта жапанки сигур за не поечи от два лева и пунежи и той не издаа документ за трансакцията ... ей гу на - вечи е с осем лева напред ... които ще реинвестира, какту се сештами у 8 чифта меризливи жапанки плюс ошти два ... ку не ги испий. За пийниту на чехължиите пу пазара неа да утварям ся тема ... штот ше стани млоу убширна економическата ми разработка.

Тоест извудът ми е - аку искате да се развива българската економика, не ходете пу гарата да ви праят свирки, ами върете директну си купете жапанки, штот и бес туй там ви утиат кинтити.

Ан тъй ... езходих съ пу въпросъ и ми улекна ... гулям кеф ! :tease3:

Редактирано от copyman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сестра пита брат си,коѝто излиза навън:

-Бате,къде отиваш?

-Отивам да свалям гаджета.

Ама за какво са ти гаджета като можеш да правиш секс и с мен!

Брат и се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата казала:

-Боже,бате ти си по-добър и от баща ни!!!

-И мама така каза.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Момче изпраща момиче.Стигат до входа и момчето застава на вратата и казва:

-Няма да те пусна да минеш,докато не ми направиш свирк@ !

-Ама...може да ни види някоѝ,не няма да стане.

-Не,толкова късно няма никоѝ по улицата,казвам ти докато не ми дух@ш,няма да се прибереш !

След 15мин.увещания,вратата зад момчето се отваря и едно малко момиченце казва:

-Татко ме праща.Каза аз да ти направя свирк@ .Или ще изпрати мама тя да ти я направи.

Каза,че и тоѝ ще слезе,да ти дух@ ,само спри да се подпираш на копчето за домофона,че

утре ще става рано за работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, тия се взеха насериозно :naughty3:

Очаквам отговора на Merc...

http://www.youtube.com/watch?v=fJnaOPzZ_pQ&feature=player_embedded#at=44

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МОТИКАТА и технологиите

Въведение:

Човек - начинаещ потребител, ненастъпил още мотиката и затова уверен, че мотики не съществуват.

Леймър - потребител, редовно настъпващ мотиките, но продължаващ да вярва, че мотики не съществуват.

Тесен специалист - потребител, овладял до съвършенство настъпването на едни и същи мотики.

Широк специалист - потребител, имащ на челото си две или повече цицини.

Програмист - този, за когото при настъпването на мотиките е най-важен резултатът. Понеже му е омръзнало да настъпва чуждите мотики, прави свои собствени.

Напреднал програмист - програмист, настъпващ дадена мотика не повече от два пъти.

Copyright - концепция, ограничаваща броя на достъпните за настъпване мотики според финансовите възможности на потребителя.

Геймър - този, за когото при настъпването на мотиките най-важен е самия процес. Обикновено не може да произвежда собствени мотики.

Cheater - разновидност на геймъра, настъпва само мотики с дунапренови калъфки на дръжката и обикновено само по веднъж.

Хакер - този, който е способен да настъпи мотиката, даже ако е затворена в барака и заключена с катинар.

Хакер-идеалист - благороден борец за правото всеки да може да настъпи неограничен брой мотики.

Microsoft - корпорация, световен лидер в производството на мотики.

Бил Гейтс - митично същество от програмисткия фолклор; зъл дух, покровител на мотиките.

Ъпгрейд - процес на непрекъснато харчене на пари за нови мотики, всяка от които удря още по-силно от предишната.

Бета-версия - версия, в която мотиките се виждат с невъоръжено око.

Release (издание) - версия, в която мотиките са покрити със шума.

Съвместимост на версиите - принцип, позволяващ новите мотики да ви нацелват точно по цицината от предишните.

Assembler (aсемблер) - език за програмиране, позволяващ да настъпваш мотиката няколко милиона пъти в секунда.

Локална мрежа - технология, позволяваща да бъдеш праснат по челото, даже когато мотиката е настъпил някой друг.

Интернет - технология, позволяваща да настъпваш мотики на другата страна на земното кълбо.

Мрежова конференция - технология, позволяваща на всеки да настъпва не само своите, а и чуждите мотики.

Cyrillic encoding (декодиране на кирилица) - подаръчен комплект мотики за потребителите на интернет.

Приятелски интерфейс - гумена облицовка на дръжката на мотиката.

Flexible (настройваем) интерфейс - облицовка на дръжката на мотиката, която можеш да нагодиш по височината на челото си.

Графичен интерфейс - мотика с регулировка на цвета и силата на искрите, които ще видиш, след като те прасне по челото.

Ненадеждна система - мотика, които ви бие по челото даже и тогава, когато не сте я настъпили.

Надеждна система - мотика, които ви бие точно по челото даже и тогава, когато сте с гръб към нея.

Многозадачност - концепция, позволяваща да настъпиш няколко мотики едновременно.

Обектно-ориентирано програмиране - метод за производство на мотики на принципа на матрьошките.

Мanual (ръководство) - книга, описваща различните начини за настъпване на мотиката. Никога не се ползва от ламерите и хакерите.

Напредналите програмисти я използват, след като настъпят мотиката втори път.

Техническа поддръжка - служба, която дава съвети какво да се прави след настъпване на мотиката.

Обикновено първият й съвет е да настъпиш мотиката пак и да сравниш усещанията

Това последното да ви напомня за някой :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между цветенца:

- Маргаритке, много те обичам!

- И аз те обичам, Карамфиле!

- Ох, дано по-скоро дойдат пчеличките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

‎- Отворете, полиция!

- Ама ние не сме викали полиция, викнахме си курви.

- Съседите ни извикаха! Отваряйте!

- Ми като са ви викнали съседите, те да си ви чукат!

:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...